Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή σε 75% δεν παίζει να το δούμε ε? έστω και 12.5... στο PC της υπογραφής μου θα τρέξει?
12.5 νομίζω το χα πάρει. Στο pc σου θα παίξει άνετα. Σε C2D με 8800GT το χα πρωτοπαίξει.

 

edit: Πολύ ώρα ανοιχτό το tab και δεν είδα πως είχαν απαντηθεί τα ερωτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...

From GG's twitter: Notice: The Bethesda New Years bundle was available for the wrong price for a short period, therefore we have run out of serials. The Bethesda bundle is now unavailable and we will not get new serials until middle of January next year. If you want a refund for your Bethesda bundle purchase due to the lack of serials please contact our support. Sorry for this.

για το παιχνίδι που κυρίως ήθελα,εννοείτε πως είμαι GG! :-D για τα άλλα 6 παιχνίδια θα περιμένω(το 2014 εννοούν :P  ? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε 75% δεν παίζει να το δούμε ε? έστω και 12.5... στο PC της υπογραφής μου θα τρέξει?

Θα τρέξει άνετα στο PC σου. Το μόνο πρόβλημα που βρήκα στο παιχνίδι σε όλα τα Eps συνολικά ήταν κάτι κολλήματα που έτρωγε μόνο σε ένα από τα πρώτα cutscenes, κατά τ' άλλα τίποτα άλλο.

 

edit: Πολύ ώρα ανοιχτό το tab και δεν είδα πως είχαν απαντηθεί τα ερωτήματα.

Αυτό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και μια που ρώτησα για το WD... λέει στην σελίδα πως έχει "Partial Controller Support". Τι ακριβώς σημαίνει αυτό? Θα μπορώ να το παίξω με χειριστήριο?

 

Ναι, το παιχνίδι παίζει άνετα με controller (είναι τέτοιο το UI που μπορείς να κάνεις interact με το left thumbstick + τα face buttons) - τώρα το "partial" μάλλον για τα menu options το λέει, αν και δεν θυμάμαι να χρησιμοποίησα keyboard/ mouse πουθενά όταν το έπαιξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο walking dead (στο mac τουλάχιστον που το παίζω εγώ) έχει τρομερά bugs.

Για να σας δώσω ένα παράδειγμα, σε full screen το παιχνίδι παίζει με κατεστραμμένα fonts.

Από ότι έχω δει στα forums η telltale δέχεται τρομερές πιέσεις από τους χρήστες είτε να βγάλει fix είτε να τους κάνει refund, αλλά από ότι κατάλαβα δεν ιδρώνει το αυτί τους και πολύ, μιας και υπάρχουν τα προβλήματα εδώ και μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το παιχνίδι παίζει άνετα με controller (είναι τέτοιο το UI που μπορείς να κάνεις interact με το left thumbstick + τα face buttons) - τώρα το "partial" μάλλον για τα menu options το λέει, αν και δεν θυμάμαι να χρησιμοποίησα keyboard/ mouse πουθενά όταν το έπαιξα.

Ωραία πολύ καλό αυτό. Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διόρθωση, right thumbstick για interact (το left είναι για character movement) :P. Τελικά το "partial" μάλλον είναι επειδή μερικές φορές όταν γίνεται pause το παιχνίδι, βγάζει mouse cursor.

 

Σχετικά screenshots με το controller UI:

 

 

post-143955-0-48097400-1356208621_thumb.jpg

post-143955-0-87527100-1356208624_thumb.jpg

post-143955-0-76079700-1356208625_thumb.jpg

post-143955-0-53722000-1356208627_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://savygamer.co.uk/2012/12/22/batman-arkham-city-goatee-edition-sleeping-dogs-limited-edition-pc-7-14/

Batman: Arkham City [Goatee Edition] & Sleeping Dogs [Limited Edition], PC – £7.14\

 

Υπ'όψιν οτι μάλλον απαιτείται χρήση VPN ή British IP, καθώς στο EU store το Sleeping Dogs (Limited Edition) πωλείται στα €16,99, ενώ τα €4,00 credit απο την αγορά του δεν αρκούν για το Arkham City: GOTY (στα €7,49).

 

Edit: Με χρήση του GMG30-DPLIM-DN831 (αν επιτρέπεται χρήση σε πολλαπλές αγορές), οι τιμές πέφτουν στα €11,90 (Sleeping Dogs) και €5,25 (Arkham City), τα €4 του credit πάλι δεν φτάνουν αλλά σίγουρα αξίζει Sleeping Dogs + Arkham City στα €13,15 :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...