Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H προσφορά του gamersgate έβαλε τα γυαλιά στο Steam κανονικότατα.

 

Βέβαια το θέμα είναι τώρα αν θα καταφέρεις να σου ανοίξει το site, διότι με τέτοια προσφορά ήταν ευνόητο ότι θα κολλούσε το σύμπαν.

 

Update: Μάλιστα.........το gamersgate κατέβασε ρολά για "system maintenance"..............κλάταρε το site.

 

Update2: Και η προσφορά πλέον τελείωσε. Όσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν. Τα συγχαρητήριά μου στους φίλους που τα κατάφεραν.

 

Update3: Μάλιστα, είχα τη προσφορά στο καλάθι μου και μου το άδειασαν.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η τιμή είναι πλέον στα 88.07Ε. Δεν ήταν προσφορά τελικά, αλλά λάθος. Ασχέτως που το gamersgate έβγαλε 1234567890-=Ε χτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.30ωρα μου πήρε,από το να πατήσω το link για το site,να το φορτώσει,να το βάλω στο καλάθι μου,να του περάσω το κουπόνι,να πατήσω πληρωμή,να με γυρίσει από το paypal πίσω..Και μετά,για να ολοκληρωθεί η πλερωμή..Μετά για να καταφέρω να πάρω το cdkey του dishonored έκανα άλλη μια ώρα με το ρολόι παίδες.

Ευχαριστούμε για το παιδί που την σπόταρε την προσφορά.

(βασικά τώρα που νοιώθει το site δεν έχει κλειδιά για το άλλα παιχνίδια....αχαχαχαχαχα....τί κάνω τώρα :S ? θα βάλουν σε λίγο καιρό όπως λένε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ τελικά.

 

Μπήκα χτες στις 2:30 και σερνόταν το σύμπαν.Μετά από κανά 20λεπτο κατάφερα και τα έβαλα στο καλάθι και πάτησα για να πληρώσω με Paypal αλλά δε φόρτωνε με τίποτα η σελίδα.Τελικά το μετάνιωσα και λέω δεν το αγοράζω.Μπαίνω σήμερα και βλέπω ότι ακόμα αναμένεται η πληρωμή στα 26€ οπότε λέω δε γαμιέται και τα πήρα τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ τελικά.

 

Μπήκα χτες στις 2:30 και σερνόταν το σύμπαν.Μετά από κανά 20λεπτο κατάφερα και τα έβαλα στο καλάθι και πάτησα για να πληρώσω με Paypal αλλά δε φόρτωνε με τίποτα η σελίδα.Τελικά το μετάνιωσα και λέω δεν το αγοράζω.Μπαίνω σήμερα και βλέπω ότι ακόμα αναμένεται η πληρωμή στα 26€ οπότε λέω δε γαμιέται και τα πήρα τελικά.

πήρες για όλα τα παιχνίδια serials ;

http://steamcommunity.com/groups/1e1us/announcements/detail/1695868778003985534

κοιτάξτε ανακοίνωσης!

μας ζηλεύουν :-D  ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...

From GG's twitter: Notice: The Bethesda New Years bundle was available for the wrong price for a short period, therefore we have run out of serials. The Bethesda bundle is now unavailable and we will not get new serials until middle of January next year. If you want a refund for your Bethesda bundle purchase due to the lack of serials please contact our support. Sorry for this.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρες για όλα τα παιχνίδια serials ;

http://steamcommunity.com/groups/1e1us/announcements/detail/1695868778003985534

κοιτάξτε ανακοίνωσης!

μας ζηλεύουν :-D  ;

 

Όχι για κανένα για όλα γιατί έβαλα τη παραγγελία χτες το βράδυ αλλά τη πλήρωσα τώρα το μεσημέρι.Έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να τα παίξω άμεσα οπότε δε βιάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα Walking Dead στα 18 ευρώ από το steam.

Πολλά προβλήματα το παιχνίδι.

Ελπίζω να κυκλοφορήσουν κανένα patch.

Ωχ μην μου λες τέτοια τώρα και περιμένω καμία καλύτερη προσφορά... Όταν λες προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ μην μου λες τέτοια τώρα και περιμένω καμία καλύτερη προσφορά... Όταν λες προβλήματα?

 

Εγώ θα έλεγα πάρε το άφοβα.Προσωπικά δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ μην μου λες τέτοια τώρα και περιμένω καμία καλύτερη προσφορά... Όταν λες προβλήματα?
Πιθανότατα θα παίξει και γύρω στα 10-12€. Τουλάχιστον στο παρελθόν έχει πάει 2 φορές σ αυτήν την τιμή από steam.

Προσωπικά δεν είχα κάποιο πρόβλημα σε 2 συστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα θα παίξει και γύρω στα 10-12€. Τουλάχιστον στο παρελθόν έχει πάει 2 φορές σ αυτήν την τιμή από steam.

Προσωπικά δεν είχα κάποιο πρόβλημα σε 2 συστήματα.

Δηλαδή σε 75% δεν παίζει να το δούμε ε? έστω και 12.5... στο PC της υπογραφής μου θα τρέξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε 75% δεν παίζει να το δούμε ε? έστω και 12.5... στο PC της υπογραφής μου θα τρέξει?

Ναι δεν εχεις να φοβασαι τπτ... σε αντιστοιχο pc το επαιξα και εχω απροβληματιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε 75% δεν παίζει να το δούμε ε? έστω και 12.5... στο PC της υπογραφής μου θα τρέξει?

 

75% λίγο δύσκολο για φετινό παιχνίδι (αν και δεν είναι αδύνατον), στα 50% όμως είναι σχεδόν σίγουρο (πέρυσι η TellTale είχε βγάλει όλη την συλλογή της σε Daily Deals, λογικά και φέτος το ίδιο θα γίνει) - γενικά δεν έχει και τις τρελές απαιτήσεις πάντως, πιστεύω θα τρέχει άνετα στο PC σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...