Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις πηρα το Natural Selection 2 με paypal, οποτε τουλαχιστον σ'εμενα δουλευει. Αυριο η δοκιμη αλλα πιστευω απο αυτα που εχω δει για το NS2 τα 9 ευρω ειναι δωρο.

 

Ναι τελικά ξεκόλλησε. προσπαθούσα από της 11-12 το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dungeons of dredmor είναι στα -75% στα steamsales καλή τιμούλα για ένα πολύ ωραίο rogue-like παιχνίδι

 

http://store.steampowered.com/app/98800/

 

Μετά από 74826098 λεπτά κατάφερα να στείλω το παρόν μήνυμα. Insomnia dead

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ξέρει κανείς ποιά απο τα DLC καλύπτονται απο το Season Pass; Δηλαδή, μια και δίνει όλα τα DLC ήδη, αν υπάρχει κάποιο που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και/ή είναι duplicate των άλλων;

 

2. Απο όλα τα DLC, ποιά δίνουν extra content; Δεν πολυτρελαίνομαι για νέα weapons, horse armors και λοιπά cosmetics, ψάχνω να βρω αυτά που προσθέτουν νέες περιοχές (π.χ. Abyssal Forge).

Μόνο τα 3 που περιλαμβάνει το season pass προσθέτουν νέες campaigns. Όλα τα υπόλοιπα είναι οπλάκια, κλπ... Επομένως πάρε μόνο το season pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Από το Get Games, για τις επόμενες 72 ώρες (περίπου) με €12 αγοράζει κανείς οποιουσδήποτε δύο από τους εξής τίτλους:

 

Total War: Shogun II

Total War: Fall of the Samurai

Civilization 5: GOTY

Stronghold 3 Gold

Space Colony HD

Serious Sam 3 BFE

 

Σε σχέση με τις προσφορές του Steam τα Shogun είναι δελεαστικότερα για όσους δεν τα έχουν, τα υπόλοιπα δεν έχω ελέγξει, απλά ενημερώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Are you the ultimate armchair general? Or just another grunt? 
Either way you’re gonna need to move faster than a Zerg rush for our Strategy Get Loaded. You’ve got just 72 hours to pick any 2 from the selection below for just €12. Get moving.

 

Τώρα ας μου εξηγήσει κάποιος πως ακριβώς το Serious Sam: BFE θεωρείται strategy...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για εσας, παντως εγω τα ψωνια μου τα εκανα..
3 μερες -3 αγορες:
1.FALLOUT3 GOTY=2.5 EYRO

2.OBLIVION GOTY=2.5 EYRO

3.MORROWIND GOTY=3.1 EYRO (εδω με πιασαν κοροιδο)

 

ας ειναι καλα το Gamersgate!!!

 

περιμενω και το fallout ny goty για να κανω καρε...

 

-----------

devil may cry 4=2.38 eyro (για steam)

code:GMG30-DPLIM-DN831

 

λεει τιποτα??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Get Games, για τις επόμενες 72 ώρες (περίπου) με €12 αγοράζει κανείς οποιουσδήποτε δύο από τους εξής τίτλους:

 

Total War: Shogun II

Total War: Fall of the Samurai

Civilization 5: GOTY

Stronghold 3 Gold

Space Colony HD

Serious Sam 3 BFE

 

Σε σχέση με τις προσφορές του Steam τα Shogun είναι δελεαστικότερα για όσους δεν τα έχουν, τα υπόλοιπα δεν έχω ελέγξει, απλά ενημερώνω.

 

Το CIV με ψήνει. 

Ενδιαφέρεται κανείς για κανένα άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μέτριες οι εκπτώσεις του steam μέχρι τώρα... Το topic δεν μοιάζει καν με περίοδο steam christmas sales προηγούμενων ετών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συμφωνώ, πολύ χλωμά πράγματα ως τώρα: το FTL, ας πούμε, το έχουν -25%, τη στιγμή που χθες στο GoG ήταν στα 5 δολάρια, κι εδώ βλέπω 8 ευρώ...

 

Για Borderlands 2 και Dishonored, με 50% δε θα προχωρήσω. Ούτως ή άλλως έχω XCOM και Shogun II (συν beta στο Banner Saga και κάποια άλλα indie που στήριξα μέσω Kickstarter).

 

Πιστεύω θα υπάρξουν καλύτερες προσφορές στη συνέχεια, αλλά μέχρι στιγμής δεν είδα κάτι να με ενθουσιάσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...