Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως ..εγω πήρα το The WTF Pack με 7.5€ που εχει borderlands 1 GOTY , duke nukem forever complete , darksiders 2...

darkness 2...θες να πεις...

 

παντως η αληθεια ειναι οτι καθε φορα ξεκιναει λιγο απογοητευτικά και μετα παιρνει τα πανω του το steam sales..

αντε να δουμε...

(βεβαια και οι προσφορες των αλλων μαγαζιων δεν παιζονται πια...πχ fallout 3 goty απο gamersgate στα 2.5 ευρο, στο steam sales δεν παιζει με τιποτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για το Arkham City, έχω μπερδευτεί λίγο με τα κουμπιά

το πρώτο με -75% λέει
"Buy Batman: Arkham City - Game of the Year Edition
Game of the Year includes Arkham City and all DLC!"

 

με 5,24

 

και από κάτω τα 3 dlc με 5,47 

 

:wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dead Island GOTY @ 6$ http://www.amazon.com/Dead-Island-Game-Edition-Download/dp/B008NAYASM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1356040271&sr=8-4&keywords=dead+island

 

Edit:

 

*Ίσως είναι region locked, επομένως καλύτερα μην το αγοράσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 fallout 3 goty απο gamersgate στα 2.5 ευρο

 

Ας είναι καλά το GamersGate... Γύρευα και δικαιολογία/ευκαιρία να το αγοράσω για Steam (η Windows Live έκδοση που είχα ήταν χωρίς DLC και το τρισάθλιο store τους δεν με άφηνε να τ'αγοράσω λόγω περιοχής :P).

 

Krokos, μας βλέπω να κυλάμε πάλι παρέα στα impulse buys φέτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit:
Read the description dude
:P
-->   Batman: Arkham City - Game of the Year Edition includes the following DLC: Catwoman Pack, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Harley Quinn’s Revenge, Challenge Map Pack and Arkham City Skins Pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το συγκεκριμενο , νομιζω οτι ειναι region locked (μονο για usa)..

διαβαστε τα σχολια στο amazon.com για σιγουρια...

 

στο μεταξυ greygore, πριν μια μερα το gamersgate ειχε στα 2.5 ευρο και το oblivion GOTY και μου ηρθε κουτι...

(παραγγελια με γερμανικο ip, και ολοκληρωση παραγγελιας και πληρωμη με κανονικο ip)

 

Α...και για αυτους που τους αρεσουν τα lego....

lego lord of the rings (απο 24-26/12) σε πολυυυυυυ καλη τιμη (μια πορτα στα καλαντα!!)...απο amazon.com για steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το συγκεκριμενο , νομιζω οτι ειναι region locked (μονο για usa)..

διαβαστε τα σχολια στο amazon.com για σιγουρια...

Καλα που μου το ειπες να το σημειωσω μη την πατησει κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
για το Arkham City, έχω μπερδευτεί λίγο με τα κουμπιά

 

το πρώτο με -75% λέει

"Buy Batman: Arkham City - Game of the Year Edition

Game of the Year includes Arkham City and all DLC!"

 

με 5,24

Αυτό που καταλαβαίνω (έχω την GoTY από το προηγούμενο sale, αλλά δεν έχω προλάβει να την κατεβάσω και να το εξακριβώσω) είναι ότι η GoTY έχει όλα τα DLC όπως αναφέρει.

και από κάτω τα 3 dlc με 5,47 

 

:wacko:

Αυτό είναι για όσους δεν είχαν την GoTY (πλέον μόνο αυτή διατίθεται από το Steam) και θέλουν να αγοράσουν τα 3 dlc ή υποσύνολό τους. Για αυτό και βγαίνει και μεγαλύτερη τελική τιμή (δεν είναι bundled). (Ναι γενικά φαίνεται περίεργο το παιχνιδι μαζί με τα DLC να είναι φθηνότερο από τα 3 DLC μόνα τους. Δεν ξέρω γιατί το αφήσανε έτσι... Ή ίσως κάτι έχω καταλάβει λάθος).

 

Ενδεχομένως σε κάθε περίπτωση να είναι λίγο εφιάλτης η ενεργοποίηση του DLC (έχω πρόσφατη την ταλαιπωρία από το Xbox Live account που έπρεπε να ενημερώσω για το Arkham Asylum... :S) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας την προσφορά του Darksiders απο Amazon θυμήθηκα να ρωτήσω:

 

1. Ξέρει κανείς ποιά απο τα DLC καλύπτονται απο το Season Pass; Δηλαδή, μια και δίνει όλα τα DLC ήδη, αν υπάρχει κάποιο που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και/ή είναι duplicate των άλλων;

 

2. Απο όλα τα DLC, ποιά δίνουν extra content; Δεν πολυτρελαίνομαι για νέα weapons, horse armors και λοιπά cosmetics, ψάχνω να βρω αυτά που προσθέτουν νέες περιοχές (π.χ. Abyssal Forge).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έχει κανείς πρόβλημα με Paypal? από το πρωί εγώ και ένας φίλος προσπαθούμε να πάρουμε humble και "βαράει" το paypal.

Μολις πηρα το Natural Selection 2 με paypal, οποτε τουλαχιστον σ'εμενα δουλευει. Αυριο η δοκιμη αλλα πιστευω απο αυτα που εχω δει για το NS2 τα 9 ευρω ειναι δωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...