Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάνω εγγραφή στο amazon με διεύθυνση Αμερικής, θα μπορέσω να αγοράσω την προσφορά με τα Bioshock?

ναι..

τσεκαρε μερικες σελιδες ποιο πισω,εχει ενα λινκ με οδηγο για αμερικανικη διευθηνση κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχω το πρωτο darksiders απο το thq humble bundle, μου φαινεται καλή η τιμη του πακετου, αξίζει το παιχνίδι;

Το αλλο που θέλω να ρωτησω βλέπω οτι το πακετο του amazon σε σχέση με το steam υπολείπεται ενα dlc (demon lord belial) εαν το παρω απο το amazon που εχει και το season pass θα παρω και το dlc που λειπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ναι..

τσεκαρε μερικες σελιδες ποιο πισω,εχει ενα λινκ με οδηγο για αμερικανικη διευθηνση κλπ

 

Δεν κάνεις μία παράθεση τη σελίδα, γιατί έψαξα και δεν τη βρίσκω...

 

Επίσης θα μπορώ να τα περάσω τα παιχνίδια κανονικά στο steam ή θα έχουμε τπτ προβλήματα?

Επεξ/σία από LRoi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά βλέπω min reqs. για το darksiders 2 9800gt 512mb... Θα την παλεψω με 9600gt 1gb σε 1680x1050?
Συγνώμη για το double post αλλα δεν βλέπω/βρίσκω κουμπι edit στην mobile έκδοση του insomnia

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φαίνεται ότι θα ακολουθήσουν το σύστημα των Steam Summer Sales και θα έχουν voting για κάποια sales, flash sales και daily deals. 

Cool. 

 

(To ScribbleNauts πότε το έφερε το Steam; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(To ScribbleNauts πότε το έφερε το Steam; )

 

Έχω την εντύπωση οτι ήταν εδώ και λίγο καιρό available στο North American region, απο ότι φαίνεται άνοιξαν τώρα pre-orders για την Ευρωπαϊκή έκδοση :).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ψιλομουφα για αρχη..
μου εχει το borderlands 1 GOTY με 7.5 EURO
και στο amazon.com με τα ιδια λεφτα παιρνεις
-borderlands 1 GOTY +
-bioshock 1 +
-bioshock 2 +
-duke nukem forever complete

ολα για steam
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...