Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To site της Telltale κάποιο πρόβλημα βγάζει αυτή την ώρα, αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος πως στη σχετική ενότητα είχε συζητηθεί η συνέχεια με δεύτερη σεζόν (στον ίδιο κόσμο, με άλλους χαρακτήρες) αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει επίσημη επιβεβαίωση.

 

Πάντως, θα μου έκανε τεράστια εντύπωση αν δε συμπεριλάμβανε το Steam το The Walking Dead στις προσφορές, πήγε πολύ καλά τις προηγούμενες φορές που ήταν σε προσφορά. Εγώ, το αγόρασα σε full τιμή από την Telltale από το πρώτο επεισόδιο και δεν το μετάνιωσα στιγμή. Για 75% που το είχα δει κάποια στιγμή, δεν το συζητάω καν, αξίζει και μόνο να το δει κανείς (κι ας μην είναι φαν των ζόμπι).

Το έβαλε προσφορά προχθές σε iOS συσκευές και ταμπλέτες, συνεπώς πιθανότατα θα το δούμε και στο steam σαν προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Αν πάρω από GOG το witcher 2, παρόλο που λέει DRM free, θα μπορέσω να το βάλω στο steam και να κατέβει από εκεί;

όχι δεν γίνεται αυτό.

 

Το αντίθετο νομίζω γίνεται. Αν το πάρεις από steam έχεις δωρεάν την έκδοση που δίνουν στο gog.com βάζοντας το serial key σου εδώ:

http://www.gog.com/witcher2/backup

 

 

Νέο και Indie,DRM-free,cross-platform αυτή τη φορά Humble Indie Bundle.

 

The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC

Closure

Indie Game: The Movie

Shank 2

 

Και πάνω από το μέσο όρο ( $6.59 αυτή τη στιγμή):

Dungeon Defenders + DLC

Legend of Grimrock

 

http://www.humblebundle.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι. Και έχει χωριστά κλειδιά αυτή τη φορά από ό,τι διαβάζω. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω άμεσα (για τα χωριστά keys), γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα το πάρω :P (έχω πολλά απο τα παιχνίδια που δίνουν & το Indie Game: The Movie).

Χρειάζεται να δώσετε πάνω από $1.

 

Pay $1 or more and you’ll get a Steam key in addition to DRM-free direct downloads.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steam μπαίνουν;

Unlock on Steam

Pay $1 or more and you’ll

get a Steam key in addition to

DRM-free direct downloads.

 

Με πάνω από 1$ σου δίνει και κωδικούς για steam.

 

edit: Ξεχωριστά κλειδιά έχει για κάθε παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Και έχει χωριστά κλειδιά αυτή τη φορά από ό,τι διαβάζω. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω άμεσα (για τα χωριστά keys), γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα το πάρω :P (έχω πολλά απο τα παιχνίδια που δίνουν & το Indie Game: The Movie).

Χρειάζεται να δώσετε πάνω από $1.

Το επιβεβαιώνω εγώ, έχει όντως χωριστά κλειδιά για κάθε ένα και σίγουρα αξίζει...

Αν το ήξερα βέβαια δεν θα είχα πάρει στα autumn sales το legends of grimrock και δεν το έχω αρχίσει καν αλλά ας όψεται...

ΥΓ. Όπως καταλάβατε έχω περίσσευμα ένα grimrock key όποιος ενδιαφέρεται για καμιά ανταλλαγή στο steam ας το πει σε π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
όχι δεν γίνεται αυτό.

 

Το αντίθετο νομίζω γίνεται. Αν το πάρεις από steam έχεις δωρεάν την έκδοση που δίνουν στο gog.com βάζοντας το serial key σου εδώ:

http://www.gog.com/witcher2/backup

 

 

Νέο και Indie,DRM-free,cross-platform αυτή τη φορά Humble Indie Bundle.

 

The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb DLC

Closure

Indie Game: The Movie

Shank 2

 

Και πάνω από το μέσο όρο ( αυτή τη στιγμή):

Dungeon Defenders + DLC

Legend of Grimrock

 

http://www.humblebundle.com/

ΑΑΑΑ κλαίω Isaac και grimmrock πήρα στα sales...κρίμα και dungeon defenders έχω με μερικά DLC. Ακόμη κλαίω τα λεφτάκια μου. Καλά για ακόμη μια φορά το humble bundle είναι εκτός συναγωνισμού

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Fallout 3: Game of the Year Edition=2.49 eyro (για steam)-- για extra -5%   IAMANELDERGEEK

Darksiders 1+2+dlc στα 10 ευρο (apo amazon.com για steam)

Επεξ/σία από krokos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα DLC του Dungeon Defenders στο HumbleBundle μπορώ να τα ενεργοποιήσω εγώ που έχω ήδη το παιχνίδι ή όχι???

 

Σίγουρα γίνεται zizu. Το κρίμα νομίζω είναι πως παίρνεις 1 κλειδί για όλο το πακέτο, οπότε δεν μπορείς να πάρεις μόνο τα DLC Και να δωρίσεις το βασικό game. Κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...