Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Gentlemen there were 14 beautiful days of discounts,it was my honor to make 'em richer ,next to you !

 

Προσωπικά τους χρύσωσα 24.99€ με 3 παιχνίδια. Μέχρι τις επόμενες εκπτώσεις !Keep saving money Και σήμερα όποιος δεν πρόλαβε το mafia2 ...πάλι -75% στα 9.99€

:P:lol:

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έχουν κάνει λίγο σκατά με την πρώτη σελίδα εκεί στο steam store.

Οι εικόνες δεν κάνουν match με τους τίτλους lol. Δηλ. στο Medal of Honor έχει την εικονα του Mafia II ...Τεσπα αυτό μάλλον θα διορθωθεί.

Ανάμεσα στις προσφορές που επαναλαμβάνονται:

-66% το Amnesia

-75% Killing Floor

-83% STALKER bundle (όχι το Clear Sky)

-75% Hitman collection

-66% Left 4 Dead 2

-75% GTA IV Complete (μαζί με τα episodes from LC)

-66% Dead Space

-60% Plants VS Zombies

-75% στο Mafia II

 

Indie daily deal (δεν είχα ιδέα ότι υπήρχαν και τέτοια μέχρι.. χθες):

Grotesque Tactics: Evil Heroes -85%

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το Clear Sky ουτε τωρα ουτε το καλοκαιρι το ειχαν στην προσφορα των STALKER, ενα ολοκληρομενο bundle δεν μπορουν να βγαλουν...

 

Ενα 30ευρω συνολικα τους το εδωσα αυτα τα χριστουγεννα παντως.

Αυτο το πακετο του STALKER λεω να παρω σαν τελευταιο αλλα επειδη δεν βιαζομαι ελεγα μηπως αξιζει να περιμενω ενα ολοκληρομενο bundle.

 

Το amnesia δεν το δινουν με extra εκπτωση για οποιον εχει εστω ενα penumbra οπως το ειχαν μεσα στις γιορτες, κριμα το εχασα τοτε. Επισης καλη η τιμη του mafia 2 αλλα δεν το αγοραζω γιατι δεν περιεχει τα dlc (ας περιμενω καμια GOTY εκδοση) και ακομα δεν εχουν βγαλει bundle μαζι με το 1 της σειρας.

Επεξ/σία από drillgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Clear Sky ουτε τωρα ουτε το καλοκαιρι το ειχαν στην προσφορα των STALKER, ενα ολοκληρομενο bundle δεν μπορουν να βγαλουν...

και εγώ περίμενα να βάλουν το Portal στο HF Complete, άλλα δεν. Το πήρα ξεχωριστά <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για το steam εκτος προσφορών...

 

είχα κάνει pin το steam πάνω στην taskbar και καταλάθως το έσβησα. Τώρα βρίσκω στο σταρτ μενου το εικονίδιο του steam και το ξανακάνω Pin, αλλά το βγάζει σαν σκιά και βγάζει το uac κάθε φορά που πάω να το ανοίξω, ενώ πριν δεν το έκανε και άνοιγε αμέσως... καμιά πρόταση να το κάνω όπως πριν...

 

Thanx!!

 

 

 

...μην ανοίξω άλλο topic για αυτο μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει με τις προσφορές του Steam?Κάθε πότε γίνονται και τι τιμές υπάρχουν?Γενικά αξίζει?

 

Επίσης,η αγορά μπορεί να γίνει με Paysafe ή με κάποια Prepaid?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μέσα στο έτος γίνονται διάφορες προσφορές αλλα οι τρελές έγιναν το διάστημα των χριστουγέννων, και γενικά ναι, αξίζει... Μπορείς να αγοράσεις παιχνίδια διαμάντια απο με 2-7 ευρώ που κανονικά θα κάναν 10-30

 

Και ναι νομίζω η prepaid παίζει, αλλα η paysafe δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε καλες προσφορες, ειδικα το half life complete το ειχαν ξεφτιλησει προς το τελος, νομιζω γυρω στα 3,5€ ειχε και στα επιμερους κοματια διαβαζες οτι το epidode 2 ειχε λιγοτερο του ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οπότε, η καλύτερη λύση (για μένα anyway) είναι να αγοράζεις (από sales) ό,τι σκοπεύεις να παίξεις άμεσα. Εκτός και αν υπάρχει και κάποιος πρόσθετος λόγος (πχ υποστήριξη developers, πολύ καλό παιχνίδι, humble indie bundles κλπ).

Δεν μου έχει δουλέψει 100% αυτό το σύστημα :P , αλλά και πάλι έχω αποφύγει αγορές που θα ήμουν πολύ κοντά στο να κάνω λόγω πολύ καλών προσφορών.

Οι προσφορές επαναλαμβάνονται και όσο περνάει ο καιρός καλυτερεύουν (συνήθως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...