Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
το rage λεει τιποτα?

εδω για steam στα 4 ευρο (απο το αγγλικο gamersgate,,χωρις vpn και τιποτα ιδιαιτερο)

αλλιως εδω για 5 ευρο (παλι για steam)

 

Εγώ από τον θείο που το είχα βάλει 2 μέρες και το είδα...άσχημο δε το λες. Δεν είχε την ελευθερία του borderlands, ήταν πιο γραμμικό. Ωραίος after apocalypse κόσμος. Βέβαια είχε 846507925643 προβλήματα με τα γραφικά. Η ίδια η εταιρεία έβγαλε νομίζω "με το καλημέρα" 2 patchάκια των 2GB το καθένα. Η Radeon 4850 μου για να το παίξει είδα και απόειδα. Σε αυτά τα λεφτά και εφόσον δεν έχεις προβλήματα (τσέκαρε τι λένε για τη κάρτα γραφικών σου) πάρ' το.

 

Κάτι παίζει με το Insomnia Μου φαίνεται μετά το χθεσινό update. δεν κάνει παράθεση και δεν βάζει τα σχόλια ώρες ώρες.

 

Επίσης The Xmas Bundle 2.0 - Indie Royale

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήται στο steam? Υπάρχει περίπτωση να δούμε καμιά καλύτερη τιμή στο bundle αυτές τις μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποιήται στο steam? Υπάρχει περίπτωση να δούμε καμιά καλύτερη τιμή στο bundle αυτές τις μέρες?

Για steam, αυτό

http://www.amazon.com/2K-Games-41045k-Dual-Pack1/dp/B0083W649I/ref=pd_ybh_1

 

Πάντως μην είμαστε και παράλογοι, 5$ για 2 παιχνίδια δεν το λες και ακριβό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για steam, αυτό

http://www.amazon.com/2K-Games-41045k-Dual-Pack1/dp/B0083W649I/ref=pd_ybh_1

 

Πάντως μην είμαστε και παράλογοι, 5$ για 2 παιχνίδια δεν το λες και ακριβό.

Φυσικά και δεν είναι ακριβό. Απλά ρωτάω αν έχει πέσει ποτέ το bundle κάτω από 5 δολάρια. Γιατί τότε θα περιμένω μπας και δω κανένα καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εγώ έχω βάλει στο μάτι το walking dead.Για να δούμε θα το έχουν στις εκπτώσεις;

 

To είχαν στις προηγούμενες και θα στοιχημάτιζα ότι θα το έχουν και σε αυτές, τώρα που υπάρχει ολοκληρωμένη η πρώτη σεζόν.

 

Εγώ περιμένω κάτι (πολύ) καλό σε Borderlands 2 και ίσως αν βρω μερικούς μικρούς τίτλους σε προσφορά να τους προσθέσω. Αν πάει "σκότωμα" και το Dishonored θα το σκεφτώ, αλλά ρεαλιστικά είναι υπερβολή, εδώ μετά βίας προλαβαίνω να ασχολούμαι με το ΧCOM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To site της Telltale κάποιο πρόβλημα βγάζει αυτή την ώρα, αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος πως στη σχετική ενότητα είχε συζητηθεί η συνέχεια με δεύτερη σεζόν (στον ίδιο κόσμο, με άλλους χαρακτήρες) αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει επίσημη επιβεβαίωση.

 

Πάντως, θα μου έκανε τεράστια εντύπωση αν δε συμπεριλάμβανε το Steam το The Walking Dead στις προσφορές, πήγε πολύ καλά τις προηγούμενες φορές που ήταν σε προσφορά. Εγώ, το αγόρασα σε full τιμή από την Telltale από το πρώτο επεισόδιο και δεν το μετάνιωσα στιγμή. Για 75% που το είχα δει κάποια στιγμή, δεν το συζητάω καν, αξίζει και μόνο να το δει κανείς (κι ας μην είναι φαν των ζόμπι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλημέρα ,

 

μου εχει ξεμείνει ένας κωδικός για το Red Faction: Armageddon Path to War DLC  (Steam)

 

για όποιν δεν το έχει! ;-)

 

 

Δεν το πρόλαβα, καλή κίνηση πάντως.

Ευχαριστούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...