Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Daily deals απο GOG.com, τα Witcher 2: Assassin of Kings (-75% στα $7,49), FTL: Faster Than Light (-50% στα $4,99) και ArmA 2: Combined Operations (-50% στα $14,99).

 

Κανείς ;;;; Κανείςςς ;;;

 

Επιφυλακτικά (επειδή έχει καιρό να το παίξω) θα πω τα εξής: To αρχικό Neverwinter Nights, αν και καλό σαν παιχνίδι ποτέ δεν το θεώρησα must-buy (ειδικά το finale ήταν - για τότε - σπάνια αποτυχία), με είχε επίσης ξινίσει αφάνταστα η έλλειψη party (παίζεις ένα χαρακτήρα συν ένα hireling απο 6-7 διαθέσιμους αν δεν κάνω λάθος) - η μεγαλύτερη του απήχηση θυμάμαι ήταν στα online games που παίζονταν (συχνά σε persistent servers) καθώς και το Aurora Toolkit του (απο τα καλύτερα module makers της εποχής του).

 

Το Shadows of Undrentide επίσης με άφησε αδιάφορο, αλλά το Hordes of the Underdark είναι απο τα καλύτερα RPGs του είδους (έφτιαχνε και πολλά πράματα που έλειπαν απο το πρώτο, όπως εναλλακτικούς τρόπους επίλυσης των quests βάσει των skill του PC, πιο focused story και διάφορα άλλα). Τέλος, το Kingmaker το'χα δοκιμάσει νομίζω όταν ήταν απλό custom-made campaign (πριν κυκλοφορήσει δηλαδή σαν official expansion) αλλά δεν θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο (καλό ή κακό) για να το προτείνω :P.

 

Για $4,99 (3,80€ ~ δηλαδή) νομίζω αξίζει η αγορά - έχει και αρκετά fan-made modules που μπορείς να βρεις online οπότε είναι αρκετά καλό value for money.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Hordes of the Underdark ήταν γαματο παιχνιδάκι,τώρα το θέμα είναι αν αντέχεις να παίξεις με αυτά τα γραφικά,τώρα που το πες κιόλας ψήνομαι να το installαρω:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw άρχισε ξανά να δίνει κλειδιά του metro 2033 από το facebook η THQ.

όσοι δεν το έχετε ακόμη, να η ευκαιρία.

 

http://thq.me/g1jBt

το πήρε και ο πατέρας μου :P ,μόνο η μάνα μου λείπει χαχαχαχαχαχα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως περισσευει σε καποιον το titan quest (απο το φετεινο humble bundle) ή το mata hari ή καποιο κλασσικο adventure που να το εχει διπλο?

Θα ηθελα να το κανω δωρο στην φιλεναδα μου, επειδη θα λειπει 2 μηνες στην χιονισμενη χωρα της και θα εχει κατι να απασχολειται.

Δεν θελω να καταχραστω την ευγενεια κανενος, πρωτα θα της το δειξω και μετα κανονιζουμε, για να μην το παρει τσαμπα κ μετα δεν της αρεσει (δεν τα ξερω τα παιχνιδια αλλα θα το ψαξω). Σορρυ για το offtopic, η οποια συνεχεια με pm.

 

Αν παλι δεν βρεθει κατι και ξερει καποιος για δωρεαν παιχνιδια adventure, offline ή online (δεν της αρεσουν με οπλα, το titan quest θελω να της το μαθω λογω ελληνικης μυθολογιας, γενικα προτιμα παιχνιδια τυπου ψαχνω γυρω γυρω για στοιχεια/αντικειμενα κλπ), θα ημουν ευγνωμων να μαθω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως περισσευει σε καποιον το titan quest (απο το φετεινο humble bundle) ή το mata hari ή καποιο κλασσικο adventure που να το εχει διπλο?

Θα ηθελα να το κανω δωρο στην φιλεναδα μου, επειδη θα λειπει 2 μηνες στην χιονισμενη χωρα της και θα εχει κατι να απασχολειται.

Δεν θελω να καταχραστω την ευγενεια κανενος, πρωτα θα της το δειξω και μετα κανονιζουμε, για να μην το παρει τσαμπα κ μετα δεν της αρεσει (δεν τα ξερω τα παιχνιδια αλλα θα το ψαξω). Σορρυ για το offtopic, η οποια συνεχεια με pm.

 

Αν παλι δεν βρεθει κατι και ξερει καποιος για δωρεαν παιχνιδια adventure, offline ή online (δεν της αρεσουν με οπλα, το titan quest θελω να της το μαθω λογω ελληνικης μυθολογιας, γενικα προτιμα παιχνιδια τυπου ψαχνω γυρω γυρω για στοιχεια/αντικειμενα κλπ), θα ημουν ευγνωμων να μαθω :-)

και γω στην κοπέλα μου το έκανα δώρο ^_^

Αμα ερχόσουν πιο νωρίς,πριν τελειώσει το humble bundle θα υπήρχε παιδιά που θα το έδιναν

--

http://www.greenmang...y-starter-pack/

eve online starter pack 30days 3.99€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το ξερω, οτι τωρα που τελειωσε το bundle ειναι δυσκολο!

Απ'ότι φαινεται θα την βολεψω τωρα με κατι δωρεαν σε online (θα δω και αυτο που γραφεις) και του χρονου να'μαστε καλα, της παιρνω το bundle παλι!

 

Σ'ευχαριστω φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, το ξερω, οτι τωρα που τελειωσε το bundle ειναι δυσκολο!

Απ'ότι φαινεται θα την βολεψω τωρα με κατι δωρεαν σε online (θα δω και αυτο που γραφεις) και του χρονου να'μαστε καλα, της παιρνω το bundle παλι!

 

Σ'ευχαριστω φιλε.

 

Αν θες το titan quest μου περισσεύει ένα κλειδί από το Bundle πάντως και σου το δίνω ευχαρίστως. :)

Επεξ/σία από Centurion
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θες το titan quest μου περισσεύει ένα κλειδί από το Bundle πάντως και σου το δίνω ευχαρίστως. :)

...

 

Ευχαριστω θερμα τον φιλο Centurion για την αμεση ανταποκριση!

 

Μαζι με μενα, θα χαροποιησει και μια αλλη ψυχη που θα μπορει να παιξει οταν εγω ειμαι συνδεδεμενος στο δικο μου steam account και θα δοκιμασουμε και multiplay :-)

Αυτα ειναι τα ομορφα των forums, υπαρχει και θετικη επικοινωνια!

Και παλι ευχαριστω.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...