Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και επειδη συνεχιζετε το σερι μου πηγαινετε στο γκρουπ της thq στο facebook και παρτε δωρεαν το metro 2033 για το steam

 

Υπ'όψιν, απαιτεί "Like" της σελίδας, καθώς και "εγκατάσταση" σχετικού Facebook app.

 

Edit: Removed link, νομίζω αυτό πρέπει να δουλεύει ακόμα

Επεξ/σία από Greygore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον τροπο που εγραψα στην προηγουμενη σελιδα πηρα δωρεαν τα ac brotherhood και from dust. το παραδοξο ηταν οτι δεν χρειαστηκα αυστραλιανη ip. πηγα να κανω checkout μου εβγαλε error και με πηγε στο σωστο store αλλα μου εστειλαν email με τους κωδικους των παιχνιδιων. :-( just ubisoft

 

Πως το έκανες; Εγώ προσπαθώ μέσω web proxie και δεν δέχεται τον promo code. Δεν μου μηδενίζει το ποσό δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το έκανες; Εγώ προσπαθώ μέσω web proxie και δεν δέχεται τον promo code. Δεν μου μηδενίζει το ποσό δηλαδή.

 

χωρις να κανω τιποτα απολυτως μου τον δεχτηκε και μηδενιστικε το ποσο. αφου εβαλα το πρωτο παιχνιδι στο cart ξαναεβαλα το λινκ στο ιδιο tab εβαλα και το αλλο και ηταν ακομα 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

παιδια πριν παιξω dota απο που να ξεκινησω το διαβασμα? :P

περα απο το λολ δεν εχω αλλη εμπειρια οποτε σκεφτομαι μην αρχιζω και παιζω οπως ναναι...

που μπορω να διαβασω λιγα πραματα για το παιχνιδι,σκεψεις,στρατιγικες κλπ?

 

Επεξ/σία από haris013
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εχω δει ενα θεμα με το dota2 μεσα στα Pcgames ψαχτω διαβασε και αν εχεισ ακομα αποριες ρωτα εκει... μη βγαινεις ooftopic σε αυτο το θεμα...:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εχω δει ενα θεμα με το dota2 μεσα στα Pcgames ψαχτω διαβασε και αν εχεισ ακομα αποριες ρωτα εκει... μη βγαινεις ooftopic σε αυτο το θεμα... :)

 

ναι συγνωμη για το οφ,εβαλα σποιλερ :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα κρατήσει από το GOG.com το NeverWinter Nights Diamond Edition, που έχει το παιχνίδι και τα τρία expansions. Η τότε τιμή στην οποία το είχα (νόμιζα) δεσμεύσει ήταν προσφορά στα 9,99 ευρώ, που μου είχε φανεί καλή αλλά δεν είχα προχωρήσει στο checkout.

Σήμερα που μπήκα να δω τις προσφορές είναι ακόμα στο καλάθι μου αλλά τώρα η τιμή είναι στα 4,99 δολλάρια.

 

Η ερώτησή μου είναι, αξίζει να τα δώσω τώρα πλέον για το παιχνίδι αυτό;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το NWN (1) ήταν πολύ καλό παιχνίδι κι ειδικά με τα expansions ανέβαινε ακόμα πιο ψηλά. Το αν αξίζει εξαρτάται ίσως απ το πόσο fan του CRPG (DnD) είσαι και αν σε χαλάνε τα μη state-of-art πλέον γραφικά του (όχι ότι είναι άσχημα ακόμα και σήμερα). Αν δεν το χα ήδη 2 φορές, θα το ξανάπαιρνα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...