Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Chivalry: Medieval Warfare=€ 7.32 (για steam)

με κουπονι 25%=GMG25-CZPYL-D5MQ6

 

ή αλλιως συμπληρωστε ενα ερωτηματολογιο

για κουπονι 35% εκπτωση και καλυτερη τιμη (μονο για μια φορα-και σε οποιο παιχνιδι θελετε)

 

------------------

Dead Island: Game of the Year=€4.95 (για steam)

με κουπονι 25%=GMG25-CZPYL-D5MQ6

 

ή αλλιως συμπληρωστε ενα ερωτηματολογιο

για κουπονι 35% εκπτωση και καλυτερη τιμη (μονο για μια φορα-και σε οποιο παιχνιδι θελετε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει το Chivalry. Πολύ ανταγωνιστικό και ειδικά τον πρώτο καιρό είναι κόλλημα. Το βαρέθηκα σχετικά γρήγορα όμως μιας κ δεν ασχολήθηκαν πολύ οι της παρέας.. Αν είναι με παρέα που γουστάρουν όλοι πιστεύω έχει γέλιο και μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορρυ για το offtopic αλλα μηπως εχει κανεις κανα beta key για το dota 2?

θελω να δω παρα πολυ πως ειναι σαν παιχνιδι και ειδικοτερα σε σχεση με το lol που το ψιλοχαλασανε.

εχει κανεις να μου δωσει?

επισης επειδη ειναι beta τι προβληματα-μειωμενα features εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σορρυ για το offtopic αλλα μηπως εχει κανεις κανα beta key για το dota 2?

θελω να δω παρα πολυ πως ειναι σαν παιχνιδι και ειδικοτερα σε σχεση με το lol που το ψιλοχαλασανε.

εχει κανεις να μου δωσει?

επισης επειδη ειναι beta τι προβληματα-μειωμενα features εχει?

 

απορω ακομα γιατι το λενε beta. εχει καθε μερα 180κ max players στο steam, ειναι στην κορυφη καθε μερα. σχεδον ολοι εχουν απο ενα Invite ας πουμε. εμενα οσα εχουν περασει απο τα χερια μου τα εχω δωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω ακομα γιατι το λενε beta. εχει καθε μερα 180κ max players στο steam, ειναι στην κορυφη καθε μερα. σχεδον ολοι εχουν απο ενα Invite ας πουμε. εμενα οσα εχουν περασει απο τα χερια μου τα εχω δωσει

είναι σαν το Gmail ένα πράμα, επί χρόνια έγραφε "beta" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά το THQ Humble Bundle το καλύτερο πακέτο εδώ και πολύ καιρό.

 

Μόλις προστέθηκε το Dawn of War.

 

+1

 

Το τσίμπησα κι εγώ σήμερα, κυρίως λόγω των Company of Heroes. Τα οποία είχα κι από τον μπάρμπα, αλλά και μόνο ότι θα τα κατέβαζε αυτόματα όλα το Steam ήταν αρκετός λόγος για να αγοράσω το πακέτο. Τώρα το δύσκολο είναι να βρω χρόνο να τα παίξω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον τροπο που εγραψα στην προηγουμενη σελιδα πηρα δωρεαν τα ac brotherhood και from dust. το παραδοξο ηταν οτι δεν χρειαστηκα αυστραλιανη ip. πηγα να κανω checkout μου εβγαλε error και με πηγε στο σωστο store αλλα μου εστειλαν email με τους κωδικους των παιχνιδιων. :-( just ubisoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος πιά με αυτά τα Dota 2 invites... Άνοιξα σήμερα το Steam και είδα ακόμα 4 (σύνολο 12 μέχρι τώρα). Ενδιαφέρεται κανείς; Περισσεύουν 6 at the moment, αν υπάρχει ακόμα κάποιος στο Steam που δεν πήρε invite (χλωμό, τα μοιράζουν με το κιλό) στείλτε PM με Steam username, μπας και τα ξεφορτωθώ :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...