Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή χρονιά παίδες!

 

Σήμερα είδα βγάλανε και το Star Wars JK Collection (4.75e), εντάξει, μόλις είδα το Dark Forces με διαπέρασε ένα ρίγος συγκίνησης & ταυτόχρονα ένα κύμα αναμνήσεων πλημμύρησε το μυαλό μου (πως τα λέω έτσι ο παίχτης :D )! Ήτανε από τα πρώτα παιχνίδια που είχα σαν PC Gamer όταν ξεκίνησα καμιά 10-12 χρονών, επί εποχής 486 (με MMX command set!), GeForce 4 και δεν συμμαζεύεται! Αξέχαστες εποχές :(

 

Για τα υπόλοιπα παιχνίδια του πακέτου, το Jedi Outcast μιλάει μόνο του, ίσως το κορυφαίο SW παιχνίδι που "νιώθεις" lightsaber με πολύ smooth κινήσεις, δυνατό combat system και επίσης πολύ όμορφα γραφικά ακόμη και για τα σημερινά δεδομένα. Το Academy και το Mysteries of Sith δεν τα έχω παίξει, άλλα για το 1ο έχω ακούσει ότι κινείται στα επίπεδα του Outcast. Το Dark Forces 2 είναι λίγο κουραστικό με τα μεγάλα level και τα τετράγωνα γραφικά, άλλα τρώγεται.

 

Στο διά ταύτα το πακέτο 99.9% πάει για purchase, έτσι "τιμής ένεκεν" προς τo Dark Forces ;)

Επεξ/σία από Athanasios2104
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αύριο μάλλον θα έχει τις "επαναληπτικές" προσφορές στο steam.

 

Σημερα:

Η αναμενόμενη προσφορά -75% σε τίτλους Half life (μεμονωμένους και πακέτα)

Επισης Mafia II σε -75% στα 10 ευρώ (σαν πολύ γρήγορα να κάνουν προσφορές στο Mafia II)

-75% και σε Zeno Clash και Company of Heroes.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο μάλλον θα έχει τις "επαναληπτικές" προσφορές στο steam.

 

Σημερα:

Η αναμενόμενη προσφορά -75% σε τίτλους Half life (μεμονωμένους και πακέτα)

Επισης Mafia II σε -75% στα 10 ευρώ (σαν πολύ γρήγορα να κάνουν προσφορές στο Mafia II)

-75% και σε Zeno Clash και Company of Heroes.

όχι ρε συ, και το ψιλιάστικα ότι θα κάνουν 75% στι HF, εγώ πήρα το complete με 50%. Γίνεται να κάνω return και να το ξαναπάρω; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως είπα και πιο πανω, λογικά θα υπάρξει ακόμα μια ημέρα όπου θα επαναληφθούν κάποιες προσφορές. Αυτό κάνει *συνήθως* το steam, και από ό,τι διαβάζω, αυτό περιμένουν όλοι.

Τώρα για το Serious Sam Gold συγκεκριμένα δεν γνωρίζω. Όπως και να 'χει, σίγουρα θα είναι σε προσφορά σε κάποιο midweek madness ή weekend deal αργότερα.

 

edit:

όχι ρε συ, και το ψιλιάστικα ότι θα κάνουν 75% στι HF, εγώ πήρα το complete με 50%.

Και λίγο αργότερα, έβαλαν πρόσθετο deal στα -85% για όσους είχαν ήδη κάποιο από τα Left 4 Dead ή Left 4 Dead 2. :lol:

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

-85% στο HL Complete τελικά και με πείσαν (παρ όλο που ήδη έχω τα μισά απ αυτά).

 

edit: Άκυρο. -75% βλέπω από τον Firefox, -85% από steam απ όπου και το πήρα. Προφανώς έχω κάποιο game και γι αυτό η περαιτέρω προσφορά...

 

edit2: Ναι όντως. Είναι -85% αν έχεις κάποιο απ τα L4D.

Επεξ/σία από antonl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...