Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω που εχω το μετρο απλα θα εχω στο steam τα υπολοιπα ετσι?

 

Βλακεία, και εγώ είχα ήδη το Red Faction και έλεγα να το δώσω σε κανένα γνωστό, αλλά δεν γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thanks για την επιβεβαίωση :). Αυτό το bundle δυστυχώς δεν παίζει να το αγοράσω, μια και τα έχω ήδη όλα (πλήν του Tales of Valor) - first world problems κ.τ.λ. :P

ενταξει και 1$ για το Tales of Valor δεν ειναι και ασχημα...(εστω και για την ψυχη της THQ, που βασανιζετε..)

 

Ποσα λετε να μαζεψει??

θελει 12 μερες ακομα και ειναι κοντα στα 2 μυρια $...

 

χαλαρα παντως θα περασει τα 5.1M $ του Humble Indie Bundle V..(μαζεψε ως τωρα τα περισσοτερα)

θα φτάσει τα 10M $ ?

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Πάντα ως τώρα το humble bundle δίνει επιπλέον games την 2η εβδομάδα σε όσους περάσαν το μέσο όρο. Φαντάζομαι θα γίνει κ τώρα.

Αν το εχεις αγορασει νωρίς παιρνεις τα εξτρα παιχνίδια και χωρίς να εχεις δωσει πανω απο το μεσο ορο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει και 1$ για το Tales of Valor δεν ειναι και ασχημα...(εστω και για την ψυχη της THQ, που βασανιζετε..)

 

Ποσα λετε να μαζεψει??

θελει 12 μερες ακομα και ειναι κοντα στα 2 μυρια $...

 

χαλαρα παντως θα περασει τα 5.1M $ του Humble Indie Bundle V..(μαζεψε ως τωρα τα περισσοτερα)

θα φτάσει τα 10M $ ?

 

Δεν αποκλείεται αν και πιθανότερο βλέπω να κάθεται κάπου στη μέση. Εδώ τ αγόρασα εγώ που χα ήδη όλα τα Company of Heroes & το Metro και το προώθησα σε άτομα που δεν είχαν δώσει ποτέ δραχμή για game/software τα τελευταία 15 χρόνια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετος με αγορές μέσω Steam..

 

Με prepaid αγοράζεις? Αν ναι, κοίταξα τους τρόπους πληρωμής, ποια επιλογή είναι ακριβώς? Paysafe?

 

 

Για δημιουργία κάρτας prepaid, από που να προτιμήσω, και τι στοιχεία απαιτούνται να δώσω? :ph34r:

 

 

ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται αν και πιθανότερο βλέπω να κάθεται κάπου στη μέση. Εδώ τ αγόρασα εγώ που χα ήδη όλα τα Company of Heroes & το Metro και το προώθησα σε άτομα που δεν είχαν δώσει ποτέ δραχμή για game/software τα τελευταία 15 χρόνια :)

 

χαχα +1 αυτό που είπες για άτομα που δεν έδωσαν ποτέ λεφτά για Games. Το είδα! συμβαίνει! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις όταν όλο το πακέτο έχει πάνω από 100 ευρώ κανονικά και μπορείς να το αποκτήσεις με 1 και 5 ευρώ, τότε πρέπει να είσαι πολύ τσίπης να μην τα δώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετος με αγορές μέσω Steam..

 

Με prepaid αγοράζεις? Αν ναι, κοίταξα τους τρόπους πληρωμής, ποια επιλογή είναι ακριβώς? Paysafe?

 

 

Για δημιουργία κάρτας prepaid, από που να προτιμήσω, και τι στοιχεία απαιτούνται να δώσω? :ph34r:

 

 

ευχαριστώ..

 

Για PaySafeCard δεν δινεις στοιχεία. Πας σε κάποιο περίπτερο που πουλάνε, ζητάς paysafe και σου δινουν μια αποδειξη με ενα PIN που χρησιμοποιείς για να αγοράσεις. Εδώ θα βρεις που πουλάνε http://www.paysafecard.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο GetLoaded απο το GetGamesGo, SEGA games 2 for €12 - επιλογή 2 παιχνιδιών για €12 ή όλα (6) για €24. Επιλογές μεταξύ:

 

*Jet Set Radio

*Total War: SHOGUN 2

*Aliens vs. Predator (2011)

*Binary Domain

*Sonic Generations

*Renegade Ops

 

Όλα τα παιχνίδια ενεργοποιούνται μέσω Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω οτι το amazon.com απο αυριο θα ξαναβγαλει κατι παλιοτερα πακετα που δεν ηταν για steam, για steam αυτην την φορα..

πχ

Sega Genesis Classic Game Pack στα 3.8 ευρο (πολλα -καμια 50αρια- κλασσικα παιχνιδια..για steam)

ή

Dreamcast Pack στα 3.8 ευρο (για steam).. κλπ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...