Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σωστά το αναφέρουν 2-3 φορές στη σελίδα. Εμένα έπεσε το μάτι μου στο "All the games in this bundle are ready to rock for Windows through Steam (required)." και να πω την αλήθεια μου κακοφάνηκε (κυρίως γιατί αυτά εκτός Darksiders και Saints Row τα έχω στο Steam ήδη :P).

 

Γενικότερα βέβαια είναι καλή ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εχω το μετρο απλα θα εχω στο steam τα υπολοιπα ετσι?

 

Αν και δεν παίρνω όρκο (μια και αυτά τα πράγματα αλλάζουν συνέχεια), όσα Humble Bundles πήρα μέχρι τώρα δεν δίνανε δυστυχώς duplicates των παιχνιδιών που είχα ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για την επιβεβαίωση :). Αυτό το bundle δυστυχώς δεν παίζει να το αγοράσω, μια και τα έχω ήδη όλα (πλήν του Tales of Valor) - first world problems κ.τ.λ. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης όσο είναι χαμηλός ο μέσος όρος καλό είναι να τα δώσετε και να πάρετε και Saints Row. Πάντα ως τώρα το humble bundle δίνει επιπλέον games την 2η εβδομάδα σε όσους περάσαν το μέσο όρο. Φαντάζομαι θα γίνει κ τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την πληροφορια ποιο πανω,κατι αλλο τωρα αν εχω αγωρασει ενα παιχνιδι που τελικα δεν μου αρεσει/το θελω μπορω να το ανταλαξω με καποιο αλλο ιδιας τιμης πχ? η γενικοτερα να το ανταλαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...