Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γι αυτο δεν παμε μπροστα σαν κρατος!!!!!δεν ειναι τυχαιο...απο την μυγα ξιγκι(κακια sorry)...αλλα δεν ειναι να ξερεις κατι...κατι που παιρνουν ολοι τσαμπα δεν το πουλας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχααχχαχαχα

miltostar εισαι μεγαλο τρολ. το πρωι που μπηκα ακομα εδιναν ΔΩΡΕΑΝ κλειδια

ναι ίσως έδιναν δωρεάν κλειδιά σε αυτούς που ήδη έχουν..όπως εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να πουλησεις κλειδια dota2, οπως θα δεις στο επισημο θεμα εχουμε πολλα κλειδια και τα δινουμε δωρεαν (btw ακομα εχω 2 για οποιον θελει). Προσωπικα το θεωρω απαραδεκτο να προσπαθεις να πουλησεις beta keys αντι απλα να τα δωσεις αν σου περισσευουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ίσως έδιναν δωρεάν κλειδιά σε αυτούς που ήδη έχουν..όπως εγώ

Εντάξει, δικαίωμα σου είναι να τα κάνεις ότι θέλεις, δικά σου είναι. Απλά μην περιμένεις ανταπόκριση απο αυτό το forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να πουλησεις κλειδια dota2, οπως θα δεις στο επισημο θεμα εχουμε πολλα κλειδια και τα δινουμε δωρεαν (btw ακομα εχω 2 για οποιον θελει). Προσωπικα το θεωρω απαραδεκτο να προσπαθεις να πουλησεις beta keys..

δεν ήξερα ότι δίνουν δωρεάν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Orcs must die 2 έχει παίξει κανένας? Αξίζει το 2-pack complete τα λεφτά του?

 

Και εγώ το σκέφτομαι, μοιάζει όμως πολύ με το Dungeons Defenders, αξίζει να πάρω και αυτό?

Το 2 pack απλώς είναι 2 άδειες, για 2 χρήστες δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το σκέφτομαι, μοιάζει όμως πολύ με το Dungeons Defenders, αξίζει να πάρω και αυτό?

Το 2 pack απλώς είναι 2 άδειες, για 2 χρήστες δηλαδή.

Ναι, το ξέρω. Βγαίνει λίγο πιο φθηνά το 2 pack και αφου έχει και coop.. Ήθελα να πώ αξίζει για 8,74/2=4,37Ε ή να περιμένουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι νομιζω οτι το orcs 2 και το torchlight 2, κατα τα χριστουγεννα θα ειναι αρκετα πιο φθηνά???

αν παντως καποιος δεν κρατιεται να πω πως το orcs1 τουλαχιστον που ξερω, ειναι τελειως αλλη εμπειρια απο το dungeons (το οποιο παλι έχω και μου αρέσει) και αξίζει...

αρα και το orcs2 λογικα θα ειναι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το orcs1 τουλαχιστον που ξερω, ειναι τελειως αλλη εμπειρια απο το dungeons (το οποιο παλι έχω και μου αρέσει) και αξίζει...

Πολύ σωστό point. Εχω καεί στο dungeon defenders μαζί με φίλους άπειρες ώρες (300 περίπου), και διαφέρει πολύ απο το orcs must die 1, άρα πιθανόν να διαφέρει και απο το 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...