Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ πρεπει να μπουμε με αμερικανικη ip??

 

οχι...απο το link που εδωσα..συνδεθηκα και με αφησε να το παρω (εφτασα μεχρι Paypal)..αλλα δεν το πηρα ακομη

 

Αλλα επειδη θα ειναι για μια ολοκληρη μερα, θα δω και απο αλλους τι ακριβως παιζει και θα σας πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρτο κροκο. φανταστικη τιμη. στο λεω εγω :D

εγω περιμενω καμια καλη προσφορα για το brotherhood και το revelations μαζι

 

edit: λιγο ακυρο αλλα εσεις θα ξερετε. μεσω λογαριασμου της εθνικης με e-banking μπορω να τον συνδεσω με το paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το παιχνίδι αξίζει?? ξερει κανείς?

Η τιμή είναι καλή, το παιχνίδι δεν είναι αυτό από το οποίο πρέπει να γνωρίσεις τη σειρά αν δεν έχεις παίξει AC. Είναι μάλλον το τελευταίο που θα έπαιζε κανείς που έχει επαφή με τη σειρά και όχι μόνο γιατί εκεί τοποθετείται χρονικά (εξαιρώντας το πρόσφατο 3ο). Για μένα είναι το λιγότερο ενδιαφέρον της σειράς (και πάλι εξαιρώντας το 3ο που δεν έχω παίξει, αλλά συμπεριλαμβανομένου του 1ου που το μισεί η υπόλοιπη υφήλιος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή είναι καλή, το παιχνίδι δεν είναι αυτό από το οποίο πρέπει να γνωρίσεις τη σειρά αν δεν έχεις παίξει AC. Είναι μάλλον το τελευταίο που θα έπαιζε κανείς που έχει επαφή με τη σειρά και όχι μόνο γιατί εκεί τοποθετείται χρονικά (εξαιρώντας το πρόσφατο 3ο). Για μένα είναι το λιγότερο ενδιαφέρον της σειράς (και πάλι εξαιρώντας το 3ο που δεν έχω παίξει, αλλά συμπεριλαμβανομένου του 1ου που το μισεί η υπόλοιπη υφήλιος).

 

οπα κατσε, πιο 1ο μισει η υφηλιος; αμα καποιος εχει παιξει την ιστορια του ezio, και την ξερει δεν μπορει να πει κακη κουβεντα για το revelations.

 

απο οτι φαινεται ηρθε η ωρα του steam να μου παρει τα λεφτα. καλα αντισταθηκα μεχρι τωρα

εβαλε το batman ac goty 5.24 ευρω το οποιο ειναι στην κορυφη της wishlist μου (αυτο και αλλο 1 απλα για συλλογη)

το εχει -75% αλλα η αρχικη τιμη ειναι 20 ευρω. λετε μεχρι τα χριστουγεννα να ριξουν την αρχικη τιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Woot! Orcs must die 2 με -75% στα 3.74E το απλό, 5,74Ε το complete και 8.74E το διπλό complete. Επιτέλους. Το περίμενα από τοτε που βγήκε.

 

 

edit: πωπω πολύ κόσμος ε? σέρνεται το steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

οπα κατσε, πιο 1ο μισει η υφηλιος;

Το 1ο είναι η ιστορία του Altair.

 

αμα καποιος εχει παιξει την ιστορια του ezio, και την ξερει δεν μπορει να πει κακη κουβεντα για το revelations.

Δεν ισχύει για μένα. Βρήκα λίγο ενδιαφέρον στο revelations (που περιέργως από "revelations" δεν ειπε και πολλά), και βρήκα πολλές νέες προσθήκες στο gameplay κάπως ανόητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε μεχρι τα χριστουγεννα να ριξουν την αρχικη τιμη;

Δεν ξέρω αλλά είναι too good to pass και με αυτή την τιμή!

Ετσιμπήθην!

Orcs must die 2 έχει παίξει κανένας? Αξίζει το 2-pack complete τα λεφτά του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο είναι η ιστορία του Altair.

 

 

Δεν ισχύει για μένα. Βρήκα λίγο ενδιαφέρον στο revelations (που περιέργως από "revelations" δεν ειπε και πολλά), και βρήκα πολλές νέες προσθήκες στο gameplay κάπως ανόητες.

 

το 1ο ηταν φοβερο απο πολλες αποψεις. ισως να κανεις καποιο λαθος. ειχε γινει πανικος οταν βγηκε

το brotherhood και το revelations ηταν μετρια παιχνιδια, σε αυτο θα συμφωνησω. στο τελος θα καταλαληξουν σαν το call of duty. ενα καθε χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το 1ο ηταν φοβερο απο πολλες αποψεις. ισως να κανεις καποιο λαθος. ειχε γινει πανικος οταν βγηκε

Έχω την εντύπωση ότι πάλι δεν έχεις καταλάβει ποιο είναι το πρώτο. Τέλος πάντων, για το πρώτο είχε γίνει πανικός πριν βγει. Όταν βγήκε το έθαψαν για το επαναλαμβανόμενο gameplay του και πλέον δεν το έχουν πολύ σε υπόληψη.

 

Edit: Επίσης το brotherhood δεν το λέω μέτριο σε καμία περίπτωση. Χρειάζεται τη "βάση" που έθεσε το AC II, αλλά είναι πολύ καλό παιχνίδι (και σίγουρα πολύ καλύτερο από το expansion που περίμενε ο κόσμος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο το πουλας δλδ??

Χτές τα είχαμε δωρεάν, σήμερα θα θα αγοράζουμε?

 

Πουλάω/Ανταλλάζω Dota 2 beta keys..!!! Όποιος ενδιαφέρεται ας μου πει...!!

LOL (και όχι το παιχνίδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχααχχαχαχα

miltostar εισαι μεγαλο τρολ. το πρωι που μπηκα ακομα εδιναν ΔΩΡΕΑΝ κλειδια

@praetorian για το assassins creed 1 μιλαμε με τον altair. Πρωτη φορα τα διαβαζω αυτα που λες. Δεν ξερω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω πολλά πράγματα από αυτά παιδιά..οπότε μην με κρίνετε..αν θέλετε βοηθήστε με..απλά έχω 4 invites δώρο να τα δώσω σε κάποιους από την Valve..και ακόμα η Dota 2 δεν έχει βγει official οπότε ακόμα κυκλοφορούν beta keys..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...