Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε krokos, δουλεύεις σε κανένα amazon και ξέρει τι θα βγει σε προσφορά; και μάλιστα με τόση ακρίβεια (ημερομηνία, τιμή, κουπόνια κτλ) ;

 

χωρίς παρεξήγηση, απλά μου έχει κάνει εντύπωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε krokos, δουλεύεις σε κανένα amazon και ξέρει τι θα βγει σε προσφορά; και μάλιστα με τόση ακρίβεια (ημερομηνία, τιμή, κουπόνια κτλ) ;

 

χωρίς παρεξήγηση, απλά μου έχει κάνει εντύπωση

 

Χαχα ψάξιμο θέλει και μερικά "στέκια" που τα βγάζουν στη φόρα π.χ. http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=44474501&postcount=18501

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχάτε το Ravaged free μέχρι εξάντλησης κωδικών φαντάζομαι http://eu.alienwarea...om/deal/ravaged

 

Γραφτείτε alienware πάρτε κουπόνι και αγοράστε το 0€ από εδώ http://www.raindg.com/title/ravaged εισάγοντας τον κωδικό. steam activated.

 

Tο χάσαμε μάλλον, το 1ο λινκ δεν ανοίγει με τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καμια ωρα ακόμα το Serious Sam 3 στα 2.85 ευρο, απο το ρωσικο gamersgate..εγω το έκανα και το αγορασα..(δεν το εβαλα ακομα στο steam)

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Νεα προσφορα..διαλεχτε λεμε 5 παιχνιδια πλερωστε 7.8 ευρο

 

Απο GOG ..

Μερικα ειναι πολυ καλα παιχνιδακια πχ

Alan Wake's American Nightmare

To The Moon

Botanicula

Torchlight

 

κλπ

αυτη η προσφορα ειναι σκοτωμα. παλι καλα που δεν εχω ακομα e-banking

 

οσο για το ravaged, πηγα να ξεκουραστω ενα διωρο και το εχασα. ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχάτε το Ravaged free μέχρι εξάντλησης κωδικών φαντάζομαι http://eu.alienwarea...om/deal/ravaged

 

Γραφτείτε alienware πάρτε κουπόνι και αγοράστε το 0€ από εδώ http://www.raindg.com/title/ravaged εισάγοντας τον κωδικό. steam activated.

δεν βρίσκω να συνδεθώ με τίποτα όμως..

Δεν ανοίγει το link..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SORRY Greygore υπεκυψα... :fear:

 

Welcome to the Dark Side, we have games. :P

 

P.S. Αρχίζω και ανησυχώ, φαντάσου στην προσφορά του GOG.com δεν μπορώ να βγάλω πλέον 5 games που να θέλω, γιατί τα περισσότερα τα έχω ήδη (first world problems να ούμ...) - πάντως για adventure fans, ο συνδιασμός Resonance, Blackwell Bundle, Machinarium, Gemini Rue και To The Moon για $10 είναι απο τα καλύτερα bundles της χρονιάς (highly recommended κ.τ.λ.).

 

P.P.S. Το Alienware Arena είναι πάλι up για όσους ενδιαφέρονται, αλλά ο κωδικός που δίνει (στην δική μου περίπτωση) βγαίνει invalid - ίσως φταίει οτι το Ravaged είναι σε προσφορά για $2.00;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρίσκω να συνδεθώ με τίποτα όμως..

Δεν ανοίγει το link..

δουλευουν τα link αλλα το αλλαξαν απο 0.00$ σε 2.00$ ..οποιος προλαβε προλαβε..

 

Καλη σοδιά και σημερα:

Serious Sam 3=2.85 ευρο +

Sleeping dogs=12.24 ευρο +

Ravaged=0 ευρο

 

και εχουμε ακομα δρομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ravaged δεν πιάνει αυτό που λέει..4 copies στην τιμή των 3...Ούτε με το κουπόνι.

Βασικά το κουπόνι είναι άχρηστο,αφού η προσφορά υπάρχει και έτσι αν πας,απότι είδα με άλλον browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ravaged δεν πιάνει αυτό που λέει..4 copies στην τιμή των 3...Ούτε με το κουπόνι.

Βασικά το κουπόνι είναι άχρηστο,αφού η προσφορά υπάρχει και έτσι αν πας,απότι είδα με άλλον browser

Στα 2$ γίνεται να το αγοράσεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2$ γίνεται να το αγοράσεις??

ναι..βάζουμε 4 όμως,και μας πάει 8..και έχει και φόρο!Αυτό δεν αναφέρθηκε :P

Μου το κάνανε δώρο τλκα

Και τώρα πήγε 5$ το ένα..... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι..βάζουμε 4 όμως,και μας πάει 8..και έχει και φόρο!Αυτό δεν αναφέρθηκε :P

 

Και τώρα πήγε 5$ το ένα..... :o

Άσε να το πάνε 10 και μετά να βάλουμε το κουπόνι να μας έρθει τσάμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομιζω οτι το εχω ξαναpostari αλλα αξιζει για καποιους

 

Sid Meier's Civilization V: Gods and Kings=5,8 ευρο

 

Απο amazon.com, για steam.

Λεει οτι ειναι για Mac αλλα τρεχει και σε win.

 

 

------------

 

Ασχετο αλλα αυριο ξεκινανε και οι φθινοπωρινες εκπτωσεις του steam (21-27/11)

Επεξ/σία από krokos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω για 4 ή για 100 copies, φόρους κλπ εγώ πήρα ravaged όπως και 2 φίλοι μου με 0€. Ούτε πιο πάνω, ούτε πιο κάτω. Τώρα αν το αλλάξαν θα σας γελάσω.

 

Έχουμε κανένα leak για τα Steam Autumn sales 21 με 27? Τι περιμένουμε να δούμε? Βέβαια με καπάκι τα Winter sales 20 Δεκ - 4 Ιαν αναρωτιέμαι μήπως τα Autumn θα είναι αρπαχτές.

 

 

Επίσης μάλλον το επόμενο Humble Bundle ...είναι THQ Humble Bundle? http://cdr.thebronasium.com/sub/18207 με Darksiders, Metro 2033, Company of Heroes and Red Faction! μιλάμε για εποχές φτήνιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε κανένα leak για τα Steam Autumn sales 21 με 27? Τι περιμένουμε να δούμε? Βέβαια με καπάκι τα Winter sales 20 Δεκ - 4 Ιαν αναρωτιέμαι μήπως τα Autumn θα είναι αρπαχτές.

 

 

 

 

αυριο (για μια μονο ημερα) Dead Island game of the year edition στα 5 (και κατι ψιλα) ευρο..απο amazon.com

 

ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ REGION LOCKED ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ GAME

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ποιος το γα.. το steam τελικα

αυριο (για μια μονο ημερα) Dead Island game of the year edition στα 5 (και κατι ψιλα) ευρο..απο amazon.com

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι steamworks σωστά!?!?!?!

 

Μην τους φέρεσαι έτσι...θα το καταλάβουν και θα κάνουν καλές προσφορές. :fear: (Βασικά το Isaac με νοιάζει να πάρω φτηνά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...