Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τώρα το βγάζει ξανά διαθέσιμο στα 4.99 όμως...

 

με κωδικο GMG20-1FYLZ-EDG8R

 

...τον οποίο βάζεις στο checkout και δίνει 20% έκπτωση (επι της τελικής τιμής).

 

Δεν με χάλασε όμως, είχα μαζεμένα και €2.00 απο προηγούμενα trade-ins/offers και πήρα το Spec Ops: The Line στα €2.00. Καθόλου, μα καθόλου άσχημα για φετινό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο που λες πως και ποτε γινετε??

 

Στο GreenManGaming, ορισμένα απο τα παιχνίδια που πουλάνε έχουν και ένα trade-in value (κατά κύριο λόγο αυτά που δεν χρειάζονται serials/online activation/Steam/Origin κ.τ.λ.). Όταν περάσει κάποιος καιρός που βρίσκονται στο account σου μπορείς να τα ανταλλάξεις για το trade-in value ως credit στο account, για αγορά άλλων τίτλων.

 

Στη δική μου περίπτωση είχα απο διάφορα promotion που κάνανε κατά καιρούς τα Age of Fear: The Undead King, Greed: Black Border (και μερικά άλλα), τα οποία βγαίνανε σε συνολική αξία trade-in €2.00, το οποίο επέλεξα να αφαιρεθεί απο την τελική τιμή του Spec Ops :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τον οποίο βάζεις στο checkout και δίνει 20% έκπτωση (επι της τελικής τιμής).

 

Δεν με χάλασε όμως, είχα μαζεμένα και €2.00 απο προηγούμενα trade-ins/offers και πήρα το Spec Ops: The Line στα €2.00. Καθόλου, μα καθόλου άσχημα για φετινό παιχνίδι.

Παντως για κανα 2ωρο τωρα που το επαιξα (το Spec Ops: The Line)..ειναι κορυφη.

Δεν μπορεις να σταματησεις να παιζεις...

Δεν ειναι ενα ακομη παιχνιδι δρασης της σειρας.... πρεπει να παιζει μπαλα σε πολλα επιπεδα....και προβλέπω πολλες ανατροπες.

Μονο που χαζεύω 30-40οροφες πολυκατοικιες χωμενες στην άμμο, και να μην ξέρεις τι παίζει κάτω απο τα πόδια σου...σε πιάνει ιλιγγος..

 

Τα καλύτερα 4 ευρο που έχω δώσει για Game φέτος.... απο ολες τις απόψεις..

Σε αυτη την τιμή μην το χάσετε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-snip-

 

Το συγκεκριμένο παιχνίδι το είχα υπ'όψιν για αγορά κάπου μετά τα Χριστούγεννα (σαν καινούριο release το περίμενα κάπου στα €15.00) μια και είχα ακούσει καλές εντυπώσεις μεν (ειδικά στο story έχω ακούσει απο άτομα που συνήθως εμπιστεύομαι τα καλύτερα), έχω τεράστιο (και συνεχώς αυξανόμενο backlog*) απο παιχνίδια δε. To ότι βγήκε τόσο φτηνά 4-5 μήνες μετά την κυκλοφορία του όμως σίγουρα με έβαλε σε πειρασμό :P.

 

*Μέχρι και "πρόγραμμα" έχω βγάλει, για να μειώσω τις αγορές όσο είμαι πάνω απο ένα ορισμένο νούμερο παιχνιδιών στο backlog - μας έχουν καταστρέψει όλες αυτές οι προσφορές :P.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κακο ειναι οτι εχουν αλλαξει τα πραγματα στα game sales..

Παλια περιμενες τις εκπτωσεις του steam 2-3 φορες το χρονο και μαζευες λεφτα για τοτε (και παλι συγκρατημένα)..

Ενω τώρα, αμα σου πω τι games και σε τι τιμες θα παίξουν κάθε εβδομάδα μέχρι τις γιορτες (και ποσα ακομη δεν ξέρουμε) και κυρίως εκτος steam, θα σου πέσουν τα μαλιά..αντε μετα να συγκρατηθείς...

 

Αυτος ο τρελος ανταγωνισμος που φαινομενικα ειναι υπερ μας, δεν ξέρω αν μας κάνει καλό...(με προβληματίζει πολυ...και δεν εννοω μονο στο οικονομικο....).

Κατανταει εθισμος.....(αγοράζω για να αγοράζω).

 

 

και μια που μιλάμε για προσφορές, ελπιζω να μην έχεις παρει ακομα το Dead Island GOTY....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κατανταει εθισμος.....(αγοράζω για να αγοράζω).

Αυτό ακριβώς.

Πάντως προσωπικά πάνω από 10-15 ευρώ δυσκολεύομαι πλέον να δώκω για παιχνίδι.Καλομάθαμε. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανταει εθισμος.....(αγοράζω για να αγοράζω).

υπάρχουν πολλά ναρκωτικά, οπότε ο καθένας ας λάβει τα μέτρα του ;)

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καμια ωρα ακόμα το Serious Sam 3 στα 2.85 ευρο, απο το ρωσικο gamersgate..εγω το έκανα και το αγορασα..(δεν το εβαλα ακομα στο steam)

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Νεα προσφορα..διαλεχτε λεμε 5 παιχνιδια πλερωστε 7.8 ευρο

 

Απο GOG ..

Μερικα ειναι πολυ καλα παιχνιδακια πχ

Alan Wake's American Nightmare

To The Moon

Botanicula

Torchlight

 

κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρεχάτε το Ravaged free μέχρι εξάντλησης κωδικών φαντάζομαι http://eu.alienwarea...om/deal/ravaged

 

Γραφτείτε alienware πάρτε κουπόνι και αγοράστε το 0€ από εδώ http://www.raindg.com/title/ravaged εισάγοντας τον κωδικό. steam activated.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχάτε το Ravaged free μέχρι εξάντλησης κωδικών http://eu.alienwarea...om/deal/ravaged

 

Γραφτείτε πάρτε κουπόνι κλπ κλπ. steam activated

 

Από κινητό που μπαίνω μου λέει για εκπτωτικό κουπόνι $10 και η τιμή μ αυτό πάει $15.

Εξαντλήθηκε ή φταίει η στραβομάρα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος να μπανάρει εκείνο τον ελεεινό kroko παρακαλώ!!!

 

Σαν τα καζινο...μην με αφηνετε να μπω μεσα...

Και ακομα δεν αρχισαν οι καλες εκπτωσεις...

 

το Ravaged δουλεψε..thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...