Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό όμως αφορά το amazon.com, και δεν είμαι σίγουρος ότι στέλνουν video games σε ευρώπη. Στο amazon.co.uk δεν βρίσκω αντίστοιχες προσφορές.

[...]

Όντως.

Game Downloads are only available to US customers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι digital download (το κατεβάζετε δηλαδή, δεν σας το στέλνουν), οπότε δοκιμάστε το σε ένα παιχνίδι που θέλετε να πάρετε ;)

 

PS: If you live outside of US you can first buy an Amazon online gift card for yourself and then use that to buy these games.

 

https://www.amazon.com/gp/gc/order/ref=gc_dp_conv_order?ie=UTF8&casin=BT00DDVMVQ&type=Email&design=a_amazon_09

 

OR

 

You can fool it into thinking you live in the US by setting up an Amazon account with a USA billing address.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε τετοια υπηρεσια αλλα για να καταλαβω μπορεις να κατεβασεις το παιχνιδι σε ενα pc και να το μεταφερεις σε αλλα ή να κανεις log in(πχ στο steam η στο gog) απο ξεχωριστους υπολογιστες και να κατεβασεις το παιχνιδι στον καθενα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα steam έχουν επαναλήψεις προσφορών που είχαν την περασμένη εβδομάδα.

Επαναλαμβάνεται και η προσφορά του AC II - αλλά αυτή τη φορά χωρίς την ειδική προσφορά -60% για όποιον έχει το πρώτο μέρος (εκτός και αν δεν εμφανίζεται πλέον σε μένα).

(επίσης σε προσφορά τα: Witcher, Borderlands, Lara Croft Guardian of Light, Super Meat Boy, Mass Effect 2 κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος πως χρειάζεται email για download. Τουλάχιστον δεν έψαξα για κάποιο όταν το κατέβασα. Έβαλα τον download manager της EA, έκανα login και το κατέβασα από κει. Μετά την αγορά εμφανίζει το serial number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ όσο θυμάμαι, όταν ολοκλήρωσα την αγορά, στην ίδια σελίδα που λεγε την τιμή και τον τίτλο του παιχνιδιού, αναφερόταν και το serial.

Btw μου ρθε και email κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου. Το παιχνίδι κατέβηκε κανονικά. Το serial το αναφέρει στο email που σου στέλνουν στο τέλος, οπότε μην ανησυχείς αν δεν το είδες μετά την ολοκλήρωση της αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...