Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι χριστουγεννιατικες προσφορες του steam, αρχιζουν στο τελος του νοεμβρη ή απο της 7 δεκεμβρη και μετα;

 

Αν θυμάμαι καλά κατά τις 20 Δεκέμβρη και μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assasin's Creed series με -75% από greenmangaming

 

edit: όλα εκτός από το revelations που έχει -50%

 

 

ειναι αξιοπιστο το site??δεν εχω αγορασει ξανα απο εκει γι αυτο ρωταω...και κατι αλλο τα αγοραζεις και σου δινει τα serial ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αξιοπιστο το site??δεν εχω αγορασει ξανα απο εκει γι αυτο ρωταω...και κατι αλλο τα αγοραζεις και σου δινει τα serial ?

 

αξιοπιστο ειναι. σαν το steam ειναι, εχει δικο του client, το capsule, και εκει τα ενεργοποιεις και τα κατεβαζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οσο αναφορά το amazon.com και με αφορμη και το black friday θα παιξουν αρκετες προσφορες..

(εχω αναφερει και παραπανω καποιες)...

Απο πακετα με metro 2033 και batman asylum μέχρι και πιθανον κανα πακετο για mass effect...

Και γενικα οι τιμες του amazon.com ειναι πολυ καλυτερες απο steam (ακομα και απο την περιοδο των εκπτωσεων του steam) , για αυτο συμφερει...

 

υπομονη

----------------------------------------------------------------

UPDATE 1

Το gamersgate.com εχει προσφορα τα STALKER

πχ

1. S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl=1.74 ευρο

 

2. S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat (Loyalty Edition)=2.99 ευρο

 

δεν ειναι για steam (δεν χρειαζετε και καποιον άλλο client)...αλλα οι τιμες για αυτα τα δυο, τα οποία ειναι και τα καλυτερα stalker, ειναι SUPER..

(παρτε τα ΜΟΝΟ πακετο γιατι το δευτερο χρειαζετε το πρωτο)

---------------------------------------------------------------------------

UPDATE 2

Αν καποιος θελει μονο το STALKER Shadow of Chernobyl και για steam, ας περιμένει ως την (μαλλον) Παρασκευη για την προσφορα απο amazon.com:

  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
  • Homefront
  • Metro 2033
  • Red Faction Guerrilla
  • Red Faction Armageddon
  • Space Marine

στα 7.8 ευρο

-----------------------------------------------------------------------------------

UPDATE 3

και απο αυριο (για steam)

Darksiders II: 13.3 ευρο

Darksiders II Season Pass: 5 ευρο

Επεξ/σία από krokos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω Mass Effect 2 στα 2,97και τρελαίνομαι. είναι για steam όμως?

 

Φτού είναι για άγορα με κουτάκι όχι digital

 

Παίζουν και εδώ κάτι προσφορές 75% http://getgamesgo.com/category/thq-sale για steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω Mass Effect 2 στα 2,97και τρελαίνομαι. είναι για steam όμως?

 

Απ' ότι βλέπω δεν έχει τόσο η digital έκδοση αλλά η κανονική.. Κάνα 30άρι ευρώ μαζί με μεταφορικά βγαίνει δυστυχώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

free game

 

Earth 2160

 

απο gog για καψούλι (αν δεν σας ενδιαφερει, πιθανον να μπορειτε να το κρατησετε για εκπτωση σε αλλο παιχνιδι)

 

Άλλο το gog άλλο το gmg (greenmangaming) :-D , επίσης από ότι είδα στη σελίδα του game λέει not tradeable άρα φαντάζομαι δεν μπορείς να πάρεις έκπτωση αργότερα όπως είχε γίνει με το Commandos, Hacker Evolution κ.α...επίσης το game μπήκε για λίγο σε out of stock μιας και με το ντουυυ που έγινε δεν μπορούσες να κουνηθείς μέσα στο site. Σε λίγο θα επανέλθει λογικά

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το gog άλλο το gmg (greenmangaming) :-D , επίσης από ότι είδα στη σελίδα του game λέει not tradeable άρα φαντάζομαι δεν μπορείς να πάρεις έκπτωση αργότερα όπως είχε γίνει με το Commandos, Hacker Evolution κ.α...επίσης το game μπήκε για λίγο σε out of stock μιας και με το ντουυυ που έγινε δεν μπορούσες να κουνηθείς μέσα στο site. Σε λίγο θα επανέλθει λογικά

 

ναι ρε gmg (το καψουλι) οχι gog..απλα απο την βιασυνη το m εγινε o..

τωρα για το αν θα παιξει για εκπτωση και εγω ειπα "πιθανον"...μπορει και οχι βεβαια...αλλα ετσι και αλλιως τσαμπα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε gmg (το καψουλι) οχι gog..απλα απο την βιασυνη το m εγινε o..

τωρα για το αν θα παιξει για εκπτωση και εγω ειπα "πιθανον"...μπορει και οχι βεβαια...αλλα ετσι και αλλιως τσαμπα ειναι...

 

Χαχα ναι ρε κατάλαβα οτι το έμπλεξες :P (Είπα μπας και σε διορθώσω, εκνευριστείς, μας παρατήσεις και σώσουμε κάνα φράγκο στη τσέπη μας γιατί μας έχεις κάψει). Προς το παρόν λέει Not tradable...ίσως όταν επανέλθει η τιμή του στα 7 να γίνει και tradable μιας και χρησιμοποιεί "καψούλι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...