Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι ρωτας??

προκειται να τα παίξεις??

την συλλογη να εμπλουτίζουμε, και βλέπουμε...

Xαχα, έχεις δίκιο γιαυτό και το σκέφτομαι ακόμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρωτας??

προκειται να τα παίξεις??

την συλλογη να εμπλουτίζουμε, και βλέπουμε...

 

αυτοσυγκρατηση δεν λεγαμε κατι σελιδες πισω; μην μου το αλλαζετε τωρα που αλλαξα φιλοσοφια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοσυγκρατηση δεν λεγαμε κατι σελιδες πισω; μην μου το αλλαζετε τωρα που αλλαξα φιλοσοφια...

και εγω με τα steam sales καπως κρατιόμουνα....αλλα το amazon.com με εχει καταστρεψει..

αφου τα παιχνιδια δεν τα κανω καν install...

Ασε που παιρνω και μερικα διπλά (σαν τα χαρτακια τα υπερατού, για οσους θυμουνται) για κανα φιλο, ανταλαγή,βασικά ούτε ξερω γιατί...........και συνηθως μου μένουνε..

 

xartakians4.jpg

 

και κατι τελευταιο...

ερχεται black Friday (23 νοεμβριου αν δεν κανω λάθος)...αρα συγκρατηση απο Δεκέμβριο... λαθος ακολουθουν steam sales...συγκρατηση απο Ιανουάριο..

 

Εκτος και πλακωσει καμια χρεοκωπια και ησυχασουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ κουπόνι για american nightmare -50%.Αν κάποιος έχει ξέμπαρκο trine 2 dlc καλώς, αλλιώς το δίνω κι έτσι σε όποιον θέλει.

dafaq, πλάκα μου κάνει;Μου έκατσαν μετά στη σειρά legend of grimrock και alan wake collector's.Εκείνο το trine που θέλω μόνο δε μπορεί να κάτσει. ^_^

Και rochard επίσης. :P

Όποιος θέλει ζητάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα κι εγώ κουπόνι για american nightmare -50%.Αν κάποιος έχει ξέμπαρκο trine 2 dlc καλώς, αλλιώς το δίνω κι έτσι σε όποιον θέλει.

dafaq, πλάκα μου κάνει;Μου έκατσαν μετά στη σειρά legend of grimrock και alan wake collector's.Εκείνο το trine που θέλω μόνο δε μπορεί να κάτσει. ^_^

Και rochard επίσης. :P

Όποιος θέλει ζητάει.

 

Το Trine 2 DLC και το Rochard τα θες ακόμα; Αν είναι στέλνω pm.

Οπότε έχω,

1 Trine 2 DLC (-50%)

3 Rochard (-75%),

1 A.W.Collector's (-50%),

2 American Nightmare (-50%) και

3 Legend of Grimrock (-50%),

όποιος θέλει ας μου πει.

Επεξ/σία από moxalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, να δίνει έτσι χύμα τα serial με το κιλο..

Δεν το εμπιστεύομαι, και το παιχνίδι δεν είναι και τόσο καλό ωστε να το ρισκάρω

το reddit είναι το site που όλοι κάνουν παράπονα,και όλες οι εταιρίες ακούνε,από devs μέχρι αυτόν που έχει την εταιρία..Και τα φοβούνται πολύ,γιατί ότι πέσει εκεί σαν καταγγελία,είναι απίκο όλοι και πέφτει μαχέρι.Μην βλέπεις εδώ Ελλάδα,που είναι το πιο ζώο ο καταναλωτής που υπάρχει.

Δες τι έγινε με το borderlands2,οι χώρες του πρώην σοβιετικού μπλοκ,δεν μπορούσαν να παίξουν με τον υπόλοιπο κόσμο..Και πήγανε εκεί,το γράψανε,και ανάγκασαν την 2k να τους δώσει και την worldwide έκδοση.

 

Οπότε ότι μπαίνει από κει μέσα,μην μασάς!Χώσου,και πες ευχαριστώ για ότι καλό βγεί ;) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το trine goblin menace θέλω moxalis.Σε ευχαριστώ.ΑΚΥΡΟ: το πήρα και το dlc τελικά!!!

 

Το rochard το έπιασα κι αυτό.Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά.Έχω λοιπόν alan wake,alan wake am. nightmare, rochard, grimrock.Κάποια από αυτά μάλιστα και διπλά.Όποιος θέλει ζητάει.

Επίσης έχω και 2 dota 2 κλειδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κλειδιa για

alan wake american nightmare

Rochard

Legend of Grimrock....

an υπαρχει καποιος πoy τa θελει ας στείλει pm να του τα δωσω...

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gamersgat...-edition-bundle

παιχνίδι του 2006,με πολύ καλύτερο gameplay όπως έχουμε πει,και πιο ωραιά γραφικά από το diablo3.. ξανά σε προσφορά 3€

 

όπως και http://www.gamersgate.co.uk/offers το sleeping dogs -50%

και το GTA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50% Alan Wake Collector's Edition Steam discount coupon

 

EY3HX-BA7QZ-YT2MB

 

-75% Rochard Steam discount coupon

 

H9LQ9-EJJLR-8CKHH

 

παιδιά ψάχνω για κωδικό για το trine 2 όποιος έχει και δεν το θέλει ας μου στείλει π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...