Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο amazon.com μην μπερδευεις το pc με το pc download...εμεις θελουμε μονο το pc download(οχι το pc που ειναι το παιχνιδι με το κουτι του σε cd κλπ κλπ)

 

-Δεν ξερω αν θεωρειτε προσφορα αλλα στο amazon.com έχει το

Assassin’s Creed III deluxe edition στα 50 ευρο και μαζι δινει (περα απο τα επιπλεον της deluxe εκδοσης) και κωδικο για steam και το Assassin's Creed III Season Pass.

 

Σωστός! Δεν το πήρα χαμπάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

sorry που το λεω, αλλα εγω τα πηρα ολα τα παραπανω..

googlarete πριν κλεισει...(η τρύπα)..

 

το RUSH απο ολλανδια 6 ευρο..

 

καληνύχτα :whistle:

 

Βασικά για να μη παίζουμε σπαζοκεφαλιές http://en.proxyweb.com.es από εδώ πας μέσω ισπανίας και έχει RUSE στα 6 και might and magic clash of heroes sta 10. Έτσι η Ισπανία είναι λίγο άσχημα οικονομικά να και οι εκπτώσεις, στη Γελλαδάρα στα ύψη η τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! Δεν το πήρα χαμπάρι!

το προλαβες το assasins 3 στα 50 ευρο, γιατι ανεβηκε η τιμη...

 

Πας μέσω Ισπανίας που?

Στο site της Ubisoft ή στο Steam?

φτιαχνεις νεο λογαρισμο οτινανε στην Ubi με proxy ισπανιας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ισπανικο και ολλανδικό proxy δοκίμασα να πάρω το ruse και είχε και στα 2 19 ευρω.

μάλλον έκλεισε η τρύπα.

 

αν κάποιος έχει βρει άλλο τρόπο ας μας το πει please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο proxy που έδωσα παραπάνω μάλλον πλέον σε πάει μέσω ip εκτός Ισπανίας. Οποιοσδήποτε proxy σε πάει μέσω Ισπανίας...τότε το site της Ubi ανοίγει στα ισπανικά και όχι στα αγγλικά. Βρείτε άλλους free ισπανικούς Proxy.

 

KAI ΤΟ ΙΤΑΛΙΚΟ UBISHOP ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΤΑΛΙΚΟΙ PROXY ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ...στη περίπτωση μου άψογα.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρώς offtopic, αλλά έχω ένα θέμα σχετικά με την προσφορά της Ubi.

 

 

Πήγα στο eshop πήρα το shoot many robots, έβαλα το coupon, προχώρησα, έκανα λογαριασμό γιατί δεν είχα και απο χτες το βράδυ μου λέει "Processing serial number or unlock code". Serial δεν έχω πάρει.

 

Είναι φυσιολογικό να καθυστερεί τόσο ή έκανα κάτι στραβά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρώς offtopic, αλλά έχω ένα θέμα σχετικά με την προσφορά της Ubi.

 

 

Πήγα στο eshop πήρα το shoot many robots, έβαλα το coupon, προχώρησα, έκανα λογαριασμό γιατί δεν είχα και απο χτες το βράδυ μου λέει "Processing serial number or unlock code". Serial δεν έχω πάρει.

 

Είναι φυσιολογικό να καθυστερεί τόσο ή έκανα κάτι στραβά;

 

 

και μενα τα ιδια. εδω και 3 ωρες περιπου το εχω "αγορασει" και δεν μου εχει ερθει κλειδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά το κουπόνι δεν δουλεύει ,έβαλα το assasins creed 1 στο καλάθι ,έβαλα και στο πεδίο promocode τον κωδικό αλλά συνεχίζει να μου λέει να πληρώσω 10 ευρώ και όχι 0 ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wot? :confused:

 

lol, 2 παιχνίδια που ήθελα και δε τα έπαιρνα λόγω drm τα πήρα σε 2 μέρες δωρεάν :D

 

thx toufas!!

 

α βέβαια για όσους δε το ξέρουν το gamefly έχει δικό του client, οπότε lame αλλά και πάλι για δωρεάν μια χαρά είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...