Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτους τους 2 κωδικους δεν τους πηρε κανένας??

 

Δοκίμασε αν τους πήραν πες να σου στείλω άλλον.....ή βασικά βάζω μερικούς όποιος θέλει παίρνει. Το game από εδώ http://downloads.pop...vz/pc/en/latest.

 

POP422094496

POP432097318

POP842733297

POP236644812

POP726255734

POP749612994

POP562289765

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mount and Blade Collection=5.6 ευρο (απο greenmangaming με κωδικο GMG25-UAAHK-6AI9S)

 

Mount & Blade:
Calradia

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: With Fire and Sword

 

(για steam)

Λέει τιποτα, το έχει κανένας (κυρίως για το warband)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Faerie Solitaire is Now Available on Mac! To celebrate, pick it up for free before November 8th, 10am pacific time."

 

http://store.steampowered.com/app/38600/?snr=1_7_suggest__13

 

Φαίνεται ενδιαφέρον-διασκεδαστικό παιχνιδάκι και θα είναι δωρεάν στο steam για την επόμενη βδομάδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Μια μιρκή χαρούλα.. Έτειχε το αγαπημένο μου παιχνίδι να πέσει στα 7 ευρό μονο για αυτο το Σαββατοκύριακο (counter strike global offensive) και βρίσκομαι στο χωριό μου λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.. :mellow: :mellow: :mellow: Θα μπορούσε κάποιος να μου αγοράσει μια 10ευρη paysafe (επειδή εδώ στο χωριό μου δεν έχει έχω ψάξει παντού :cry: ) και να σας αγοράσω μια όταν επιστρέψω Αθήνα την Τρίτη; Θα το εκτιμούσα πραγματικά,

Βάιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την νεα εβδομαδα (απο Κυριακη) στο amazon.com προσφορες στα βιντεοπαιχνιδια LEGO..

 

πχ The Harry Batman Pack=10.9 Ε (μαλλον για steam)

Με

1. LEGO Batman 2: DC Super Heroes

2. LEGO Harry Potter: Years 1-4

3. LEGO Harry Potter: Years 5-7

 

και βγηκε φημη για νεο "humble bundle android 4" στις 6 Νοεμβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Μια μιρκή χαρούλα.. Έτειχε το αγαπημένο μου παιχνίδι να πέσει στα 7 ευρό μονο για αυτο το Σαββατοκύριακο (counter strike global offensive) και βρίσκομαι στο χωριό μου λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων..   Θα μπορούσε κάποιος να μου αγοράσει μια 10ευρη paysafe (επειδή εδώ στο χωριό μου δεν έχει έχω ψάξει παντού ) και να σας αγοράσω μια όταν επιστρέψω Αθήνα την Τρίτη; Θα το εκτιμούσα πραγματικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτειχε το αγαπημένο μου παιχνίδι να πέσει στα 7 ευρό μονο για αυτο το Σαββατοκύριακο (counter strike global offensive)

Δύο μήνες έχει που βγήκε.

Πότε πρόλαβε και έγινε και το αγαπημένο σου??? (εκτός και αν αυτούς τους 2 μήνες δεν έχεις παίξει κάποιο άλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο μήνες έχει που βγήκε.

Πότε πρόλαβε και έγινε και το αγαπημένο σου??? (εκτός και αν αυτούς τους 2 μήνες δεν έχεις παίξει κάποιο άλλο)

μάλλον ήθελε να πει ότι το cs είναι το αγαπημένο του παιχνίδι!

 

@vaiosnov

θα μπορείς να το πάρεις και την δευτέρα με την ησυχία σου όταν γυρίσεις...

Η προσφορά θα είναι για άλλες 41ώρες! στις 20.00 δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να το τσιμπισω τωρα ή παιζει να εχει καλυτερη τιμη τα χριστουγεννα? Μονο 33% εκπτωση :P

 

Sent from my GT-I5800 using Insomnia

 

Ίσως πέσει και στα 50% τα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...