Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

So far το Deadlight με έχει αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο...δε ξέρω τι θα λέει απο διάρκεια (η μάστιγα όλων των σύγχρονων games) άλλα απο ατμόσφαιρα και gameplay λέει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So far το Deadlight με έχει αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο...δε ξέρω τι θα λέει απο διάρκεια (η μάστιγα όλων των σύγχρονων games) άλλα απο ατμόσφαιρα και gameplay λέει πολλά.

καλό μέχρι στιγμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινετε να μην ειναι καλο. πρωτα ηταν παιχνιδι του xbox οποτε για να ηρθε και στο pc φαντασου τι πωλησεις θα εκανε κια τι κριτικες πηρε. εγω το βλεπω τελειο.

ειναι αλλο ενα παιχνιδι σε στυλ limbo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά Σ/Κ απο το GOG.com, "Viking Games" (τίτλοι απο Νορβηγούς developers) με έκπτωση 50%. Περιλαμβάνει:

 

*Alan Wake - $14,99

*Alan Wake's American Nightmare - $7,49

*FlatOut - $2,99

*Dreamfall: The Longest Journey - $7,49

*Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - $7,49

*Pure Pinball 2 Redux - $2,99

*Legend of Grimrock - $7,49

*Trine - $4,99

*Enclave - $2,99

*Ground Control (και το expansion του) - $2,99

*Ground Control 2: Operation Exodus Special Edition - $2,99

 

Νέο GetLoadedGo απο το GetGames, για τις επόμενες 72 ώρες 2 τίτλοι της επιλογής σας απο τους παρακάτω για €12,00.

 

*The Darkness II

*Darksiders

*Batman: Arkham City GOTY

*IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

*Metro 2033

*Serious Sam HD: The Second Encounter

 

Όλοι οι τίτλοι πλήν του Arkham City ενεργοποιούνται μέσω Steam - το Arkham City ενεργοποιείται μέσω του Games for Windows Live client.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το metro 2033 μην το πάρει κανείς για 12 ευρώ, θα είναι κρίμα (το steam το βγάζει κατά καιρούς για ~2 ευρώ)

 

γενικά επειδή το Steam Christmas sale είναι κοντά, θα συνιστούσα υπομονή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το metro 2033 μην το πάρει κανείς για 12 ευρώ, θα είναι κρίμα (το steam το βγάζει κατά καιρούς για ~2 ευρώ)

 

γενικά επειδή το Steam Christmas sale είναι κοντά, θα συνιστούσα υπομονή :)

 

κρατιεμαι απιστευτα για να μην παρω καποια καλα παιχνιδια που θελω.

ps το deadlight ειναι φοβερο παιχνιδι! τα χριστουγεννα θα το τιμησω. στα 10 ευρω δεν το περνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσοχη με ολες αυτες τις προσφορες. Παιρνετε παιχνιδια που θα παιξετε και που πραγματικα θελετε και οχι οτι σας ερχεται απο την καταλανωτικη μανια που μας πιανει ολους μας μεσα απο αυτο το θεμα.

 

Σας μιλαω εκ πειρας μιας και το προηγουμενο steam μου, μου ειχε κοστισει ανω των 200 ευρω (και με πολλα απο προσφορες) αλλα με παιχνιδια που νομιζα οτι τα ηθελα, οτι θα τα επαιζα κλπ αλλα τελικα ανοιξαν μονο λιγες φορες και αυτο εξαναγκασμου μιας και τα ειχα πληρωσει. Το account εκεινο το εδωσα μονο 50 ευρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα με το στρατηγό. Εγώ από τα τελευταία summer sales του steam άρχισα να σκέφτομαι κάθε αγορά πιο ψύχραιμα και να υπολογίζω πότε θα το παίξω και τη γλίτωσα μόνο με 5 παιχνιδάκια στα 20Ε. :D

 

Το πιο συνηθισμένο είναι να πεις "ε κλασσικό παιχνίδι, πρέπει να το έχω στη συλλογή μου, ιδίως στα 5Ε" και καταλήγεις να θες 3 ζωές να τα παίξεις όλα αρκετό χρόνο.

 

Επίσης όντως μετρο 2033 στα 2Ε είναι πολύ συχνό στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο. αρκετα εως παρα πολλα παιχνιδια τα εχω αγορασει ετσι για να λεω οτι τα εχω. πχ το μετρο2033. ενταξει 2 ευρω το πηρα αλλα πανω απο 30 λεπτα δεν εχω παιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω απο 30 λεπτα δεν εχω παιξει

 

Και πολλα λες. Εγω το επαιξα λιγοτερο και προσπαθουσα να με πεισω οτι μου αρεσει....(και το ειχα παρει και 10 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολλα λες. Εγω το επαιξα λιγοτερο και προσπαθουσα να με πεισω οτι μου αρεσει....(και το ειχα παρει και 10 ευρω)

 

εχω και το βιβλιο... μονο τις πρωτες 2 σελιδες εχω διαβασει. το εχω απο περσυ ομως

νομιζω σε νικησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...