Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@krokos:

Ναι εφόσον είμαι πάνω απ το pc και τρέχουν τώρα οι προσφορές, προλαβαίνω. Το «κακό» είναι πως τα περισσότερα απ αυτά που με ενδιαφέρον τα χω ήδη μιας και τα scary είναι αγαπημένη κατηγορία :)

 

Το extra bonus με το amazon ήταν όταν παρέχονταν κωδικοί για steam. Προσπαθώ να περιορίσω της πλατφόρμες και τους clients γιατί χάνομαι. Πχ έχω σίγουρα κάποια στο capsule αλλά οι μόνες φορές που το χω ανοίξει ήταν για να κατεβάσω/εγκαταστήσω τα συγκεκριμένα παιχνίδια και μετά τα ξέχασα. Παραξενιές :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@krokos:

Ναι εφόσον είμαι πάνω απ το pc και τρέχουν τώρα οι προσφορές, προλαβαίνω. Το «κακό» είναι πως τα περισσότερα απ αυτά που με ενδιαφέρον τα χω ήδη μιας και τα scary είναι αγαπημένη κατηγορία :)

 

Το extra bonus με το amazon ήταν όταν παρέχονταν κωδικοί για steam. Προσπαθώ να περιορίσω της πλατφόρμες και τους clients γιατί χάνομαι. Πχ έχω σίγουρα κάποια στο capsule αλλά οι μόνες φορές που το χω ανοίξει ήταν για να κατεβάσω/εγκαταστήσω τα συγκεκριμένα παιχνίδια και μετά τα ξέχασα. Παραξενιές :Ρ

 

για steam ειναι τα περισσοτερα (μην πω όλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε να σας φτιαξω λιγο..(αισθανομαι και τύψεις)

ΓΙΑ STEAM ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ (μην πω όλα)

 

dead-island-game-year = 8 ευρο (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

Alan Wake's American Nightmare=5,5 ευρο (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

metro 2033 = 2 euro (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

The Darkness II=6 euro (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

Darksiders II: Season Pass=3,2 ευρο (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

 

 

και πολλα αλλα ΕΔΩ (κωδικος GMG20-FXYD1-7WHP1)

 

antonl θα προλάβεις???

 

ΥΓ θα σκασουν προσφορες και στο steam για το halloween...για αυτο μην τα ξοδευετε ασυστολα...

Δυστυχώς το voucher ισχύει μόνο για έναν τίτλο, ε?

Κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κερατο μου μεσα. αυτο το greenmangaming να μην δεχεται paysafe... το season pass του darksiders 2 ειναι σαν να στο χαριζει

ποτε ειναι το halloween? θα ειμαι αθηνα οποτε να ξερω τι θα παιζει πανω κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΜ ή ΜΜ?

 

10:30 - 11:00 ΠΜ

 

[...] Requires Darksiders II (base game) on Steam to play this DLC. [...]

 

Όπως λέει το σχόλιο στο τέλος:

 

[...] the new trend is make this "season" pass where essentially you preorder (and pre-pay) future DLC [...]

 

Ήμουν από κινητό πριν και δεν μπορούσα να το δω.

 

Αν είναι έτσι τότε άκυρο μιας και το base game δεν με εντυπωσίασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Halloween μοιάζει με summer sales και winter sales σε ποσότητα/ποιότητα εκπτώσεων? Περίπου πότε είναι?

 

περσυ αν θυμαμαι καλα ειχε εκπτωσεις μονο στα παιχνιδια με zombies και σε αλλα τετοιου στυλ. ειναι για λιγες μερες και σε μικροτερο βαθμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn it captain something's gone wrong

Sorry, an error has occurred while processing your request. An administrator has been notified.

 

Εντάξει δε με θέλει καθόλου η αγορά pc games αυτή την εβδομάδα. Έβαλα 2 τίτλους στο basket αλλα όταν πάω να προσθέσω και 5-6 ακόμα που θέλω με γειώνει -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn it captain something's gone wrong

Sorry, an error has occurred while processing your request. An administrator has been notified.

 

Εντάξει δε με θέλει καθόλου η αγορά pc games αυτή την εβδομάδα. Έβαλα 2 τίτλους στο basket αλλα όταν πάω να προσθέσω και 5-6 ακόμα που θέλω με γειώνει -.-

αμα ειναι απο το greenman παρτα ένα ένα, για να χρησιμοποιεις και τον κωδικο σε καθε παιχνιδι.

και υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...