Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Braid (-50%), Trine(-75%) είναι ήδη στο shopping cart και λέω να βάλω Swords and Soldiers (-50%). (Mac user here)

 

Πάντως το Braid είναι και στο Humble Indie Bundle 2 (για PC, Mac και Linux) (δίνουν link τα παιδιά πιο πάνω).

5 παιχνίδια, pay what you want, DRM-free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πιστεύω να βγάλουν καλύτερη αργότερα για τον ίδιο τίτλο. Καιρός να πάρω μερικούς τίτλους που μου λείπανε και που είχαν εξωφρενικές τιμές πριν. Πήρα χθές το battlefield2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να βγάλουν καλύτερη αργότερα για τον ίδιο τίτλο. Καιρός να πάρω μερικούς τίτλους που μου λείπανε και που είχαν εξωφρενικές τιμές πριν. Πήρα χθές το battlefield2

 

Λες ε;Χμμ..Θα αποφασίσω την τελευταία στιγμή σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν και οι σημερινές προσφορές στη Steam.

Ανάμεσα τους ξεχωρίζουν Bioshock 2 στα 10€, The Witcher: Enhanced Edition στα 4€ και Burnout Paradise στα 3,75€. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ περιμένω κανένα -75% στο AC II. Μπορεί να έχει το οικτρό copy protection, αλλά για 7€ θα το αγόραζα για τις γιορτές χωρίς τύψεις. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχει και το @#%#$ DRM της Ubisoft.

3rd-party DRM: Ubisoft’s Online Services Platform. Ubisoft requires a permanent Internet connection to play this video game at all times.

http://store.steampowered.com/app/33230/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι αυτό που κάνουν τώρα στο humble indie bundle 2 θα έπρεπε να το κάνουν από την αρχή. Θα υπήρχε πολύ περισσότερο motivation να δώσεις κάτι παραπάνω.

Τώρα ουσιαστικά είναι σε παράταση χρόνου, και απομένουν 3 μέρες.

 

Πάντως από το πρώτο bundle, όταν το αγόρασα (15€ νομίζω) είχα ήδη το Penumbra Overture και το World of Goo. Ε μόνο για το Aquaria -που ήταν νέο για μένα- άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά που έδωσα, και έχω ακόμα άλλα τρία παιχνίδια που δεν έχω παίξει από εκείνο το bundle (και φαντάζομαι πως για κάποιον που δεν είχε παίξει world of goo ή penumbra overture πρέπει να ήταν πραγματικός θησαυρός το bundle).

 

Στο νέο bundle έχω ήδη τα Braid και Machinarium, αλλά μου λείπει το motivation να το πάρω για τα υπόλοιπα παιχνίδια (πέρα του support προς τους devs και την προσφορά σε charity).

Κανένας να υποστηρίξει τα Osmos, Revenge of the Titans και Cortex Command?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικά -50% στο Assassin's Creed II σήμερα. Στα 15€. Χμ... (κλασσικά έχει την ίδια ακριβώς τιμή -αριθμητικά- με US όπου είναι στα $15 :angry: ).

Επίσης έχουν -50% σε CoD4: MW, και το πακέτο των Tales of MI της TellTale.

και -75% σε Just Cause 2, Bully: Scholarship Edition, Alien VS Predator.

Περισσότερα στην κεντρική σελίδα του Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις πηρα το cod4 απο steam!! το εκανα install alla otan παταω το multi μου βγαζει οτι το iwmp.exe stop working!!!το σινκγλ παιζει κανονικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...