Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να παίξω κάποιο σε online multiplayer.

Αν και δε φαντάζομαι γιατί να υπάρχει τέτοιος περιορισμός. Εκτός αν το χει παρατήσει η μαμά εταιρία και δεν υπάρχουν ποια κάποιοι απαραίτητοι, για το online κομμάτι, servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος. Μπορεί σε ορισμένα να έχει αφαιρεθεί το multiplayer αλλά δεν είναι κανόνας.

 

Και αν δεν κανω λαθος τα παιχνιδια απο gog ειναι χωρις online. Σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις...η προσφορα θα σταματει και θα παιρνει μπρος μεχρι το τελος της εβδομαδας..(καποια κλειδια τελειώνουν για λίγο)

Απλα την επομενη φορα που θα την δεις ενεργοποιημένη, ΧΤΥΠΑ ΤΗΝ σαν το χταποδι (για καλο και για κακο)

 

 

Το link της προσφορας εδω :

http://www.amazon.com/Absolutely-Great-Square-Pack-Download/dp/B009PNLAAW/ref=br_lf_m_1000716161_1_1_ttl?ie=UTF8&tag=20-502-20&s=videogames&pf_rd_p=1405711702&pf_rd_s=center-4&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000716161&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0TF72MJ5QDZWQ8PTP0DD

 

Μπαίνω κάθε ώρα και τίποτα ακόμα,μας δίνει όμως έναν κωδικό για 2 δολάρια έκπτωση μέχρι να ανέβει πάλι.

Έτσι και δεν το προλάβω, θα το πάρω από το Θείο και δεν με νοιάζει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τυχόν ενδιαφερόμενους, ο κωδικός που αναφέρει ο k_dinos παραπάνω είναι ο εξής:

 

 

Currently Out of Keys. $2 Promo Code While You Wait.

Hello, unfortunately our Deal of the Week is currently out of keys. We are working hard to get this resolved as soon as possible and apologize for the inconvenience. In the meantime, feel free to use the code SQRLUVIO to take $2.00 off any Digital Video Games purchase

 

και δουλεύει για οποιαδήποτε συναλλαγή στην κατηγορία Digital Games (μια φορά per account όμως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIFA 13 στα 20 ευρώ για 15 ώρες ακόμα. Έχω αγοράσει αρκετές φορές από εκεί και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

 

http://www.g2play.net/store/FIFA-Soccer-2013-EA-Origin-Key.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω κάθε ώρα και τίποτα ακόμα,μας δίνει όμως έναν κωδικό για 2 δολάρια έκπτωση μέχρι να ανέβει πάλι.

Έτσι και δεν το προλάβω, θα το πάρω από το Θείο και δεν με νοιάζει τίποτα

 

Πάει η προσφορά του amazon και πίσω δεν γυρνάει:

 

This week we intended to run the Amazingly Great Square Bundle from Sunday-Saturday. Unfortunately demand was so high that we ran out of our allocation of keys. We are going to be replacing this deal with a 25% off coupon redeemable against any Digital Video Game sold and distributed by Amazon.com, with the exception of XBOX Live and PlayStation Network points and subscriptions, XCOM: Enemy Unknown, and Borderlands 2. Please use code “SQRLUVOC” at checkout to redeem this coupon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...