Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κατέβασε κανείς; Δοκιμάσατε το multiplayer;

 

φιλε μου, απο οπου και να αγορασεις το battlefield 3 θα εχει multi. ειναι ενα ολο αυτο. μην ανησυχεις, μια χαρα παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Weekend Promo απο το GOG.com, παιχνίδια της Atari με έκπτωση 60%.

 

Περιλαμβάνει:

 

*Master of Orion 1+2

*Master of Magic

*Total Annihilation: Commander Pack

*Total Annihilation: Kingdoms (+ Expansion)

*Outcast

*Rollercoaster Tycoon Deluxe

*Rollercoaster Tycoon 2: Triple Thrill Pack

*Blood (One Whole Unit)

*Alone in the Dark Series (1-2-3)

*Blood 2: The Chosen (+ Expansion)

*Star Control 1+2

*Independence War Deluxe

*Independence War 2: Edge of Chaos

*The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

*Desperados: Wanted Dead or Alive

*Alone in the Dark: The New Nightmare

*Darklands

*Master of Orion 3

*B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th

*Star Control 3

*Silver

*Chris Sawyer's Locomotion

*Sid Meier's Colonization

*Desperados 2: Cooper's Revenge

*Pirates! Gold Plus

*Rollercoaster Tycoon 3: Platinum

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βαλει φθηνα μερικα παιχνιδια στο gamefly. Μεταξυ αυτων 2 που θελω: Lords of the rings war in the north και bastion στις 3.75 λιρες και 2.50 λιρες αντιστοιχα. Οταν παω να αγορασω το bastion με αφηνει αλλα στο lords λεει οτι δεν διατιθεται για τη χωρα σας. Μπορω να κανω κατι?

 

Συγκεκριμενα μου βγαζει αυτο το μηνυμα:

 

''Sorry, due to region restrictions, this product cannot be sold in your country.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βαλει φθηνα μερικα παιχνιδια στο gamefly. Μεταξυ αυτων 2 που θελω: Lords of the rings war in the north και bastion στις 3.75 λιρες και 2.50 λιρες αντιστοιχα. Οταν παω να αγορασω το bastion με αφηνει αλλα στο lords λεει οτι δεν διατιθεται για τη χωρα σας. Μπορω να κανω κατι?

 

Συγκεκριμενα μου βγαζει αυτο το μηνυμα:

 

''Sorry, due to region restrictions, this product cannot be sold in your country.''

Το θέμα είναι αν αξίζει να το κάνεις όλο αυτό για ένα ευρώ, από τη στιγμή που το steam το έχει 20 ευρώ και αν το βάλει -75% θα πέσει στα 5 ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να το βαλει συντομα το steam στα -75%?

 

Δεν εχει να γραφτεις στο gamefly. Πρεπει αν δεν εχεις account να κανεις την παραγγελια και να το φτιαξεις στα επομενα βηματα πριν πληρωσεις, πραγμα που δεν μπορω να κανω γιατι δεν με αφηνει εξ'αρχης να μπω στη διαδικασια αγορας του War in the north.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι για το steam, θελω να αγωρασω ενα παιχνιδι για να παιζουμε εγω και ο bro μου, υπαρχει καποιος τροπος να παιξουμε ο καθενας απο το pc του αλλα μην αγωρασουμε 2 φορες το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι για το steam, θελω να αγωρασω ενα παιχνιδι για να παιζουμε εγω και ο bro μου, υπαρχει καποιος τροπος να παιξουμε ο καθενας απο το pc του αλλα μην αγωρασουμε 2 φορες το παιχνιδι?

 

αν θελεις να παιζετε μαζι πρεπει να το αγορασεις 2 φορες. δεν γινεται να παιζετε ταυτοχρονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να ρωτησω κατι για το steam, θελω να αγωρασω ενα παιχνιδι για να παιζουμε εγω και ο bro μου, υπαρχει καποιος τροπος να παιξουμε ο καθενας απο το pc του αλλα μην αγωρασουμε 2 φορες το παιχνιδι?

 

παράνομα πιθανώς ναι...Αλλά νόμιμα όχι. Δεν θα μπορούσατε να κάνετε και εσύ και ο αδερφός σου login με το ίδιο username την ίδια στιγμή από διαφορετικούς υπολογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας ατομα να αγοράζουν απο ρωσικα site παιχνίδια για steam (δες παραπανω---εγω δεν το κάνω), ας δουνε και το εξης:

borderlands 2=13.6 euro (549 ρουβλια)- ρωσικο site,θεωρειτε legit .

 

και για την ιστορια:

το borderlands 2 για να αποφυγει να αγοραζουν ολοι την ρωσικη εκδοση με χαμηλη τιμη εκανε 2 εκδοσεις. Την ρωσικη που μπορουσαν να παιζουν online μονο οι ρωσοι, και μια εκδοση για τον υπολοιπο κόσμο. Μετα απο διαμαρτυριες ομως, οποιος αγοραζει την ρωσικη παίρνει και αυτην του υπολοιπου κόσμου. Αρα αν καποιος αγορασει την ρωσικη θα παρει και την κανονικη "worldwide"...

To παραπανω site θεωρειτε legit αλλα δεχεται μονο πιστωτικες (αρα και προπληρωμένες) και οχι paypal...

Για οσους "καιγονται" για το παιχνιδι ισως να το σκεφτουν.

(παντως ψαξτε το καλα και μονοι σας πριν κανετε!!! do it at your own risk!!!)

 

5465456.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13.6 ευρω; μια χαρα. εγω το πηρα 22 αλλα πληρωσα με paysafe, αυτο με βολεψε παρα πολυ

οποιος ψηνεται για co-op ας μου στειλει pm

22 από που???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 από που???

 

http://www.gamekeystore.net/ εχει και 10% προμηθεια η paysafe. πρωτη φορα το βλεπω αυτο αλλα δεν πειραζει αφου μονο απο εκει μπορουσα να το παρω και σε τετοια τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...