Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο humble bundle. δυνατο. κριμα που δεν εχω πιστωτικη για αλλη μια φορα

το mw3 απο αυτο το σιτε μου φαινεται λιγο περιεργο... με 18 ευρω ηταν region free οποτε δεν χρειαζοταν vpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα τη γυφτιά μου και τα πήρα μόνο με 1 ευρώ.

 

Για εσάς δουλεύω, να κρατήσω τον μέσο όρο χαμηλά!!

 

Αν μπει κανένα άλλο παιχνίδι, καλό παιχνίδι μπορεί να ξαναπάρω το πακέτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο humble bundle. δυνατο. κριμα που δεν εχω πιστωτικη για αλλη μια φορα

το mw3 απο αυτο το σιτε μου φαινεται λιγο περιεργο... με 18 ευρω ηταν region free οποτε δεν χρειαζοταν vpn

Περίεργα sites είναι όλα φίλε,οπότε λίγο άτοπο σχόλιο .

Μια χαρά το πήρα,μια χαρά το έβαλα,μια χαρά το τερμάτησα σε 5,1ώρες(lame μεγάλο λέμε)..και μια χαρά παίζω το online :P .Τώρα άμα σου λέει ο άλλος,έχει κάνει 30παιχνίδια με vpn activation και το account του λειτουργεί μετά από χρόνο,δεν υπάρχει λόγος ανυσιχίας..Ε μάλλον ράδιο αρβύλα είναι ότι banάρουν accounts. (αυτό που λέει είναι δεν πρέπει να αγοράσεις με VPN μέσα από το store της steam)

18ε που;Δεν το βρήκα κάπου τόσο χωρίς vpn,,μόνο από 25€-που δεν τα δίνω γιαυτό το παιχνιδάκι,αλλιώς θα το έπαιρνα από εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίεργα sites είναι όλα φίλε,οπότε λίγο άτοπο σχόλιο .

Μια χαρά το πήρα,μια χαρά το έβαλα,μια χαρά το τερμάτησα σε 5,1ώρες(lame μεγάλο λέμε)..και μια χαρά παίζω το online :P .Τώρα άμα σου λέει ο άλλος,έχει κάνει 30παιχνίδια με vpn activation και το account του λειτουργεί μετά από χρόνο,δεν υπάρχει λόγος ανυσιχίας..Ε μάλλον ράδιο αρβύλα είναι ότι banάρουν accounts. (αυτό που λέει είναι δεν πρέπει να αγοράσεις με VPN μέσα από το store της steam)

18ε που;Δεν το βρήκα κάπου τόσο χωρίς vpn,,μόνο από 25€-που δεν τα δίνω γιαυτό το παιχνιδάκι,αλλιώς θα το έπαιρνα από εκεί

 

αυτο το σιτε πρωτη φορα το ειδα και μου φανηκε αρκετα περιεργο.

σε παραπληροφορησα οταν σου ειπα region free για το mw3. τελικα θελει ρωσικη ip για την ενεργοποιηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το σιτε πρωτη φορα το ειδα και μου φανηκε αρκετα περιεργο.

σε παραπληροφορησα οταν σου ειπα region free για το mw3. τελικα θελει ρωσικη ip για την ενεργοποιηση

καλά ναι,κάθε τόσο ανοίγουν ένα σορό.Τούτοι,δω γιορτάζουν 1 χρόνο και δίνουν -5% για πρώτη αγορά.Από αυτούς έχω πάρει tsw, sleeping dogs δεν θέλανε vpn.Και το mw3 που ήθελε.

Εμ ναι!Το πιο φτηνό που βρήκα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι, το gog.com δεν δίνει κωδικούς για steam. Είναι DRM-free ωστόσο, και γενικά έχει πολύ καλές κριτικές, αλλά είναι αρκετά σύντομο.

 

Προσωπικά, νομίζω ότι τα $4 είναι η τιμή που θα έπρεπε να έχει το παιχνίδι χωρίς να είναι σε προσφορά, γιατί, χωρίς να παραβλέπω την μοναδικότητά του, έχουμε πήξει τελευταία σε indie υπερ-mini κουλτουριάρικα/μελαγχολικά εμπορικά και free με retro γραφικά adventures.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 3=9.99 ευρο

 

Origin...

 

 

με ευχαριστειτε μετα!!!!

 

Kroko είσαι απίστευτος...

Με ξεφράγκιασες πάλι :P

Ξέρουμε για πόσο καιρό ισχύει- Μέχρι τι ώρα αύριο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...