Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

btw τελικά το τσέπωσα το mw3..Θα σας ενημερώσω αν χάσω το account,πριν αυτοκτονήσω βέβαια..

 

οχι ρε μην ανησυχεις

φιλοι μου που αγορασαν το mw2 πριν 3 χρονια απο ρωσικο site δεν εχουν προβλημα με τον λογαριασμο τους. και εγω θα το επερνα το mw3 με 17 ευρω αλλα το μετανιωσα. δεν ηθελα να δωσω λεφτα στην activision. οταν φτιαξουν κατι καλυτερο θα πληρωσω. παντως λεω σκεφτομαι να παρω καποιο απο τα borderlands 2, fifa 13, f1 2012 απο ρωσικο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε μην ανησυχεις

φιλοι μου που αγορασαν το mw2 πριν 3 χρονια απο ρωσικο site δεν εχουν προβλημα με τον λογαριασμο τους. και εγω θα το επερνα το mw3 με 17 ευρω αλλα το μετανιωσα. δεν ηθελα να δωσω λεφτα στην activision. οταν φτιαξουν κατι καλυτερο θα πληρωσω. παντως λεω σκεφτομαι να παρω καποιο απο τα borderlands 2, fifa 13, f1 2012 απο ρωσικο site.

 

Borderlands 2 από μένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε μην ανησυχεις

φιλοι μου που αγορασαν το mw2 πριν 3 χρονια απο ρωσικο site δεν εχουν προβλημα με τον λογαριασμο τους. και εγω θα το επερνα το mw3 με 17 ευρω αλλα το μετανιωσα. δεν ηθελα να δωσω λεφτα στην activision. οταν φτιαξουν κατι καλυτερο θα πληρωσω. παντως λεω σκεφτομαι να παρω καποιο απο τα borderlands 2, fifa 13, f1 2012 απο ρωσικο site.

12 :D ..και πολλά τους είναι.(δεν είναι ρωσικό site..το τηλέφωνο τους στο skype το έβαλα,παραπέμπει σε κόστα ρίκα :P )

αφήστε να βγουν τα παιχνίδια αυτά,και μετά..για να πέσουν οι τιμές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 :D ..και πολλά τους είναι.(δεν είναι ρωσικό site..το τηλέφωνο τους στο skype το έβαλα,παραπέμπει σε κόστα ρίκα :P )

αφήστε να βγουν τα παιχνίδια αυτά,και μετά..για να πέσουν οι τιμές τους.

 

12; τα dlc τα βρισκω 10. για δωσε λινκ στον λαο να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο all-star Humble Indie Bundle (6), το οποίο περιέχει τα εξής:

 

*Rochard

*Shatter

*Vessel

*Torchlight

*Space Pirates And Zombies

 

καθώς και το Dustforce για πακέτα Beat-The-Average ($5,07 at the moment of writing).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο all-star Humble Indie Bundle (6), το οποίο περιέχει τα εξής:

 

*Rochard

*Shatter

*Vessel

*Torchlight

*Space Pirates And Zombies

 

καθώς και το Dustforce για πακέτα Beat-The-Average ($5,07 at the moment of writing).

κορυφη για μια ακομη φορα...μπραβο στο humble bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο all-star Humble Indie Bundle (6), το οποίο περιέχει τα εξής:

 

*Rochard

*Shatter

*Vessel

*Torchlight

*Space Pirates And Zombies

 

καθώς και το Dustforce για πακέτα Beat-The-Average ($5,07 at the moment of writing).

Mόλις μου ήρθε και εμένα mail.

Πολύ καλό bundle πάλι...

 

Το θέμα είναι ότι αν πάρεις το bundle με το 1$ ( χωρίς το Dustforce δηλαδή ), όταν θα βγάλει τα επιπλέον παιχνίδια τη δεύτερη βδομάδα ( όπως συνηθίζουν ) θα χρειάζεται να περάσεις το μέσο ποσό ( που τότε θα είναι υψηλότερο ) για να τα πάρεις ή όχι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αν πάρεις το bundle με το 1$ ( χωρίς το Dustforce δηλαδή ), όταν θα βγάλει τα επιπλέον παιχνίδια τη δεύτερη βδομάδα ( όπως συνηθίζουν ) θα χρειάζεται να περάσεις το μέσο ποσό ( που τότε θα είναι υψηλότερο ) για να τα πάρεις ή όχι??

 

Αν υπάρξει πάλι προσθήκη την 2η εβδομάδα, τότε μάλλον ναι, θα είναι στο Beat-The-Average οπότε συμφέρει τώρα που είναι άκομα χαμηλός ο μέσος όρος (το πέτυχα μόλις πόσταρα στα $4,95) -- by the way, στο Twitter ανακοίνωσαν ότι στα πρώτα 40 λεπτά έχουν "φύγει" ήδη 10,000 bundles... Αυτό θα πει popularity :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ειμαι σιγουρος παντως, σε προηγουμενο bundle μου ετυχε να παρω το extra game(που εμφανιστηκε μετα) χωρις να πληρωσω πανω απ τον μεσο ορο..απλα ειχα παρει νωρις το πακετο του 1$ (την πρωτη βδομαδα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ειμαι σιγουρος παντως, σε προηγουμενο bundle μου ετυχε να παρω το extra game(που εμφανιστηκε μετα) χωρις να πληρωσω πανω απ τον μεσο ορο..απλα ειχα παρει νωρις το πακετο του 1$ (την πρωτη βδομαδα)...

Αυτό ισχύει τελικά, μόλις μου το είπαν στο chat τους...

 

Επομένως τώρα το θέμα είναι το dustforce αξίζει για να περάσω το μέσο ή όχι???

Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει άμεσα για να προλάβω την τιμή χαμηλά... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

sonovabitch :D

Και το είχα ψυχανεμιστεί ότι θα βγουν σε bundle πριν προλάβω να τα παίξω (από τα Steam Sales που τα αγόρασα). lol.

Πολύ καλό πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να ειμαι σιγουρος παντως, σε προηγουμενο bundle μου ετυχε να παρω το extra game(που εμφανιστηκε μετα) χωρις να πληρωσω πανω απ τον μεσο ορο..απλα ειχα παρει νωρις το πακετο του 1$ (την πρωτη βδομαδα)...

 

ισχύει

 

εξαιρετικό για άλλη μια φορά το humblebundle!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12; τα dlc τα βρισκω 10. για δωσε λινκ στον λαο να δουμε

http://gamerkeys.net/Call-of-Duty-Modern-Warfare-3.htm το έχω ακριβώς στην προηγούμενη σελίδα κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...