Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά από το amazon είναι downloadable για το steam? Φυσικά με paysafe δν γινεται να παρεις ετσι?

 

Ανάλογα το παιχνίδι, συνήθως εκεί που έχει ένα ένθετο για system requirements λέει κάτι ανάλογο του "A free Steam account required for activation". Για PaySafe δεν γνωρίζω δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ούτε κάν λόγος για paysafe στο amazon.Ο λόγος είναι ότι οι paysafe cards είναι regional locked payment methods,οπότε και να δεχόταν..από Ελλάδα δεν θα μπορούσες να αγοράσεις για εκεί ακόμα και διεύθυνση αμέρικας να χες.Κάποια είναι για steam κάποια για origin,κάποια μόνο από τον amazon client.

Βγάλε μια προπληρωμένη να μπορείς να κάνεις δουλειά..Ζήτησε το από τους γονείς σου,μετά νομίζω θα μπορείς ο ίδιος να την φορτίζεις αν την βγάλουν στο όνομα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ούτε κάν λόγος για paysafe στο amazon.Ο λόγος είναι ότι οι paysafe cards είναι regional locked payment methods,οπότε και να δεχόταν..από Ελλάδα δεν θα μπορούσες να αγοράσεις για εκεί ακόμα και διεύθυνση αμέρικας να χες.Κάποια είναι για steam κάποια για origin,κάποια μόνο από τον amazon client.

Βγάλε μια προπληρωμένη να μπορείς να κάνεις δουλειά..Ζήτησε το από τους γονείς σου,μετά νομίζω θα μπορείς ο ίδιος να την φορτίζεις αν την βγάλουν στο όνομα σου.

 

Μπορώ να βγάλω προπληρωμένη απλά έψαχνα για κάτι πιο απλό και γρήγορο.

 

Το origin δέχεται paysafe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

back to school εκπτώσεις -50% από το origin shop

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.255586200

 

Μπορώ να βγάλω προπληρωμένη απλά έψαχνα για κάτι πιο απλό και γρήγορο.

 

Το origin δέχεται paysafe?

απλό και γρήγορο είναι βρε τρελέ,τόσο καιρό που ψάχνεσαι.Πας την παίρνεις,βάζεις λεφτά μέσα,φεύγεις..Έρχεσαι σπίτι και δίνεις τα λεφτά σου αβέρτα xD...

Δέχεται μέσα από το site μέσα..από την εφαρμογή όχι.Έτσι ήταν πιο παλιά τουλάχιστον,και τώρα που κοίταξα μέσα από την εφαρμογή,έχει μόνο για κάρτα.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

back to school εκπτώσεις -50% από το origin shop

http://store.origin....uctID.255586200

 

 

απλό και γρήγορο είναι βρε τρελέ,τόσο καιρό που ψάχνεσαι.Πας την παίρνεις,βάζεις λεφτά μέσα,φεύγεις..Έρχεσαι σπίτι και δίνεις τα λεφτά σου αβέρτα xD...

Δέχεται μέσα από το site μέσα..από την εφαρμογή όχι.Έτσι ήταν πιο παλιά τουλάχιστον,και τώρα που κοίταξα μέσα από την εφαρμογή,έχει μόνο για κάρτα.

 

Θέλει και λογαριασμό paypal όμως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να τσιμπήσω ένα απ το amazon αλλά μου λέει ότι δε γίνεται επειδή δεν έχω αμερικάνικη διεύθυνση. Πώς το παρακάμπτουμε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να τσιμπήσω ένα απ το amazon αλλά μου λέει ότι δε γίνεται επειδή δεν έχω αμερικάνικη διεύθυνση. Πώς το παρακάμπτουμε αυτό;

 

Εφ'όσον είναι digital goods (δηλαδή είναι μαρκαρισμένο είτε [Download] είτε [Online Game Code]) απλά φτιάξε account με αμερικάνικη διεύθυνση, απο κει και πέρα δεν ελέγχει κάτι κατά την αγορά ή το κατέβασμα.

 

P.S. Υπάρχουν και πιστωτικές που είναι region-locked αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν έτυχε να έχω τέτοια για να δώσω πληροφορίες σε αυτή την περίπτωση :(.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις κανεις κανενα κουπονι -75% για το portal 2? λεω να το παρω αν και φοβαμαι οτι ισως το βαλουν δωρεαν οπως το 1

 

Το 1 είναι δωρεάν? και εγώ ψάχνω για κουπόνι αν βρεθούν 2 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο το δίνανε δωρεάν για περιορισμένο χρονικό διάστημα κόντα όταν κυκλοφόρησε το sequel. Δυστυχώς είχα ένα κουπόνι αλλά έγινε expire χτες, αν δώσουν άλλα θα ενημερώσω :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο το δίνανε δωρεάν για περιορισμένο χρονικό διάστημα κόντα όταν κυκλοφόρησε το sequel. Δυστυχώς είχα ένα κουπόνι αλλά έγινε expire χτες, αν δώσουν άλλα θα ενημερώσω :).

 

τοτε μπορει ολα να εγιναν expired εχθες. παμε για χριστουγεννα δεν πειραζει. εχουμε αρκετα παιχνιδακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε μπορει ολα να εγιναν expired εχθες. παμε για χριστουγεννα δεν πειραζει. εχουμε αρκετα παιχνιδακια

 

Το πρώτο wave απο coupons γινόταν expire στις 31/08/2012, αλλά απο διάφορα forum λένε οτι ξεκίνησε και 2ο wave απο coupons που λήγουν στις 16/09/2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...