Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί πολλοί το έχουν παίξει στο xbox... αλλά και πάλι δεν το παίζουν λίγοι. πως σου ήρθε αυτό?

 

τωρα παιζουν 675 ατομα. δεν ξερω αν θελω να δωσω 10 ευρω για ενα παιχνιδι που παιζουν τοσοι λιγοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τωρα παιζουν 675 ατομα. δεν ξερω αν θελω να δωσω 10 ευρω για ενα παιχνιδι που παιζουν τοσοι λιγοι

 

Wait, what? Ίσως γίνομαι κακός αλλά που πώς ακριβώς σε επηρεάζει το πόσοι παίζουν αυτή τη χρονική στιγμή το Alan Wake (και τα οποιαδήποτε παρόμοια games);

 

**Είναι αποκλειστικά single-player -- και κανένας να μην το έπαιζε, έχει ακριβώς μηδέν αντίκτυπο στο δικό σου experience.

**Κυκλοφόρησε αρχικά το 2010 για X360 και στο PC απο τον Φεβρουάριο -- για τέτοιου είδους παιχνίδια (single-player, "τρόμου"*, γραμμικά και με ελάχιστο replayability) η πλειοψηφία είτε το'χει παίξει και προχώρησε (early adopters, fans, και λοιποί) σε άλλα παιχνίδια είτε δεν έχει ξεκινήσει καν (καταραμένο backlog :P).

**Η έκδοση στο Steam (απο την οποία φαντάζομαι βρήκες τους 675) δεν είναι η μόνη έκδοση για PC, εκτός απο GOG.com νομίζω κυκλοφόρησε και σε stand-alone boxed set (τουλάχιστον η collector's στο Amazon δεν αναφέρει πουθενά Steam activation).

 

*Horror μια φορά εγώ δεν το θεωρώ, όσο και να προσπαθεί ο Sam Lake να γυρίσει το story προς αυτή την κατεύθυνση. Ευχάριστο και ατμοσφαιρικότατο action adventure game, ναι -- horror όχι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιχνίδι έχω ακούσει είναι φοβερό. Διάβασε review δες και βίντεο και θα καταλάβεις. Και εγώ το σκέφτομαι αλλά μάλλον τα λεφτά που έχω μέσα θα παν στο global offensive :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καποιο λογο νομιζα οτι ειχε και multiplayer για αυτο το ειπα

 

My apologies τότε, πάντως σαν action/adventure/3rd person shooter είναι αξιοπρεπέστατο αν ενδιαφέρεσαι για το συγκεκριμένο είδος :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καποιο λογο νομιζα οτι ειχε και multiplayer για αυτο το ειπα

My apologies τότε, πάντως σαν action/adventure/3rd person shooter είναι αξιοπρεπέστατο αν ενδιαφέρεσαι για το συγκεκριμένο είδος :).

 

Εγώ προσωπικά επειδή δεν καίγομαι και τόσο και έχω παιχνίδια για να παίξω θα το τσιμπήσω στο winter sales που λογικά θα έχει πέσει κι άλλο η τιμή του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alan uber alles! το κρατάω για συνέχεια στον χειμώνα!Την είχα καταβρεί!

 

Το steam μου έδωσε ένα κουπόνι -75% για portal 2..Όποιος δεν το έχει και το θέλει,του το δίνω.. και ισχύει μέχρι 30/8(δεν ξέρω βέβαια πως να το στείλω). Μου έδωσε μαζί και κάτι beta για το steam

 

άμα μου δώσει ένα φιλάκι όμως :wub:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χριστουγεννα ισως να το παρω και εγω αν και νομιζω οτι η τιμη του δεν θα πεσει. τα dead space απο περσυ το καλοκαιρι την ιδια τιμη εχουν. μην σας πω και απο πιο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το dota2 έγινε free ;

http://store.steampowered.com/app/570/

 

Είχα την εντύπωση οτι πάντα προοριζόταν για "freemium", τζάμπα το βασικό game με in-game purchases για κοσμητικά αντικείμενα (skins κ.τ.λ.) όπως το League Of Legends.

 

Source.png Πηγή: Wikipedia Link

 

Edit: Το συγκεκριμένο link όμως είναι πράγματι το spectator client.

Edit, edit: Fix'd το wiki link :P

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την εντύπωση οτι πάντα προοριζόταν για "freemium", τζάμπα το βασικό game με in-game purchases για κοσμητικά αντικείμενα (skins κ.τ.λ.) όπως το League Of Legends.

 

Source.png Πηγή: Wikipedia Link

 

Edit: Το συγκεκριμένο link όμως είναι πράγματι το spectator client.

ε ρώτησα γιατί ξέρω 2 φίλους που το είχαν αγοράσει,και το είδα αυτό οπότε υπέθεσα αυτό που είπες και συ με το freemium.

το link με πάει στην αρχική σελίδα με τις προσφορές εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

just cause 2 =3' date='75 euro (steam code)

 

εχει και αλλες προσφορες στο http://getgamesgo.com

 

Είναι καθαρά νόμιμο το site?

Δεν πιστεύω να έχουμε τρεξίματα με το steam και να μας κάνει blacklist τον λογαριασμό με ότι έχουμε αγοράσει τόσα χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά νόμιμο το site?

Δεν πιστεύω να έχουμε τρεξίματα με το steam και να μας κάνει blacklist τον λογαριασμό με ότι έχουμε αγοράσει τόσα χρόνια...

ναι είναι..

Και να μην ήταν,δεν παίζει να σου έκαναν τίποτα..εφόσον δεν θα έκανες vpn (αλλά και πάλι)για ενεργοποίηση παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...