Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λογω paysafe το λες; εγω μαλλον τα χριστουγεννα θα το παρω που θα το βαλει 7.50 ευρω. μακαρι και πιο χαμηλα αλλα οκ

 

Ναι για την paysafe το λέω. Ε μέχρι τα Χριστούγεννα μπορεί να πέσει και η αρχική τιμή του... ;)

 

 

Τσίμπησα το FlatOut 2 με ένα φίλο μου. από όσο μου είπε έχει μπόλικο κόσμο στο multi :)

Επεξ/σία από naruto14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

naruto14 γιατί δεν βγάζεις μια visa prepaid? Ειναι ασφαλές όσο και η paysafe.

 

Δεν είναι ότι δεν βγάζω prepaid για ασφάλεια αλλά γιατί την paysafe την αγοράζεις πιο γρήγορα και εύκολα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα πως στο Steam έχει επιλογή Paysafe. Φοβερό. Δηλαδή φορτώνουμε όση paysafe θέλουμε και αγοράζουμε σωστά;

Και κάτι άλλο... αφού πληρώσουμε το παιχνίδι γίνεται να το κατεβάσουμε και στον σκληρό μας για αρχειοθέτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα πως στο Steam έχει επιλογή Paysafe. Φοβερό. Δηλαδή φορτώνουμε όση paysafe θέλουμε και αγοράζουμε σωστά;

Και κάτι άλλο... αφού πληρώσουμε το παιχνίδι γίνεται να το κατεβάσουμε και στον σκληρό μας για αρχειοθέτηση;

 

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F.E.A.R. 3 2.96 € με PCGMR-GREEN-SUMMR πήγε € 2.37

 

 

http://www.greenmang...shooter/fear-3/

 

Σαν παιχνίδι αξίζει???

Χρειάζεται να έχεις παίξει τα προηγούμενα 2 για να μπεις στο νόημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν παιχνίδι αξίζει???

Χρειάζεται να έχεις παίξει τα προηγούμενα 2 για να μπεις στο νόημα???

 

To ξεκίνησα, αλλά ήμουνα καμιά ώρα με το ίδιο όπλο και ξενέρωσα. Δεν ήταν κάτι το τρομερό, προσωπική μου άποψη. Γενικά έχει πολλή δράση όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεκίνησα, αλλά ήμουνα καμιά ώρα με το ίδιο όπλο και ξενέρωσα. Δεν ήταν κάτι το τρομερό, προσωπική μου άποψη. Γενικά έχει πολλή δράση όμως.

Μάλλον δεν πήρες όπλα που πέφτουν από τους άλλους ή από κούτες..Μόλις τώρα έπαιζα,και είχε διαφορετικά βρε.

Αλλά πολύ μούφα αίμα..τα εφέ έχουν φάση.Για 2.30€ είναι πολύ καλό,για παραπάνω,ΠΟΛΥ ΜΟΥΦΑ! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν παιχνίδι αξίζει???

Χρειάζεται να έχεις παίξει τα προηγούμενα 2 για να μπεις στο νόημα???

 

My two cents:

 

Κάλο σαν FPS, κακό σαν F.E.A.R. game (όχι οτι τα προηγούμενα τα βρήκα ιδιαίτερα τρομακτικά, αλλά όσο να'ναι όταν δημιουργείται ένα παιχνίδι με main focus το co-op, ο λίγος "τρόμος" που έχει εξανεμίζεται).

 

Μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον, ειδικά αν "μπεις" στο νόημα να κυνηγάς τα in-game challenges και ακόμα περισσότερο αν βρείς 2ο άτομο για co-op (το campaign είναι σχεδιασμένο έτσι ώστε να είναι ελαφρώς πιο διασκεδαστικό με δύο παίκτες -- χωρίς αυτό να σημαίνει οτι το single player είναι κακό).

 

Ξεχωρίζω επίσης τα online multiplayer maps που έχουν αρκετές διαφοροποιήσεις απο τα συνηθισμένα των FPS deathmatch και capture the flag, ειδικά τα mode F***ing Run και Contractions έχουν αρκετή πλάκα στις μεγαλύτερες δυσκολίες.

 

Όσο για τα προηγούμενα της σειράς, έχει αν δεν κάνω λάθος intro video που εξηγεί τα βασικά -- στην τελική δεν έχει και το καταπληκτικό lore που χρειαζεται να ξέρεις, τα περισσότερα περί backstory τα αναφέρει και στην διάρκεια του campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν πήρες όπλα που πέφτουν από τους άλλους ή από κούτες..Μόλις τώρα έπαιζα,και είχε διαφορετικά βρε.

Αλλά πολύ μούφα αίμα..τα εφέ έχουν φάση.Για 2.30€ είναι πολύ καλό,για παραπάνω,ΠΟΛΥ ΜΟΥΦΑ! :devil:

 

Τα πήρα φίλε μου. Ένα που έδινε σαν ρουκετοβόλο μούφα τρελή, δεν το ακουμπάς. Γενικά έχεις το αυτόματο και ρίχνεις. Δράση έχει, αλλά λίγο μονότονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα φίλε μου. Ένα που έδινε σαν ρουκετοβόλο μούφα τρελή, δεν το ακουμπάς. Γενικά έχεις το αυτόματο και ρίχνεις. Δράση έχει, αλλά λίγο μονότονη.

ε πες το έτσι!Έτσι ναι..Βασικά την καταβρήκα με το bullet time και το smg,αν είναι smg βασικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...