Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά αυτό ενεργοποιείται μέσω steam? http://www.gamersgat...MAFIA2/mafia-ii

 

Υπάρχει πουθενά φτηνότερα αλλα να είναι μέσω steam?

  • DRM:Steamworks (Requires a third-party download and account)
  • Activation:Can be activated on Steam

Ναι ναι.Το τσίμπησα χτες.Έκανε 10 λεπτά να μου δώσει το κλειδί.

http://www.steamgamesales.com/ τσέκαρε εδώ αν παίζει κάπου πιο φτηνά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Steam έχει για Midweek Madness το PAYDAY™ The Heist με -75%

Το εχει κανεις? αξιζει το co op?

 

http://store.steampo....com/app/24240/

 

Από οσο ακουσα ειναι προχειροδουλεια...

 

Pre-Purchase Counter-Strike: Global Offensive (Special Promotion)

 

Counter-Strike Complete 66% off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo payday είναι πολύ ωραίο παιχνίδι! Ότι πρεπει για ληστείες!Που μετά το 3ο heist δυσκολεύει πολύ!Βγάζουν και βαρβάτα updates για να το υποστηρίζουν κάθε τόσο.ΑΝ δεν το είχα,θα το τσιμπούσα ;)

βέβαια εννοείτε ότι με 4 άτομα έχει φάση,αλλιώς δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το θέμα με αυτά τα παιχνίδια,άμα δεν έχεις 4 φίλους να ψηθούν και να συντονιστείτε να το αγοράσετε όλοι και να μπαίνετε όλοι μαζί δεν αξίζει αλλιώς...Την έχω πατήσει έτσι με το L4D2 που το πήραμε αρκετοί φίλοι αλλά παίξαμε ελάχιστα(παρόλο που εγώ το γουστάρω απίστευτα!)

 

Υγ. Εγώ το CS:GO το αγόρασα πάντως,επίσης εάν το αγοράσεις τώρα με αυτή τη προσφορά παίρνεις μέρος και στην κλειστή beta(Release Candidate) που ανοίγει στις 14 του μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το θέμα με αυτά τα παιχνίδια,άμα δεν έχεις 4 φίλους να ψηθούν και να συντονιστείτε να το αγοράσετε όλοι και να μπαίνετε όλοι μαζί δεν αξίζει αλλιώς...Την έχω πατήσει έτσι με το L4D2 που το πήραμε αρκετοί φίλοι αλλά παίξαμε ελάχιστα(παρόλο που εγώ το γουστάρω απίστευτα!)

 

Υγ. Εγώ το CS:GO το αγόρασα πάντως,επίσης εάν το αγοράσεις τώρα με αυτή τη προσφορά παίρνεις μέρος και στην κλειστή beta(Release Candidate) που ανοίγει στις 14 του μήνα...

 

Και εγώ το ψήνω το CS: GO. Ότι και να είναι αποκλείεται να είναι χειρότερο από τα προηγούμενα. Και επειδή δεν έχω κανένα "επιβάλλεται" να αγοράσω ένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το ψήνω το CS: GO. Ότι και να είναι αποκλείεται να είναι χειρότερο από τα προηγούμενα. Και επειδή δεν έχω κανένα "επιβάλλεται" να αγοράσω ένα :P

Κοίτα στο ότι δεν παίζει να είναι χειρότερο από τα προηγούμενα μην το λες,είμαι ένας από αυτούς που πιστεύουν ότι το Source ας πούμε ήταν χειρότερο από το 1.6(σε gameplay φυσικά).

Άλλα όπως και να έχει,εμπιστευόμαστε Valve & Counter-Strike franchise και έτσι και αλλιώς η τιμή είναι χώμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα στο ότι δεν παίζει να είναι χειρότερο από τα προηγούμενα μην το λες,είμαι ένας από αυτούς που πιστεύουν ότι το Source ας πούμε ήταν χειρότερο από το 1.6(σε gameplay φυσικά).

Άλλα όπως και να έχει,εμπιστευόμαστε Valve & Counter-Strike franchise και έτσι και αλλιώς η τιμή είναι χώμα...

 

Εμένα πάλι το 1.6 και το Source τα ίδια μου φάνηκαν... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι το 1.6 και το Source τα ίδια μου φάνηκαν... :P

 

και εμενα, τα ιδια χαλια

αλλα οι ειδικοι του cs θα σου πουν μηπως δεν ειχες τερμα τις ρυθμισεις; ποσο παλια καρτα γραφικων εχεις; μα καλα εισαι χαζος; αφου εχει τεραστιες διαφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λόγος να τρελαίνεστε,διαφορές έχουν και πολλές αυτό είναι το μόνο σίγουρο,άμα λιώσεις σε αυτά τα 2 το καταλαβαίνεις και εύκολα μάλιστα...

Ας μην βγαίνουμε off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια δεν ήταν εντάξει... απλά είναι πλέον παλιά αυτά τα παιχνίδια...

 

 

Flatout Complete Pack 80% off

 

 

Με ψήνει το FlatOut: Ultimate Carnage. Αξίζει? Το 2 που είχα παίξει μου άρεσε πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και προσφορές στο Alan Wake από το gamersgate -66% Activate μέσω Steam

 

Alan Wake 9.50€

 

Alan Wake Extras 3.40€

 

Alan Wake Collector's Edition 10.88€ (Αν δεν κάνω λάθος περιέχει τα 2 παραπάνω μαζί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και προσφορές στο Alan Wake από το gamersgate -66%

 

Alan Wake 9.50€

 

Alan Wake Extras 3.40€

 

spacer.gif

Alan Wake Collector's Edition 10.88€ (Αν δεν κάνω λάθος περιέχει τα 2 παραπάνω μαζί)

 

Να ταν από Steam... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...