Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@krokos

 

Saints Row 2 - 'Ενα απο τα καλύτερα open-world crime sims (αν και δεν έπαιξα το SR3 οπότε μπορεί να είναι καλύτερο), το βρήκα αρκετά διασκεδαστικό (ανάλογα τα γούστα πάντα), έχει αρκετό slapstick comedy μέσα οπότε αν προτιμάς κάτι πιο "αληθοφανές" και δραματικό μάλλον δεν είναι για σένα. Προσοχή καθώς είναι κάκιστα optimized για PC, δες τα steam forums για τα σχετικά πριν την αγορά.

 

Hard Reset - Frantic FPS, πολύ fast-paced και διασκεδαστικό αν είναι του γούστου σου τα old-skool shooters όπου αντιμετωπίζεις ταυτόχρονα πάρα πολλά enemies. Το αρχικό campaign έχει αρκετά μικρό duration, αν και η extended edition προσθέτει νέα levels (τα οποία δυστυχώς δεν έχω παίξει ακόμα). Σίγουρα αξίζει τα λεφτά του.

 

To H.A.W.X. το'χα παίξει ελάχιστα στο Χ360 όταν είχε κυκλοφορήσει, μου φάνηκε ωραίο -- ίσως λίγο πιο arcade απο τα "παραδοσιακά" flight simulators αλλά επειδή δεν ασχολούμαι γενικά με το είδος δεν μπορώ να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη happy.gif.

 

Με σειρά προτεραιότητας, θα πρότεινα Hard Reset -> Saints Row 2 -> H.A.W.X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται, είναι διαθέσιμο και το H.A.W.X. 2 στα 4,99€.

 

@Greygore

Όντως το SR2 είναι σκέτο χάλι στο PC, δεν μπόρεσα να το παίξω.

Το SR3 είναι φοβερό, είμαι σίγουρος θα σου αρέσει πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το steam summer sales όσο χαρήκαμε χαρήκαμε, όσα games τσιμπήσαμε τσιμπήσαμε. Πάμε πάλι στους κανονικούς ρυθμούς τώρα. :rolleyes:

 

Που μπορώ να βρω το steam gifts?

 

τα βρήκα πολύ καλύτερα από των Χριστουγέννων που μας πέρασαν..Τώρα έχουμε games να παίζουμε μέχρι κάποιον καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα βρήκα πολύ καλύτερα από των Χριστουγέννων που μας πέρασαν..Τώρα έχουμε games να παίζουμε μέχρι κάποιον καιρό.

 

5 games τσίμπησα... έχω και το ps3 θα βγει ο καιρός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το steamgifts ειναι site. http://www.steamgifts.com/ here you are

εγω απογοητευτηκα παρα πολυ απο τις καλοκαιρινες προσφορες. το γεγονος οτι ειχαν να βαλουν προσφορες απο τα χριστουγεννα, ενω περσυ βαζανε και αναμεσα για 3-4 μερες σε διαφορες αμερικανικες γιορτες, συν το γεγονος οτι οι προσφορες 10 ημερων ηταν απαραδεκτες με ξυνισε πολυ. ακομα μετα την 4η μερα εβαζε τα ιδια και τα ιδια και κατανταγε κουραστικο. σε αλλες προσφορες υπηρχε ενα ενδιαφερον. δεν ξερω πως εκατσε ετσι και δεν χαλασα ουτε μια 10αρα paysafe. ειλικρινα δεν ξερω. απο τις 10 μερες που ηταν, τις 5 ημουν εδω λογο διακοπων και εχασα την αρχη και το τελος που εβαλε παιχνιδια που ηθελα. δυστυχως χαιρομαι που τελειωσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Chester της Brilliant Blue-G το δίνουν δωρεάν στη Desura για τις επόμενες 48 ώρες (πάνω-κάτω)

Όμορφο 2d platform παιχνιδάκι

 

http://www.desura.com/games/chester

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greenmangaming Winter sales ( λίγο νωρίς ο χειμώνας φέτος ) έως -75%

Έχει λίγες μέρες που "τρέχει" αυτή η προσφορά, αν είδες και μερικά daily deals που δίνανε free games απο κεί ήταν. Τώρα γιατι το ονόμασαν Winter Sale, έχει εξήγηση στο blog τους tongue.gif:

 

 

Why winter you ask? We think it’s important not to forget that we’re living in a very small world these days, and all of our friends in the southern hemisphere are actually having winter now (and in some northern areas it’s actually colder than it was last winter).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Chester της Brilliant Blue-G το δίνουν δωρεάν στη Desura για τις επόμενες 48 ώρες (πάνω-κάτω)

Όμορφο 2d platform παιχνιδάκι

 

http://www.desura.com/games/chester

 

Σε ευχαριστούμε! Πάντως ο client του Desura είναι πολύ όμορφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λέει πως για να συμμετάσχω στο steamgifts πρέπει να έχω τουλάχιστον 100 δολάρια παιχνίδια. Εγώ που αγόρασα με προσφορές θα μετρήσει η μειωμένη τιμή στο άθροισμα ή η αρχική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Chester της Brilliant Blue-G το δίνουν δωρεάν στη Desura για τις επόμενες 48 ώρες (πάνω-κάτω)

http://www.desura.com/games/chester

Ως πρόσθετο σχόλιο σε αυτό, το παιχνίδι υστερεί αρκετά σε χειρισμό και polishing (μενού, εχθροί, σχεδιασμός level). Βέβαια είναι δωρεάν... αλλά δύσκολα θα ασχοληθώ μαζί του παραπάνω από τα 30-40 λεπτά που του αφιέρωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indie Royale July Jubilee

 

Και ένα ακόμη bundle μέσα στο κατακαλόκαιρο. Έχει το Unepic που είναι τρομερό game.

 


  1.  
  2. Puzzle Agent
  3. Geneforge Saga
  4. Oniken
  5. Mutant Storm Reloaded
  6. SWIFT☆STITCH
  7. Unepic (includes “Royale Ring” + 100 “Unepic Credits”)
     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...