Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Μεσημέρι είναι στην Ανατολική ακτή, στη Δυτική είναι πρωί και η Valve έχει έδρα την πολιτεία της Washington.

 

Τέλος πάντων, μικρή σημασία έχουν αυτά, εγκυκλοπαιδικά μόνο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και, ναι, το Jagged Alliance: BIA στο 75%...

 

Θα το τιμήσω, στα 7 ευρώ όσο "φόλα" κι αν είναι (που, μετά το μεγάλο patch 1.3 διαβάζω βελτιώθηκε πολύ) δε χάνω και πολλά (€9,5 με όλα τα DLC, φύγαμε).

 

Υ.Γ. To Hydrophobia δεν το έπαιξα ποτέ, είχα διαβάσει πως βγήκε και γι' αυτό κάποια στιγμή ένα μεγάλο patch που το βελτίωνε πολύ, αλλά εντωμεταξύ η ζημιά είχε γίνει. Αλλά, σε αυτά τα χρήματα, μας "παίρνει" να κάνουμε και μερικές πιο "τολμηρές" επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx guys, είδα όλα τα άλλα sites πόσο το έχουν και στο steam ούτε που το είδα ^_^

 

Είπα να αρχίσω την τριλογία από το ένα μιας και έχω το 2 από το dragon age 2 το είχε δώρο όταν τελειώσω το 1 και 2 βλέπουμε και το 3. :-D

 

So far πήρα Driver SF, Test Drive Unlimited 2, Mass effect. Μια χαρά μας έκατσαν τα summer sales! :-)

 

 

Μόλις τσίμπισα και το Trine Franchise σε τέτοια τιμή απλά δεν χάνετε! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά πρέπει να βάλουν και σήμερα.

Και το λέω γιατί δεν μου ξεκλειδώθηκε το Vote every day achievement χθές για το Summer Sale Badge.

 

μένα ξεκλειδώθηκε,όλα καλά.

ΟΚ για τα nancy drew πιο πολύ περιμένω,μήπως πάνε σε μεγαλύτερη έκπτωση απότι -50% .Λίγες ώρες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά τα badge δεν καταλαβαίνω την ουσία,να είχε κάνεις κάποιο προνόμιο να τα βάλουν τώρα τι υπάρχουν;

Ας πούμε εγώ τα έχω όλα και έχω και 5 years of service!Κανένα κουπονάκι(για να μην πω game!) γιατί δεν μου δίνουν;

 

υγ.Έχω και 72 τίτλους στο library...Νταξ,πολλούς δεν τους λες φυσικά,έχω δει και άτομα με 1000!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...