Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί μου βγάζει The game is not available in your region αλλά έχω κανονικά την έκπτωση, δε μπορώ να καταλάβω.

 

refresh και μου εφτιαξε εμενα

 

και μολις διαβασα αυτο

 

wat do ?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

refresh και μου εφτιαξε εμενα

 

και μολις διαβασα αυτο

 

wat do ?

 

Εγώ γιατί σε ότι βίντεο βλέπω αυτό το Dayz θέλω να σκοτώσω αυτόν που το έφτιαξε? Γραφικά απαίσια, και glitches στα γραφικά άπειρα. Βέβαια η ιδέα είναι πολύ ωραία και μακάρι να συνεχίσει διορθώνοντας τα προβληματά του.

 

Όσο για την ερώτηση σου...άμα σου αρέσει το arma II το παίρνεις και παίζεις και Dayz προς το παρόν. Αλλά σύμφωνα με το άρθρο που παραθέτεις λογικά αν πάει stand alone δεν έχει πλέον λόγο να είναι mod για το arma. Αν δεν σε ενδιαφέρει το ArmaII κράτα τα λεφτάκια σου, δώστα απευθείας στο Dayz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατι ειναι και το 40%

 

μα 14€ το δίνουν και αυτοί που το έφτιαξαν στο δικό τους site..Σιγά την προσφορά που το έχει το steam..ππφφφ

--

http://store.steampo....com/sub/15588/

αξίζει το bundle στα 10€ κοντά 11 είναι.. Τα gameplay που είδα,καλούτσικο φάνηκε.Πρέπει να κάνεις συγκεκριμένα ή είναι σα το cities xl που χτίζεις όπως θέλεις..Εννοώ θα λέει χτίσε αυτό ή το άλλο;

it is miiine!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα 14€ το δίνουν και αυτοί που το έφτιαξαν στο δικό τους site..Σιγά την προσφορά που το έχει το steam..ππφφφ

 

Έχεις κάποιο link; Γιατί εγώ το βρίσκω ακριβότερο. Όχι τίποτα άλλα το σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω το Mass Effect 1. Βρήκα στο greenman gaming με £8.79. Ήθελα να ρωτήσω αν θέλω να το αγοράσω από εκεί θέλει να έχω εγκατεστημένο client του greenman για να μπορώ να παίξω το παιχνίδι;

 

Έχουμε κανένα voucher code για greenman;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx guys, είδα όλα τα άλλα sites πόσο το έχουν και στο steam ούτε που το είδα ^_^

 

Είπα να αρχίσω την τριλογία από το ένα μιας και έχω το 2 από το dragon age 2 το είχε δώρο όταν τελειώσω το 1 και 2 βλέπουμε και το 3. :-D

 

So far πήρα Driver SF, Test Drive Unlimited 2, Mass effect. Μια χαρά μας έκατσαν τα summer sales! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάποιο link; Γιατί εγώ το βρίσκω ακριβότερο. Όχι τίποτα άλλα το σκέφτομαι.

 

Δικό μου λάθος τότε..

https://store.bistud...ined-operations αυτό είναι το site.Μάλλον προσφορά ήταν πριν λίγο καιρό.

---

 

Κάποιος να μου απαντήσει παρακαλώ,μιας και το ρωτάω 2μέρες τώρα.

Οι προσφορές ισχύουν μέχρι σήμερα στις 20.00 ή θα μπουν και άλλες στις 20.00 που θα λήξουν μια και καλή αύριο ;

Γιατί έχω χαθεί λίγο.

 

universe sandbox..αρκετά δύσκολο παιχνίδι..Και ωραίο indie όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...