Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι για portal 2 στα 75%. Λέτε αξίζει?

 

Ποτε μου δεν το χωνεψα σαν παιχνιδι αν και μπηκα πολλες φορες στον πειρασμο να το αγορασω...

Μου θυμιζει σε ενα σημειο το Darksiders προς το τελος που γυριζεις κατι καθρεφτες και ανοιγεις κατι τρυπες και το οποιο ηταν οτι πιο βαρετο εχω παιξει...

Αλλα ολα αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε μου δεν το χωνεψα σαν παιχνιδι αν και μπηκα πολλες φορες στον πειρασμο να το αγορασω...

Μου θυμιζει σε ενα σημειο το Darksiders προς το τελος που γυριζεις κατι καθρεφτες και ανοιγεις κατι τρυπες και το οποιο ηταν οτι πιο βαρετο εχω παιξει...

Αλλα ολα αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη :-)

 

Άρα δηλαδή αν το πάρω δεν ψήνεσαι για campaign co-op ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα... Μεχρι και τα βιντεο που ειδα τα βαριομουν :-Ρ Ασε που αυτες τις μερες ολο τρεχω και ακομα δεν εχουμε τιμησει το Trine :-(

Παντως σχετικα με το Portal ή θα το μισησεις ή θα το λατρεψεις και η πλειοψηφια το λατρευει αρα παιξε κανενα demo μην σε παρω στο λαιμο μου κ μετα περιμενεις 4 μηνες να ξαναβγει ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα... Μεχρι και τα βιντεο που ειδα τα βαριομουν :-Ρ Ασε που αυτες τις μερες ολο τρεχω και ακομα δεν εχουμε τιμησει το Trine :-(

Παντως σχετικα με το Portal ή θα το μισησεις ή θα το λατρεψεις και η πλειοψηφια το λατρευει αρα παιξε κανενα demo μην σε παρω στο λαιμο μου κ μετα περιμενεις 4 μηνες να ξαναβγει ;-)

 

Το έχω παίξει το portal. Δεν το έχω τερματίσει αλλά το έχω δοκιμάσει. Ωραίο είναι αλλά δύσκολο. Για αυτό ήθελα παρέα να παίξουμε co-op. :rolleyes:

 

Trine 2 εγώ μπορώ το σαββατοκύριακο αν σας βολεύει... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 3,75 αξίζει και με το παραπάνω.

Προσωπικά το 2 δεν μου άρεσε όσο το 1ο, αλλά όπως προείπα, με τέτοια τιμή αξίζει.

 

Εγώ για co-op το ήθελα. Ψήνεσαι εσύ? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Portal 2 είναι ίσως το καλύτερο παιχνίδι του 2011, και από τα καλύτερα παιχνίδια ever.

 

Ακόμα καλύτερα αν έχεις παίξει το 1.

 

Όταν το IGN έβγαλε το Portal 2 καλύτερο παιχνίδι του 2011 έβαλα τα γέλια για τη βλακεία τους.

 

Μετά έπαιξα το παιχνίδι και το γελάκι μου κόπηκε.

 

Είναι μιά καταπληκτική ιστορία, με τρομερές προσωπικότητες, δεμένη με άψογο gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για co-op το ήθελα. Ψήνεσαι εσύ? B)

Προσωπική συμβουλή (γιατί την "πάτησα" και γω με παρόμοιο τρόπο), βρες co-op buddy που δεν έχει παίξει το co-op campaign ακόμα αν είναι δυνατόν, μειώνεται αρκετά η εμπειρία όταν ο ένας βιάζεται (γιατί τα'χει ξαναδεί) και ο άλλος τρέχει να προλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική συμβουλή (γιατί την "πάτησα" και γω με παρόμοιο τρόπο), βρες co-op buddy που δεν έχει παίξει το co-op campaign ακόμα αν είναι δυνατόν, μειώνεται αρκετά η εμπειρία όταν ο ένας βιάζεται (γιατί τα'χει ξαναδεί) και ο άλλος τρέχει να προλάβει.

 

Καλή σκέψη. ευχαριστώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, αυτό συμπέρανα και εγώ και γι'αυτό αφαίρεσα το σημείο αυτό από το πόστ μου.

Fix'd τότε grin.png -- αλήθεια, έχει παρατηρήσει κανείς πόσα gameplay mechanics "δανείζεται" το Darksiders απο άλλους τίτλους*; Απο το boomerang (crossblade) και hookshot (abyssal chain) του Zelda, το portal gun (voidwalker) του Portal, ακόμα και το rail-shooting (angelic beast) απο τα Panzer Dragoon.

 

*Αν και σε καμία περίπτωση δεν είναι κακό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξαναβάλατε σε σκέψεις και μιας και συγκρατήθηκα και δεν πήρα το L4D θα ήθελα να μου προτείνετε 2 εκ των Portal 1, Machinarium & Botanicula που αξίζουν να αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...