Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση κάποιου που προφανώς έχασε πολλά επεισόδια (εγώ!): τι το τόσο φοβερό έχει το Binding of Isaac? Από αυτά που έχω δει στο steam (εικόνες-βίντεο) δεν με τράβηξε καθόλου :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση κάποιου που προφανώς έχασε πολλά επεισόδια (εγώ!): τι το τόσο φοβερό έχει το Binding of Isaac? Από αυτά που έχω δει στο steam (εικόνες-βίντεο) δεν με τράβηξε καθόλου :unsure:

 

Και εγώ έτσι νομίζω, ότι το έβγαλαν για να κάνουν κάποιου είδους πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ερώτηση κάποιου που προφανώς έχασε πολλά επεισόδια (εγώ!): τι το τόσο φοβερό έχει το Binding of Isaac? Από αυτά που έχω δει στο steam (εικόνες-βίντεο) δεν με τράβηξε καθόλου :unsure:

Είναι ένα διασκεδαστικό παιχνίδι με στοιχειώδη RPG στοιχεία, σχετικά απλή πλοκή/ιστορία, και αρκετά περίεργο/creepy setting (χωρίς να του λείπει το χιούμορ). *

 

Το ατού του είναι ότι ενώ μπορείς να το τερματίσεις μέσα σε μια ώρα πάνω-κάτω (αν κατορθώσεις να φτάσεις σε κάποιο από τα τελικά levels δηλαδή), κάθε φορά που παίζεις αλλάζει η διαρρύθμιση των levels, τα αντικείμενα που θα ανακαλύψεις/θα πάρεις, οι συνδυασμοί που μπορείς να κάνεις με αυτά, υπάρχουν πάρα πολλά μυστικά για να ανακαλύψεις (και όσον αφορά αντικείμενα που ξεκλειδώνεις και όσον αφορά το ιδιο το gameplay), έχει πολλούς χαρακτήρες να ξεκλειδώσεις, πολλαπλά φινάλε, challenges. Είναι διαφορετική εμπειρία να το παίζεις από να το βλέπεις, και νομίζω ότι δεν κάνει καλή αρχική εντύπωση σε πολλούς. Υπάρχει demo διαθέσιμο εδώ που δίνει μια ιδέα: http://www.newgrounds.com/portal/view/581168

 

Επίσης έχει ωραίο soundtrack.

 

Γενικά, για τα λεφτά του (ακόμα και στην κανονική του τιμή) είναι πάρα πολύ καλό παιχνίδι.

 

*. Δεν συνιστάται σε άτομα που μπορούν να θιχτουν από τα θέματα (έχει να κάνει με θρησκοληψία, και υπάρχουν υποννοούμενα για εκτρώσεις, κακή ανατροφή/κακοποίηση παιδιών κλπ), τις επιλογές στους εχθρούς και από το είδος χιούμορ του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλη η τριλογία STALKER με 8,44 €. Τρέξτε!

 

http://store.steampowered.com/sub/15374/?snr=1_4_4__topsellers

 

PS: To Binding of Isaac πάντως δεν μου είπε απολύτως τίποτα. Too random for my taste. Και ο χειρισμός όχι ότι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα διασκεδαστικό παιχνίδι με στοιχειώδη RPG στοιχεία, σχετικά απλή πλοκή/ιστορία, και αρκετά περίεργο/creepy setting (χωρίς να του λείπει το χιούμορ). *

 

Το ατού του είναι ότι ενώ μπορείς να το τερματίσεις μέσα σε μια ώρα πάνω-κάτω (αν κατορθώσεις να φτάσεις σε κάποιο από τα τελικά levels δηλαδή), κάθε φορά που παίζεις αλλάζει η διαρρύθμιση των levels, τα αντικείμενα που θα ανακαλύψεις/θα πάρεις, οι συνδυασμοί που μπορείς να κάνεις με αυτά, υπάρχουν πάρα πολλά μυστικά για να ανακαλύψεις (και όσον αφορά αντικείμενα που ξεκλειδώνεις και όσον αφορά το ιδιο το gameplay), έχει πολλούς χαρακτήρες να ξεκλειδώσεις, πολλαπλά φινάλε, challenges. Είναι διαφορετική εμπειρία να το παίζεις από να το βλέπεις, και νομίζω ότι δεν κάνει καλή αρχική εντύπωση σε πολλούς. Υπάρχει demo διαθέσιμο εδώ που δίνει μια ιδέα: http://www.newground...tal/view/581168

 

Επίσης έχει ωραίο soundtrack.

 

Γενικά, για τα λεφτά του (ακόμα και στην κανονική του τιμή) είναι πάρα πολύ καλό παιχνίδι.

 

*. Δεν συνιστάται σε άτομα που μπορούν να θιχτουν από τα θέματα (έχει να κάνει με θρησκοληψία, και υπάρχουν υποννοούμενα για εκτρώσεις, κακή ανατροφή/κακοποίηση παιδιών κλπ), τις επιλογές στους εχθρούς και από το είδος χιούμορ του παιχνιδιού.

Συμφωνω απολυτα...

Να πω οτι πρεπει να το παιξεις κανα 10αρια φορες για να αρχισεις να καταλαβαινεις τι παιζει...

και οτι ειναι πολυ εθιστικο...

 

"A world comes into being, you fight to failure or success, and that world vanishes, never to be conjured the same way again. That uncaring spontaneity heightens the exhilaration of the present moment."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.exosyphen.com/page_10years.html

δίνουν steam κλειδιά για το Hacker Evolution Duality ,ανα 5 λεπτά.

Πάει κανονικά με το 5λεπτο της ώρα, πχ 14.45/14/50/55..

Έχω προσπαθήσει 10 κλειδιά από εχτές,και χτες 3 συνεχόμενα μου τα έβγαζε invalid..σήμερα ακριβώς όμως που μπαίνει στο 5λεπτο,έχω πατήσει f5 το πέρνω το κλειδί και το βάζω και λέει dublicate...ΔΛΔ έλεος,πότε τα παίρνουν ; Άμα εσείς είστε τυχεροί και έχετε όρεξη για ανανεώσεις,καλή τύχη.. Im out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Saints Row: The Third λέει τίποτα ή το ψιλοβαριέσαι μετά απο λίγο?Δεν έχει τύχει να παίξω κάποιο.

 

προσωπικά το βαρέθηκα μέχρι αηδίας ..Συν πολύ μοβ και στο παιχνίδι..Σα να έπαιζα γιαπωνέζικο καρτουν ήταν,κάτι που μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει.

Κατέβασε κάνα demo και δες ή δες gameplay στο utube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά το βαρέθηκα μέχρι αηδίας ..Συν πολύ μοβ και στο παιχνίδι..Σα να έπαιζα γιαπωνέζικο καρτουν ήταν,κάτι που μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει.

Κατέβασε κάνα demo και δες ή δες gameplay στο utube.

 

thnx αδερφέ,είδα λίγο gameplay και μου φάνηκε έτσι και έτσι + ότι δεν είδα να έχει κάποιο demo στο steam για αυτό ρώτησα,μάλλον για άκυρο πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναβγηκε το L4D bundle στα 5.24 τωρα που δεν εχω λεφτα στην καρτα...Μπορω να το παρω με paysafe;;;Και απο ποιο ποσο ξεκινουν αυτες;;;

 

Φυσικά και μπορείς. 10,25 και 50Ε. Διαλέγεις και παίρνεις. μπορείς να συνδυάσεις όσες κάρτες θέλεις για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φυσικά και μπορείς. 10' date='25 και 50Ε. Διαλέγεις και παίρνεις. μπορείς να συνδυάσεις όσες κάρτες θέλεις για αγορά.[/quote']

 

Ωραια και μεχρι τι ωρα μπορω να τη βγαλω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...