Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

the Binding of Isaac !!! στα 1,74 euro (μαζι με το dlc) ή 1,97 μαζι και με το soundtrack

( αν σας ενδιαφέρει το παιχνίδι παρτε τα ολα ξεχωριστα..θα σας βγει πιο φθηνο απο το πακετο στα 2,23)

 

τι κολλημα εχω φαει με αυτο το παιχνιδι??

και μουσικη απαιχτη..

 

εργο τέχνης!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδεα μου ειναι η απλα ανακυκλώνουν τα ιδια παιχνίδια; ελπίζω τουλάχιστον να βάλουν το shank σε καποια φαση.

 

AAA...μπα, μα τι λές?!?! To saints row σήμερα είναι η 3η ή 4η φορά που μπήκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι προσφορες του steam ειναι σαν το σεξ στον γαμο. μετα απο 3-4 χρονια (στην περιπτωση μας μερες) κατανταει βαρετο και δεν ασχολεισαι καν. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ;

αυτο το carpe fulgur series κιολας, ποιος θα παει να το αγορασει στα 9.50 ευρω? ΠΟΙΟΣ;;;;;; εδω δεν πηραμε το batman AC που ειναι και παιχνιδαρα, θα παρουμε αυτη την π@π@αρι@?

μονο το shank 2 θελω να βαλει. μονο αυτο, και μετα ας τελειωσουν οι προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι κάποια που μπήκαν σε flash ή σε community choice, περνούν και από το daily (πχ binding of Isaac, LA Noire, Saints Row the 3rd, Bastion, Dead Space 2 κλπ). Δεν ξέρω αν επαναλαμβάνονται και στο ίδιο "τύπο" sale.

 

Από τις νέες προσφορές νομίζω το S.T.A.L.K.E.R. collection (ή μεμονωμένα τα παιχνίδια) σε -75% αξίζει τον κόπο.

http://store.steampowered.com/sub/15374

 

Παρεμπιπτόντως, τουλάχιστο το "Recettear: An Item Shop's Tale" απο το Carpe Fulgur Collection θεωρείται καλό παιχνίδι για το είδος του. Δεν είναι ο τύπος παιχνιδιού που θα έπαιζα προσωπικά, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν αξίζει τα λεφτά του κιόλας.

http://store.steampowered.com/app/70400/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Chantelise και Recettear μια χαρά παιχνιδάκια είναι πάντως... Ειδικά το δεύτερο είναι αρκετά παρόμοιο με τα παιχνίδια της σειράς Atelier (για PS2/PS3 κυρίως) και δυστυχώς και το μόνο (αν δεν κάνω λάθος) αυτού του sub-genre που είναι διαθέσιμο για PC.

 

Edit: Με πρόλαβε ο Praetorian tongue.gif.

 

Edit 2: Το Fortune Summoners το'χει παίξει κανείς; Απο τα screenshots υποψιάζομαι οτι είναι side-scroller του στύλ Zeliard/ Tales of ... series/Ys series - αν είναι πράγματι έτσι, μάλλον πάει για αγορά tongue.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω εγώ πήρα από το Build a Bundle το The Tiny Bang Story. Το Game είναι απλά ΘΕΪΚΟ, το καλύτερο παιχνίδι με κρυμμένα αντικείμενα που έχω δει. Απίστευτες εικόνες και ωραία μουσική. Λίγο μικρό όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 4.27 ευρω σε paysafe και λεω να παρω το dlc του the binding of isaac. αμα μου κανουν ομως καμια κουτσουκελα και βαλουν το shank 2 σε καμια περιεργη τιμη και δεν εχω χρημα; βλακεια ειπα μαλλον. στην χειροτερη να παει -66% αρα 3.33 ευρω απο 9.99 αρχικη τιμη. παω να παρω το dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ψηφίσουμε για το 'γερασμένο' sim city 4 deluxe η για το cities XL? Ποιο είναι καλύτερο σε game play?

 

εγω ψηφισα το cities xl. οχι οτι θα το παρω αλλα ειναι καλυτερο απο το sim city 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σου έκανε εντύπωση ή το γεγονός ότι όλα τα dlc με την έκπτωση προσφέρονται στην προνομιακή τιμή των 766,14 ευρώ?! :wacko:

 

αυτό θα συμπλήρωνα τώρα...χαχαχαχα..Τρέλα πουλάνε οι άνθρωποι λέμε!!!

Πάντως ρίχνω κάτι διαδρομές!Λίγο με τα φρένα δεν τα πάμε καλά βέβαια:P χαχαχαχα,αλλά θα το μάθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες δυο μέρες 2 προσφορές αξίζουν με χίλια. STALKER bundle και φυσικά Grand Theft Auto Complete Pack (7,49€ ότι έχει βγάλει μέχρι σήμερα και 8,74€ το IV Complete Edition :wacko: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...