Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Torchlight στα 3.74 πως σας φαίνεται???? Αξίζει???

(Τώρα κατεβάζω το demo)

Περίπου πόσο διαρκεί το gameplay του???

 

Αυτό είναι κάπως υποκειμενικό, καθώς είναι του είδους των hack-n-slash RPG τα οποία επικεντρώνονται στην βελτίωση του χαρακτήρα σου (κυρίως) μέσω farming για experience και αντικείμενα.

 

Το story μου βγήκε πάνω-κάτω 9 ώρες στο πρώτο playthrough χωρίς να βιάζομαι και "καθαρίζοντας" κάθε floor απο τέρατα -- όταν τελείωσει όμως ανοίγει 2ο dungeon το οποίο έχει infinite (αν θυμάμαι καλά) floors, οπότε όπως καταλαβαίνεις είτε συνεχίζεις το leveling και κυνήγι για καλύτερα items, είτε ξεκινάς κάποιο απο τα άλλα class tongue.gif.

 

Όσο για το αν αξίζει, και full-priced πιστεύω τα αξίζει τα λεφτά του -- αναφέρω ενδεικτικά οτι είχα παρατήσει τον πρώτο character μετά απο 30-κάτι ώρες (και όχι γιατί βαρέθηκα, αλλά επειδή τότε υπήρχε bug με το Steam Cloud που μου έκανε overwrite τον χαρακτήρα και έχασα το progress tongue.gif).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά PLZ ψηφίστε Test Drive Unlimited 2!!!! Το θέλω!!!!!!!!!! :wub:

 

Όχι όμως;Ούτε καν;;Και να με πλήρωναν δεν το ψηφίζω,ούτε το βάζω καν,αν έβγαζε επιλογή το steam για μεταπώληση,θα ήταν το μόνο game που θα έδιωχνα από την συλλογή μου:P...το πήρα τα xmas που μας πέρασαν και είναι φόλα μεγάλη.:ph34r:

Γενικότερα,η ψηφοφορία που τρέχει τώρα είναι ''άστο καλύτερα''...και τα 3 παιχνίδια είναι,κλάφτα κατα εμε .Αν δεν είχα το tdu2 αυτό θα ψήφιζα,αλλά έριξα σε driver(που και αυτό είναι..)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όμως;Ούτε καν;;Και να με πλήρωναν δεν το ψηφίζω,ούτε το βάζω καν,αν έβγαζε επιλογή το steam για μεταπώληση,θα ήταν το μόνο game που θα έδιωχνα από την συλλογή μου:P...το πήρα τα xmas που μας πέρασαν και είναι φόλα μεγάλη.:ph34r:

Γενικότερα,η ψηφοφορία που τρέχει τώρα είναι ''άστο καλύτερα''...και τα 3 παιχνίδια είναι,κλάφτα κατα εμε .Αν δεν είχα το tdu2 αυτό θα ψήφιζα,αλλά έριξα σε driver(που και αυτό είναι..)B)

 

θα συμφωνησω απολυτα για το tdu2. το 1 το ειχα και ημουν ετοιμος να αγορασω το 2. μου το εφερε ο θειος για δοκιμη και σε 5 λεπτα το εβγαλα. ΑΘΛΙΟ. χειροτερη οδηγηση σε παιχνιδι δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου. ουτε με -99% δεν το αγοραζα

αλλα το driver μου αρεσε. ηταν ωραιο παιχνιδι. και ωραια αυτοκινητα ειχε, και το gameplay ηταν μια χαρα. αλλα 5 ευρω δεν τα δινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμμμμ κοιτάξτε το καλά...

 

http://store.steampowered.com/sub/4466/

 

75% έκπτωση σε όλα τα παιχνίδια αφού έχουν φάει 75% έκπτωση!

 

Η τιμή είναι όντως φοβερή και σκέφτομαι να το τσιμπησω. Το multi του GTA iv αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή είναι όντως φοβερή και σκέφτομαι να το τσιμπησω. Το multi του GTA iv αξίζει?

 

αν βρεις κόσμο ναι! όσες έχω μπει κάτι άκυρες ώρες είχα παίξει με 24 άτομα..Σκεφτόμουν το stories of liberty city...αλλά οι μηχανόβιοι δεν μου άρεσαν μια.

Γιατί όμως το 1 και το 2,δεν έχουν τιμές για χωριστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα έχω forza 4 και GranTurismo 5 για sim αλλά ήθελα κάτι πιο εξωτικό στο PC μιας και στο PC δεν έχω κανένα racing. :-D ιφ γου νου γουατ ι μεαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gmg-forum.jpg

 

Daily offer απο το Green Man Gaming, το Beyond Divinity δωρεάν. Στην προσφορά περιλαμβάνεται και εκπτωτικό κουπόνι -20% σε οποιαδήποτε αγορά.

 

Απαιτείται χρήση του Capsule client.

Γιατί όμως το 1 και το 2,δεν έχουν τιμές για χωριστά;

 

Γιατί δίνονται μόνο ως δώρα του πακέτου, απο μόνα τους είναι πλέον free απο την Rockstar.

 

P.S. Κάτι παρόμοιο γίνεται και με τα Dungeon Siege Complete/ Gothic Universe Edition, αν και στις συγκεκριμένες περιπτώσεις δεν τα δίνει free ο publisher tongue.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο gog.com έχουν σε -66% τα δύο Witcher μαζί (στα $16.98) ή σε -50% το κάθε ένα χωριστά ($4.99 το Witcher και $19.99 το Witcher 2: Assassins of Kings):

http://www.gog.com/en/promo/the_witcher_series__gem__promo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα έχω forza 4 και GranTurismo 5 για sim αλλά ήθελα κάτι πιο εξωτικό στο PC μιας και στο PC δεν έχω κανένα racing. :-D ιφ γου νου γουατ ι μεαν :P

 

παιξε το test drive unlimited 1. τα γραφικα του ειναι μια χαρα και απο αυτοκινητα σκιζει. αμα βαλεις και ενα patch που εχει βγαλει η εταιρια με 50 αυτοκινητα ακομα αν θυμαμαι καλα τοτε εισαι κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/app/24010/ -90% train sim 2k12 και τα dlc του -50%... wtf ; :P

Αυτό σου έκανε εντύπωση ή το γεγονός ότι όλα τα dlc με την έκπτωση προσφέρονται στην προνομιακή τιμή των 766,14 ευρώ?! :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...