Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχασα το borderlands χθες απο το steam γιατι δε βρηκα atm της Πειραιως με online κατάθεση!

Το ειχε 9,99.

:(

 

Σε σχετική σημείωση, και σε ό,τι αφορά εμένα, όταν παραθέτω μια προσφορά (Steam, GOG, κλπ) δεν απαριθμώ πάντα όλους τους τίτλους παιχνιδιών που περιλαμβάνει η προσφορά. Αναφέρω ανάλογα την περίπτωση και τον διαθέσιμο χρόνο, κάποιους βαρύγδουπους τίτλους ή κάποιους τίτλους που θεωρώ ενδιαφέροντες και θα σκεφτόμουν να αγοράσω ή έχω ήδη οπότε ξέρω ό,τι αξίζουν και με το παραπάνω τα λεφτά της προσφοράς. Με δικά μου κριτήρια. <--- Αυτό είναι disclaimer. Δεν "αρπάχτηκα" από κάτι που είπε ο skiabox.

 

The point being, πέρα από όσους τίτλους βλέπετε εδώ, κάντε ένα κόπο να κοιτάξετε και στο επίσημο site στο link της προσφοράς, γιατί υπάρχουν σημαντικές πιθανότητες κάποιο παιχνίδι που θέλετε να πάρετε να είναι σε προσφορά αλλά να μην αναφέρεται εδώ. (και στην περίπτωση που το θεωρείτε κορυφαίο, καλό θα ήταν να το αναφέρετε και στο παρόν thread).

 

Και σε πιο σχετική σημείωση με αυτό που λέει ο skiabox, σε ένα μήνα πιστεύω ότι το Borderlands θα είναι ξανά σε πολύ καλή προσφορά από το Steam. Ενδεχομένως και νωρίτερα (πχ τελευταία μέρα προσφορών του τρέχοντος Give and Get ή από άλλο service πχ GamersGate).

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στο steam

Burnout Paradise: The Ultimate Box 7,49€

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Gold Edition 10,20€

Machinarium 3,75€

Tropico 3: Gold Edition 7,50€

Torchlight 4€

Empire: Total War14,99€

ARMA II: Operation Arrowhead14,99€

Blur 14,99€

Indie Clever Pack 4,49€

 

και 4 pack deals για Freedom Force,Portal,Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising καιEmpire: Total War

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το Σ/Κ στο gog.com έχουν σε προσφορά $13 (-50%) την Age of Wonders τριλογία (Age of Wonders, Age of Wonders 2: The Wizard's Throne και Age of Wonders: Shadow Magic)

Αγοράζοντας χωριστά κάθε τίτλο, η έκπτωση είναι -30%.

 

Στην telltale πέρα από τις καθημερινές προσφορές που θα έχουν μέχρι τις 25 Δεκεμβρίου (για την ώρα έχουν -50% από όλα τα παιχνίδια τους, αλλά αυτό λογικά θα αλλάξει μέσα στις επόμενες ώρες), προσφέρουν και δωρεάν μεταφορικά για προορισμούς σε όλο τον κόσμο για αγορές πάνω από $50 (δεν είμαι σίγουρος αν αθροίζουν αγορές από όλο το διάστημα της προσφοράς ή πρέπει να είναι μια αγορά που υπερβαίνει τα $50) .

 

Edit: Τα indie packs στο Steam είναι πραγματικά σε ΠΑΡΑ πολύ καλή τιμή. Το clever indie pack σήμερα έχει μέσα (ανάμεσα στα άλλα που δεν τα ξέρω) τα World of Goo και Eufloria.

Επίσης το Machinarium είναι σε πολύ καλή τιμή.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Τα indie packs στο Steam είναι πραγματικά σε ΠΑΡΑ πολύ καλή τιμή. Το clever indie pack σήμερα έχει μέσα (ανάμεσα στα άλλα που δεν τα ξέρω) τα World of Goo και Eufloria.

Επίσης το Machinarium είναι σε πολύ καλή τιμή.

ακριβώς... και εγώ αυτά ξεχώρισα σήμερα απο τις προσφορές.. δυστυχώς τα έχω ήδη παίξει και τερματίσει οπότε δεν έχω λόγο να τα πάρω... αλλα κάτι μου λέει οτι αυτά είναι μόνο η αρχή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σήμερα προσφορές.Για τις επόμενες 5ώρες περίπου.

-50% BLUR,burnout,empire total war,arma 2 arrowhead

-66% warhammer dawn of war2

-75% tropico 3 gold edition,machinarium,torchlight

-91% clever indie pack

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...μεταξύ άλλων...Steam....

Επίσης, GTA - Episodes of Liberty City, δηλ Lost and Damned μαζί με The Ballad of Gay Tony στα 7,15€ (-66%) δεν είναι άσχημα. Είναι standalone -δεν χρειάζεστε το GTA IV.

King's Bounty: Platinum Edition (The Legend, Crosswords, Armored Princess) στα 7.5€ (-75%) (ακούω ότι είναι καλό).

και Indie Pulse Pack (AudioSurf, Beat Hazard, BIT.TRIP BEAT, Rhythm Zone, The Polynomial - Space of the music) στα 4.5€ (-90%)

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Praetorian : Το gog δε το ήξερα. Ωραίο site με λίγο πιο παλιούς τίτλους από ότι κατάλαβα. Το borderlands το ψάχνω σαν τρελός γιατί είναι το καλύτερο fps/rpg των τελευταίων ετών. Ακόμα και αγγελίες έχω βάλει αλλά μάλον θα το χτυπήσω online από ότι βλεπω γιατί έχει παγιωθεί η τιμή του στα 20 δολλάρια/ευρώ οπότε θα βγεί σίγουρα σε προσφορά πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χριστούγεννα έρχονται οπότε και τότε θα δούμε χαμηλές τιμές από όλες τις εταιρίες τύπου steam. Επίσης φαίνεται πως αν δεν καιγόμαστε να παίξουμε ένα τίτλο μόλις βγει τότε μετά από 6-12 μήνες μπορούμε να τον πάρουμε στο μισό και ακόμα χαμηλότερα της τιμής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...