Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαρεσει που κατηγορουσα το la noire στην πισω σελιδα για τα γραφικα. το κερδισα στο steamgifts (την complete edition) και με βλεπω να το τερματιζω. μαζι με metro 2033, trine 2 co-op και ισως batman AC ισως να εχω λιγη δουλεια επιτελους

 

Αυτό το team gifts πως ακριβώς λειτουργεί???

Μπήκα και πήρα μέρος σε ένα αλλά δεν κατάλαβα πως κερδίζεις και αν χρειάζεται κάτι σαν αντάλλαγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοσμος ειναι βλακας? ΠΑΛΙ το τελειο batman και παλι στον παγκο ο witcher?

Καλύτερα, δεν με φτάνουν τα λεφτά και θα βλαστήμαγα τη τύχη μου πάλι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το team gifts πως ακριβώς λειτουργεί???

Μπήκα και πήρα μέρος σε ένα αλλά δεν κατάλαβα πως κερδίζεις και αν χρειάζεται κάτι σαν αντάλλαγμα...

Ουτε εγω εχω καταλαβει. Εαν μπορει καποιος να μου εξηγήσει τον παρακαλω να το κανει! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν το εχεις παιξει ποτε σου απλα αγορασε το. ολοι μας εχουμε περασει απο αυτο το παιχνιδι και οταν λεω ολοι εννοω ΟΛΟΙ

 

μαρεσει που κατηγορουσα το la noire στην πισω σελιδα για τα γραφικα. το κερδισα στο steamgifts (την complete edition) και με βλεπω να το τερματιζω. μαζι με metro 2033, trine 2 co-op και ισως batman AC ισως να εχω λιγη δουλεια επιτελους

 

εννοείται πως έχω παίξει όλη την προηγούμενη σειρά,για το 3 δεν ξέρω..ΑΝ αξίζει..Είναι παλιό παιχνίδι,και ακόμα το κοστολογούν πολύ πάνω νομίζω,αλλά αν λέει να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το kotor με 2,2 euro (για ιστορικους λογους)...

Με κατι νεα textures και κατι patch για 1920Χ1080 αναλυση, το βρηκα και αρκετα βελτιωμενο οπτικα...(πάντως πολύ καλύτερο απο το vanila).

 

Να και καποια links για οποιον που θελει να τα δοκιμάσει...

 

http://www.moddb.com.../kotor-ultimate

http://www.wsgf.org/...ts-old-republic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω εχω καταλαβει. Εαν μπορει καποιος να μου εξηγήσει τον παρακαλω να το κανει! :mrgreen:

 

κανεις login στο steamgifts με στοιχεια του στεαμ σου. πρεπει να εχεις τουλαχιστον 1 παιχνιδι για να μπορεις να περνεις μερος στους διαγωνισμους. οποιος θελει μετα κανει giveaway και δινει ενα παιχνιδι ή και παραπανω που εχει στο inventory του. καθοριζει το ποτε θα τελειωσει ο διαγωνισμος και στο τελος επιλεγεται τυχαια ενας νικητης και ενημερωνεται με μαιλ και του στελνει το παιχνιδι. για να μπεις σε διαγωνισμο - giveaway πρεπει να εχεις τα αναλογα P. ειναι το νομισμα τους ας πουμε. τα μαζευεις αναλογα με την ωρα. το maximum ειναι 300p. μετα σταματαει να μετραει και καθε παιχνιδι που μπαινει σε giveaway κοστολογειται σε P αυτοματα απο το συστημα αναλογα με την τιμη του στο store. εχω να πω οτι 3 φορες εχω κερδισει στις 726 φορες που εχω παρει μερος σε giveaway οποτε καποια στιγμη ολοι σας θα κερδισετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O κοσμος ειναι ηλιθιος στο voting... πανε και βαζουν παιχνιδια που εχουν μπει ΠΟΛΛΕΣ φορες σε προσφορες...

 

επισης:

NT4Ca.jpg

 

 

απο reddit, εγω krater ηθελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Torchlight στα 3.74 πως σας φαίνεται???? Αξίζει???

(Τώρα κατεβάζω το demo)

Περίπου πόσο διαρκεί το gameplay του???

 

την διαρκεια δεν την ξερω αλλα ενας φιλος που παιζει φανατικα rpg μου εχει πει οτι ειναι αρκετα καλο παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...