Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομιζω πως το Batman δεν θα παει παρακατω...

δεν πανε ολα τα παιχνιδια σε -75% (πχ dead island, skyrim, anno 2070, max payne 3)

 

θα δειξει!!

 

 

 

 

dead island και max payne 3 δεν πανε με τιποτα -75%. το anno 2070 δεν εχω ιδεα

και μενα κατι μου λεει οτι το batman θα παει -75%

 

τελικα δεν παει ο batman -75%

κολλησε στα - 66%

και παλι ομως ειναι καλη προσφορα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα δεν παει ο batman -75%

κολλησε στα - 66%

και παλι ομως ειναι καλη προσφορα!!

 

ναι ρε γαμωτο, το ειδα στα flash deals και λεω οχι ρε γαμωτο

εκτος και αν κανουν την ανατροπη και το βαλουν τελευταια μερα στα μεγαλα deals που ειναι λιγο δυσκολο

το metro 2033 επιτελους θα το αγορασω, και το batman θα το σκεφτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν έχει μεγαλύτερο deal απο αυτό που είναι το Batman AC. Είτε σε daily είτε σε flash είτε σε Community Choice, το ποσοστό της έκπτωσης παραμένει το ίδιο. Η βελτίωση είναι μόνο σε σχέση με όλη την υπόλοιπη περίοδο που το έχουν (όπως και άλλους τίτλους) σε μικρότερο sale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει μεγαλύτερο deal απο αυτό που είναι το Batman AC. Είτε σε daily είτε σε flash είτε σε Community Choice, το ποσοστό της έκπτωσης παραμένει το ίδιο. Η βελτίωση είναι μόνο σε σχέση με όλη την υπόλοιπη περίοδο που το έχουν (όπως και άλλους τίτλους) σε μικρότερο sale.

 

σκεφτομαι οτι τωρα για να παει -75% θα πρεπει ή να το βαλουν ξεμπαρκο σε προσφορα ή τα χριστουγεννα που ειναι και πιο πιθανο

τι να δωσεις 9.50 ευρω για τωρα, τι να δωσεις 7.50 σε 5 μηνες

γ@μημεν0 χρημα. με βλεπω να τρεχω στα περιπτερα για paysafe μεσημεριατικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως, αν και το Batman το έχω στο wishlist και θέλω να το παίξω (παιχνιδάρα όπως το AA), άλλα δεδομένου ότι έχω τόσα να παίξω, θα το αφήσω για -75%

 

δλδ το να το αγοράσω τώρα -66% ξέροντας ότι δεν θα το παίξω μέχρι να βγει -75%, δεν έχει νόημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως, αν και το Batman το έχω στο wishlist και θέλω να το παίξω (παιχνιδάρα όπως το AA), άλλα δεδομένου ότι έχω τόσα να παίξω, θα το αφήσω για -75%

 

δλδ το να το αγοράσω τώρα -66% ξέροντας ότι δεν θα το παίξω μέχρι να βγει -75%, δεν έχει νόημα

 

εγω το θεμα ειναι οτι θα το παιξω γιατι ειναι Batman!

τα dlc που εχουν βγει δεν τα βρισκω. μονο τα trailer εχει. τα εχουν βαλει μεσα στο παιχνιδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ πάντως, αν και το Batman το έχω στο wishlist και θέλω να το παίξω (παιχνιδάρα όπως το AA), άλλα δεδομένου ότι έχω τόσα να παίξω, θα το αφήσω για -75%

 

δλδ το να το αγοράσω τώρα -66% ξέροντας ότι δεν θα το παίξω μέχρι να βγει -75%, δεν έχει νόημα

 

Σωστός ο φίλος. Αυτό βέβαια ισχύει γενικά για τον τρόπο που αγοράζουμε παιχνίδια. Αρκετοί είναι της λογικής “ε προσφορές είναι” -50% , -60%, -66% και αγοράζουν αβέρτα. Αν έχεις παιχνίδια που σε βγάζουν μήνες απλά περιμένεις αυτά που έχεις σε wishlist να πέσουν αρκετά. Αν από την άλλη είσαι της λογικής, γκόμενα θέλω τώρα την θέλω, πλέρωνε. Για το STEAM έχω να πω ότι δεν με ενθουσίασαν μέχρι τώρα οι προσφορές του ( 3 παιχνιδάκια χτύπησα κάτω από 5ευρω). Μου θυμίζει εκπτώσεις σε Ελληνικά εμπορικά καταστήματα (“απάτες”). Βλέπω τώρα το Skyrim -50% με αρχική 49,99. Τι λέει ρε μάστορα 27-30 έχει retail στο Ελλάδα. Έτσι σου κάνω και εγώ -75% έκπτωση αν ανεβάσω την αρχική στο θεό.

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο Green Man Gaming έχουν το UFO: Aftermath δωρεάν. Η προσφορά θα κρατήσεις για τις επόμενες 23 ώρες *

http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/strategy/ufo-aftermath/

 

*Disclaimer: δεν έχω ποτέ πάρει κάτι από το Green Man Gaming και επίσης δεν έχω ιδέα αν και πόσο καλό είναι το UFO: Aftermath

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-snip-

 

Να προσθέσω οτι στη συγκεκριμένη προσφορά περιλαμβάνεται και εκπτωτικό κουπόνι -20% για οποιαδήποτε αγορά μέσω του Green Man Gaming, το οποίο μπορείτε να βρείτε στην επιλογή Your Games>Keys>Vouchers. Το κουπόνι "λήγει" στις 31/07/2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι οτι τωρα για να παει -75% θα πρεπει ή να το βαλουν ξεμπαρκο σε προσφορα ή τα χριστουγεννα που ειναι και πιο πιθανο

τι να δωσεις 9.50 ευρω για τωρα, τι να δωσεις 7.50 σε 5 μηνες

γ@μημεν0 χρημα. με βλεπω να τρεχω στα περιπτερα για paysafe μεσημεριατικα

 

ασε που σε 5 μηνες ΠΟΙΟΣ ΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ....

 

(θα δουν πολλα τα ματια μας αυτον τον χειμώνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι διαβασα στα forum του steam εχουν προβλημα τα dlc του batman arkham city

τα εχουν αποσυρει απο το store για καποιο λογο ολα και οσοι τα εχουν δεν μπορουν να τα ενεργοποιησουν και να τα παιξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Age of Empires 3 λέει; Το έχουν όλο το πακέτο 9.24€.

 

αν δεν το εχεις παιξει ποτε σου απλα αγορασε το. ολοι μας εχουμε περασει απο αυτο το παιχνιδι και οταν λεω ολοι εννοω ΟΛΟΙ

 

μαρεσει που κατηγορουσα το la noire στην πισω σελιδα για τα γραφικα. το κερδισα στο steamgifts (την complete edition) και με βλεπω να το τερματιζω. μαζι με metro 2033, trine 2 co-op και ισως batman AC ισως να εχω λιγη δουλεια επιτελους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...