Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπημα το new Vegas ultimate edition.

Φοβερή τιμή, το παρακολουθούσαν καιρό τωρα και περίμενα για μια καλή προσφορά.

Επίσης σε αυτές τις εκπτώσεις του steam έχω τσιμπήσει όλα τα spellforce και τα δυο trine με ενα 15αρι.

Για να δούμε τι άλλο καλό θα βγάλουν για να στοκαρουμε για τον χειμώνα.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το είχα ήδη, σίγουρα θα το έπαιρνα.

Απλά πανέμορφο παιχνίδι.

 

αν δεν κανω λαθος ειναι περιπου 40 λεπτα και δεν κανεις τιποτα, απλα πατατηρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου 3-4 ώρες είναι και ακούς μια ιστορία καθώς περνάς απο διάφορες τοποθεσίες.

Μπορεί να μην κάνεις τίποτα, αλλά έχει πανέμορφα τοπία και σε ταξιδεύει.

 

Πραγματικά αξίζει να το αγοράσετε, είναι μαγευτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Dear Esther όπως λέμε και στο αντίστοιχο thread δεν είναι παιχνίδι με την κλασσική έννοια. Εφόσον υπάρχει και το δωρεάν mod ο καθένας μπορεί να δει ακριβώς περί τίνος πρόκειται, πριν αγοράσει την εμπορική έκδοση. Οπωσδήποτε ΔΕΝ αρέσει σε όλους.

 

Στα 1,74€ είναι μεγάλη ευκαιρία για μένα πάντως.

 

Εγώ έχω στο μάτι το Assassin's Bro Deluxe Edition (μόνο του)... Μέχρι αύριο μπορεί να έχω λυγίσει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με αυτό το Rage απ'την μέρα που βγήκε κατατρεγμένο. Φιάσκο μεγάλο για τους γνωστούς λόγους, σκατά πωλήσεις original, ούτε του θείου δεν καταδέχτηκαν οι περισσότεροι (από αυτά που άκουγαν και λόγο μεγέθους) και τώρα στις προσφορές άτομα όπως εγώ (Θαυμαστής από παλιά του Carmack ) με -66% λέω ένα μεγάλο ΟΧΙ. -75% και θα κάνω και δεύτερες σκέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με αυτό το Rage απ'την μέρα που βγήκε κατατρεγμένο. Φιάσκο μεγάλο για τους γνωστούς λόγους, σκατά πωλήσεις original, ούτε του θείου δεν καταδέχτηκαν οι περισσότεροι (από αυτά που άκουγαν και λόγο μεγέθους) και τώρα στις προσφορές άτομα όπως εγώ (Θαυμαστής από παλιά του Carmack ) με -66% λέω ένα μεγάλο ΟΧΙ. -75% και θα κάνω και δεύτερες σκέψεις.

 

μονο αν το βαλουν στο -99% θα το παρω μονο και μονο για να εχω ενα παιχνιδι παραπανω στην συλλογη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αν το βαλουν στο -99% θα το παρω μονο και μονο για να εχω ενα παιχνιδι παραπανω στην συλλογη μου

 

Καλά τόσο χάλια δεν είναι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια φορά το RAGE δεν μου φάνηκε τόσο χάλια... Μέτριο semi-open world FPS (θυμάμαι το μόνο που μου είχε κάνει εντύπωση ήταν η ποιότητα των character animations), το μεγαλύτερο μου παράπονο ήταν στο story, καθώς αργεί να "μπεί" στο ψητό περί The Authority και τι ρόλο βαράνε τα Arcs κ.τ.λ., αλλά και επειδή το φινάλε μου είχε φανεί υπερβολικά generic... [/rant].

 

Αυτό που μου κάνει όμως εντύπωση στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι η διαφορά τιμών μεταξύ regions:

 

*EU Store -- 49,99€ discounted στα 16,99€

*UK Store -- £29.99 discounted στα £9.99 (απο 38~€ στα 13~€)

*US Store -- $29.99 discounted sta $9.99 (απο 25~€ στα 8~€)

 

Πραγματικά χαζή διαφορά τιμών, καθώς το US store το έχει στην μισή τιμή απο το EU -- ας είναι καλά οι συγγενείς στο Λονδίνο για να παρηγορούμαι οτι δεν αγοράζω τα ακριβότερα tongue.gif.

 

P.S. Ναι, ξέρω οτι τέτοιες διαφορές ισχύουν για 90% των τίτλων στο Steam, αλλά συνήθως είναι πιο "ήπιες", καθώς εξισώνουν € με $. Στη συγκεκριμένη περίπτωση αναρωτίεμαι τι παίχτηκε με την Bethesda και αποφάσισε τέτοια τιμολόγηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...