Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σηκώνομαι από τον ύπνο 4.50πμ (5.50πμ ώρα Ελλάδας) και λέω "κάτσε να ανοίξω το pc για λίγο και την ξαναπέφτω". Ανοίγω Steam και βλέπω Vessel -75% στα Fresh Sales και να λήγει στα 10 λεπτά :shock:

 

Προφανώς ετσιμπήθη (η συναλλαγή έγινε με το ένα μάτι ανοιχτό, το άλλο δεν είχε προσαρμοστεί ακόμη στο contrast σκοτάδι / φως οθόνης :D)

 

Θα χάσουμε τον ύπνο με το Steam, κυριολεκτικά όμως!! :D

post-85759-0-65890800-1342436273_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η ερώτηση της ημέρας είναι Fallout 3 GOTY ή Fallout: New Vegas. 4,99 και τα 2 αλλά πιο παίρνεις?

 

είναι διαφορετικά games πάντως..Το new vegas είναι σα να συνεχίζει την ιστορία του άλλου,κάπως έτσι.

 

http://steamcommunity.com/groups/insomniacsgr εδώ ποιοί δεν είναι; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χάσουμε τον ύπνο με το Steam, κυριολεκτικά όμως!! :D

Τον χάσαμε ήδη.. Κοιμήθηκα 4μιση τα χαράματα και ξύπνησα στις 10 για να μην χάσω κανένα flash deal.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και εγώ το τσίμπησα επίσης το Vessel απο το Flash, νομίζω ολα αυτά θα περάσουν και από daily deal. Δεν αγχωνόμαστε, έχουμε ακόμα 6 μέρες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα flash deals τι ακριβώς είναι?

 

Εκτός των 24ωρων προσφορών υπάρχουν τα community choises που βασίζονται σε ψηφοφορία κάθε 8 ώρες, υπάρχουν και τα flash deals που το καθένα έχει το δικό του deadline (4, 6, 8, 10, 12 ώρες) σε 4 προτάσεις / επιλογές την φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To L.A. Noire το σκέφτομαι αρκετά αν αξίζει ή όχι. Από παρουσίαση/ατμόσφαιρα/ ηθοποιούς και lip synching (κορυφαία δουλειά εκεί από όσο έχω δει), τα πάει πάρα πολύ καλά, αλλά έχω διαβάσει για επαναλαμβανόμενο gameplay, για πετσοκομμένο story (κάποια προβλήματα με το studio που ανέλαβε την ανάπτυξη του, και ότι δεν πρόκειται να βγει άλλο DLC για το παιχνίδι), και για κινήσεις του παίκτη που μετρούν ως εσφαλμένες, χωρίς να είναι προφανές το γιατί (κάτι που είναι πιο έντονο στα DLC missions που έχουν ήδη βγει).

 

Τέλος πάντων, αυτό σε συνδυασμό με το 3rd party DRM είναι ο λόγος που μάλλον θα το περιμένω παραπάνω (μπας και "φιλοτιμηθεί" το gog και το δώσουν από εκεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ως τώρα (έχω ολοκληρώσει τις 4 tutorial αποστολές και είμαι στο πρώτο τμήμα της 5ης -1ης Traffic) είναι πάρα πολύ λογικά τα όσα έχουν να κάνουν με την ανάκριση -επανάληψη σίγουρα υπάρχει, κυνηγητά, ξύλο, πυροβολισμοί αλλά σε βάζει στη λογική να ψάχνεις τα πάντα.

 

Τις DLC αποστολές δεν τις έχω δει καθόλου, αλλά θεωρώ πως τα 10 ευρώ που έδωσα τα αξίζει ανετότατα.

 

Νοιώθω σαν να πρωταγωνιστώ το L.A. Confidential, αυτό ακριβώς το κλίμα βγάζει, πολύ πετυχημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι το shogun flash deal στα 9,99 για 6 ώρες ακόμα!

Επίσης σε ψηφοφορία το φοβερό beyond good and evil το οποίο αν ψηφιστεί θα πάει περίπου στο 1,25 και μιλάμε για διαμάντι...΄Άντε ψηφίστε το! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα χτες το L.A. Noire, πολύ καλές πρώτες εντυπώσεις.

 

Αν σταθώ τυχερός και βγει και το Jagged Alliance στο 75%, καλά θα είναι.

 

 

To L.A. Noire το σκέφτομαι αρκετά αν αξίζει ή όχι. [...]

 

 

Ως τώρα (έχω ολοκληρώσει τις 4 tutorial [...]

 

Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το LA Noire. Στο xbox βέβαια αλλά δεν νομίζω να έχει καμία διαφορά. Κάτι διαφορετικό σαν παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...