Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πείτε μου τι παιζει με το trine. Ψηνομαι να το τσιμπησω.

 

Δες demo. πιστεύω θα σου αρέσει. εμένα πάντως μου άρεσε. :)

 

 

κανενα απολυτως προβλημα

ΖΗΤΗΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ 3.24 ΕΥΡΩ ΜΕ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟ TRINE 2 ( :-D )

 

λίγο σύντομα όμως να μην φύγει η προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παιδιά και το Trine και το Magicka, βέβαια τα έχω τερματίσει όλα (Το Magicka 2 φορές,2η coop. Ενώ από το Trine 1 κάθισα και μάζεψα όλα τα XP φιαλίδια). Anubis ούτε καν να το σκέφτεσαι ειδικά αν γουστάρεις platforms. Μουσική και γραφικά δεν θα σε απογοητεύσουν με τπτ και στη τιμή που κοστίζουν και τα 2 μαζί 3,99€ είναι αστεία.

 

Μη κάνεις το λάθος και πάρεις μόνο το 2 που κοστίζει 3.24. Με 0.75 το πρώτο παιχνίδι είναι ληστεία. Φυσικά έχει και demo και αν έχεις χρόνο το ρίχνεις ένα βλέφαρο. Είναι εύκολα και τελειώνουν γρήγορα τα Trine αλλά και πάλι θα σε ευχαριστήσουν με το παραπάνω νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παιδιά και το Trine και το Magicka, βέβαια τα έχω τερματίσει όλα (Το Magicka 2 φορές,2η coop. Ενώ από το Trine 1 κάθισα και μάζεψα όλα τα XP φιαλίδια). Anubis ούτε καν να το σκέφτεσαι ειδικά αν γουστάρεις platforms. Μουσική και γραφικά δεν θα σε απογοητεύσουν με τπτ και στη τιμή που κοστίζουν και τα 2 μαζί 3,99€ είναι αστεία.

 

Μη κάνεις το λάθος και πάρεις μόνο το 2 που κοστίζει 3.24. Με 0.75 το πρώτο παιχνίδι είναι ληστεία.

 

Το πρώτο μάλλον δεν θα το τσιμπήσω γιατί από όσο είδα δεν έχει online. Βέβαια αφού έχει 75 λεπτά διαφορά θα το πάρω έτσι και για συλλογή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω τι εννοει στο "The Walking Dead" με αυτο που φαινεται δεξια στην περιγραφη...

 

http://store.steampowered.com/app/207610/

 

Γραφει για προσβαση σε ολα τα επεισοδια(5) αν αποκτησεις το Season Pass.

 

Αυτο αγοραζεις δηλαδη με το -40%(απο 24,99--->14,99)?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, εννοεί ότι η τιμή (αρχική 24,99€ και με το -40% στα 14,99€) είναι για όλη τη season (για τα 5 επεισόδια, εκ των οποίων έχουν κυκλοφορήσει τα δύο μέχρι στιγμής).

 

Χμ... έβαλαν σε flash deal το Monkey Island SE bundle (Secret of the Monkey Island και LeChuck's Revenge) σε -75% στα 3,74€. Αυτό "έτρεχε" όλη νύχτα (για εμάς) και τώρα απομένουν περίπου 15 λεπτά. Είναι πολύ καλή προσφορά και ενδεχομένως να το δούμε και σε daily deal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπω όμως να αναφέρει τέτοιο drm στη σελίδα του παιχνιδιού στο steam.Μήπως υπάρχει μόνο στις retail εκδόσεις;

 

 

To δρακόντιο DRM του Two Worlds 2 ισχύει για όλες τις εκδόσεις, retail και digital.

 

Ειδικά για το Steam, έχει αναφερθεί πολλές φορές και ξανα-αναφέρεται κάθε φορά που το παιχνίδι βγαίνει σε έκπτωση και ενδιαφέρεται ο κόσμος. Έχουν χάσει πάρα πολλές πωλήσεις εξαιτίας του.

 

Επίσης επιβεβαιώνω προσωπικά ότι αλλαγή στη κάρτα γραφικών σε αναγκάζει σε διαδικασία activation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Fallout λέει "Σημείωση: Fallout 3 is not optimized for Windows 7"

 

Optimized ή δε παίζει καθόλου?

 

Η πειρατική έκδοση έπαιζε κανονικά. Δεν νομίζω να αλλάζει κάτι στην Steam έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει από το κανονικό?

 

καμια 10αρια DLC

(αν και οχι ολα)

δες

http://store.steampo...com/app/901772/

 

 

Η πειρατική έκδοση έπαιζε κανονικά. Δεν νομίζω να αλλάζει κάτι στην Steam έκδοση

 

http://forums.steamp...d.php?t=2811107

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...