Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα ψηφισα το bastion, αν και το εχω οπως και τα αλλα 2, μονο και μονο επειδη πρεπει ολοι να το αγορασουν γιατι ειναι παιχνιδαρα

και οταν λεω ολοι εννοω ΟΛΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ αμ τα 'λεγα, δε τα 'λέγα. Dungeon defenders θα πάει στα 75% εφόσον ψηφιστεί βέβαια...έχει σκληρό αντίπαλο το Bastion αλλά θέλω να πιστεύω πως όλος ο λαός το τσίμπησε από το humble bundle. Μεγάλη η χάρη του, αξέχαστο.

 

Βέβαια εδώ και πόση ώρα κάτι έχει πάθει το steam και δε μπορώ να ψηφίσω. Επίσης τρέχει magicka με -75%, πολύ γέλιο και μοναδικό σύστημα μαγείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Left 4 Dead λετε να ξαναβγει;;;

Δεν το προλαβα προηγουμενως :-(

 

βγαινει συνεχεια σε προσφορα και σε ασχετες φασεις..(Valve βλέπεις).

 

magicka ή qube?? τι λετε??

 

στο τελος να οργανωσουμε και καμια ανταλλαγη...εχω μερικα spare Gifts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το bastion που το έχω,το έχω παίξει τα 2 πρώτα επίπεδα,αλλά δεν το βρήκα κάτι το τρομερό για να παίξω παραπάνω. vote εμένα δεν κάνει πάντως..φορτώνει την store σελίδα πάλι,αν και βλέπω τον σύνδεσμο πάνω να αλλάζει,@@ όμως..

 

http://store.steampo...com/app/203730/ (τί κλεψιά είναι αυτή; ) το bundle game+OST= 4.49€ και άμα τα πάρεις ένα-ένα βγαίνει 4.23€ (2.74+1.49) μας δουλεύουν αυτοί στο steam..Και ας είναι και για 5cents. Έχω και παλιότερα βρεί τέτοια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το bastion που το έχω,το έχω παίξει τα 2 πρώτα επίπεδα,αλλά δεν το βρήκα κάτι το τρομερό για να παίξω παραπάνω. vote εμένα δεν κάνει πάντως..φορτώνει την store σελίδα πάλι,αν και βλέπω τον σύνδεσμο πάνω να αλλάζει,@@ όμως..

 

Κι εγώ εδώ και μια ώρα προσπαθώ να ψηφίσω αλλά δεν...

Μου έχει σπάσει τα νεύρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε εγω μπορω να ψηφισω. παταω vote και κανει reload την σελιδα. κλασικο steam οταν εχει κοσμο

ειχα κερδισει το l4d goty απο το steamgifts και το εξαργυρωσα σημερα. ελεγα να το ανταλλαξω αλλα καλυτερα να το εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Magicka(2,49€) σαν παιχνιδι λεει τιποτα?Το εχει δοκιμασει κανεις?

 

Από ότι βλέπω το έχει και demo στο steam οπότε καλύτερα να το δοκιμάσεις εσύ ο ίδιος.

 

Επίσης μόλις είδα το Penumbra Collection (και τα 3) στα 4,49 (-75%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ημουν ενθουσιασμενος πριν το παρω και το πηρα περσυ το καλοκαιρι 7.50 με ολα τα dlc. επαιξα 30 λεπτα περιπου

και δεν ξαναπαιξα γιατι απλα ο χειρισμος με το ποντικι δεν με βολευε. σιχαινομαι και τα rpg...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκαν και τα νέα της ημέρας, ξανά το Trine, ξανα το Saints Row τόσα games έχει το steam γιατί τα επαναλαμβάνει δε μπορώ να καταλάβω.

 

Από τα χθεσινά κανείς δε μίλησε για το Two Worlds II... τόσο φόλα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...