Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα μια paysafe για να ειμαι ετοιμος σε καμια περιπτωσαρα στης 2 το βραδυ

το batman μου μιλαει στο μυαλο αλλα θα το αφησω να παει -75% και μετα θα το αγορασω

 

Πόσα ευρώ αν επιτρέπεται? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Batman κάτι μου λέει και εμένα ότι μέχρι τις 22 θα φτάσει -75%. Το Witcher 2 δεν το βλέπω όμως. Το Rage μου κάνει εντύπωση που δεν έπιασε το -75%. Πάντως ρε παιδιά ορισμένα παιχνίδια πχ Rage, Max Payne 3 δεν είναι καλύτερα retail από την άποψη ότι μιλάμε για 20+ gb κατέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Batman κάτι μου λέει και εμένα ότι μέχρι τις 22 θα φτάσει -75%. Το Witcher 2 δεν το βλέπω όμως. Το Rage μου κάνει εντύπωση που δεν έπιασε το -75%. Πάντως ρε παιδιά ορισμένα παιχνίδια πχ Rage, Max Payne 3 δεν είναι καλύτερα retail από την άποψη ότι μιλάμε για 20+ gb κατέβασμα.

 

Είναι όντως καλύτερα από retail. Εκτός αν δεις καμία τρομερή προσφορά από το steam. Για το Max Payne 3 νομίζω άξιζαν 10 ευρώ παραπάνω για retail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα ευρώ αν επιτρέπεται? :rolleyes:

 

10αρα. μας χτυπησε η κριση

που ειναι οι καλες εποχες που οταν ειχε προσφορες το steam δεν εβλεπα το γραφειο μου απο τις paysafe...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως καλύτερα από retail. Εκτός αν δεις καμία τρομερή προσφορά από το steam. Για το Max Payne 3 νομίζω άξιζαν 10 ευρώ παραπάνω για retail.

 

Ναι σωστά μόνο όταν είναι τρελή διαφορά στην τιμή. Ορισμένες προσφορές των ημερών πχ Skyrim με +4 το χτυπάς retail άρα δεν αξίζει. Άλλες πάλι όπως η χθεσινή αγορά μου το Witcher 1 αν και το έχω reail το χτύπησα γιατί 2ευρω είναι τσάμπα (ένα μέρος πάει και στην εταιρεία, από τις λίγες που σέβονται τους πελάτες τους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Batman κάτι μου λέει και εμένα ότι μέχρι τις 22 θα φτάσει -75%. Το Witcher 2 δεν το βλέπω όμως. Το Rage μου κάνει εντύπωση που δεν έπιασε το -75%. Πάντως ρε παιδιά ορισμένα παιχνίδια πχ Rage, Max Payne 3 δεν είναι καλύτερα retail από την άποψη ότι μιλάμε για 20+ gb κατέβασμα.

 

νομιζω πως το Batman δεν θα παει παρακατω...

δεν πανε ολα τα παιχνιδια σε -75% (πχ dead island, skyrim, anno 2070, max payne 3)

 

θα δειξει!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως το Batman δεν θα παει παρακατω...

δεν πανε ολα τα παιχνιδια σε -75% (πχ dead island, skyrim, anno 2070, max payne 3)

 

θα δειξει!!

 

dead island και max payne 3 δεν πανε με τιποτα -75%. το anno 2070 δεν εχω ιδεα

και μενα κατι μου λεει οτι το batman θα παει -75%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης καλα και φτηνα παιχνιδια

 

Frozen Synapse=4,59€

(καλυτερη τιμη για 2 αντιγραφα....3,5 euro το ενα)

 

 

Orcs Must Die!=2,74€

καλη τιμη και για την game of the year edition =3,74 euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να εχεις πλεον retail κουτια. Ουτε dvd drive εχω πλεον, ουτε θα το χρειαστω ξανα.

Steam και παλι steam.

 

ναι,αλλά ας βάλουν τις τιμές πιο κάτω..Δεν είναι δυνατόν όλοι οι online α βάζουν τιμές ίδιες με τα retail..Πρέπει κάποια στιγμή να γίνει και αυτό..

 

Για δείτε εδώ

steamregion.jpg

 

ποιο παιχνίδι να είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Batman είναι σαν bundle, αλλά δεν εμφανίζονται για κάποιο λόγο σε εμάς.

Μπορείς να τα πάρεις ξεχωριστά πάντως, έχουν 66% εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά το voting ή μαγειρεύεται (δεν το πιστεύω βέβαια) ή πέφτει Trollάρισμα του ελέους!

 

Είναι δυνατόν να βγάλαν το Legends of Grimrock πάλι!?!? Έχει τόσες μέρες που είναι σε προσφορά και μάλιστα με αυτό το ποσοστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...