Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω τσιμπησα το ssf4 παντως! Επρεπε να το ειχα δει πιο νωρις για το 4pack απο εδω!

Αντε να βαλουν το quantum conundrum σε προσφορα

 

Κρίμα. Θα το τσιμπήσω και εγώ τώρα μιας και δε βλέπω να υπάρχει συμμετοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως δεν περίμενα να έβαζαν σε -75% το Binding of Isaac (και το expansion του). Είναι υπερβολικά εξευτελιστική τιμή για το παιχνίδι τα 1,24€ (και 1,49€ αντίστοιχα). :shock:

Για Max Payne 3 το σκέφτομαι και εγώ, αλλά δεν καίγομαι τόσο να το παίξω άμεσα - μπορώ να περιμένω και χρόνια με τόσο απόθεμα από άλλα παιχνίδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν περίμενα να έβαζαν σε -75% το Binding of Isaac (και το expansion του). Είναι υπερβολικά εξευτελιστική τιμή για το παιχνίδι τα 1,24€ (και 1,49€ αντίστοιχα). :shock:

Για Max Payne 3 το σκέφτομαι και εγώ, αλλά δεν καίγομαι τόσο να το παίξω άμεσα - μπορώ να περιμένω και χρόνια με τόσο απόθεμα από άλλα παιχνίδια :P

 

Εγώ για online το θέλω κυρίως. Αλλά επειδή το θέλω μόνο για αυτό ίσως να μην το τσιμπήσω τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξανά ανεβάσω το link για κάποιο φίλου που δεν θα το έχει δει.

 

Max Payne 3 Retail cd key 17.20€!!!!

 

 

http://www.cdkeyhouse.com/video-games/action-fps/buy-cd-key-max-payne-3_480

 

Κρίμα να την χάσετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άκυρο

μετά από περίπου 30 προσπάθειες τελικά το πήρε το password!

 

έχω φάει μέγιστη ήττα...

 

έκανα log out απο το steam και δε θυμάμαι το password μου, προσπαθώ να το αλλάξω εδώ και κανα μισάωρο αλλά το ρημάδι δεν αλλάζει!!

μάλλον παίζει κάποιο bug.

 

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό ή η μόνη λύση είναι να ανοίξω support ticket;

δε φημίζονται για την ταχύτητα τους και με βλέπω να το χάνω το summer sales...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω φάει μέγιστη ήττα...

 

έκανα log out απο το steam και δε θυμάμαι το password μου, προσπαθώ να το αλλάξω εδώ και κανα μισάωρο αλλά το ρημάδι δεν αλλάζει!!

μάλλον παίζει κάποιο bug.

 

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό ή η μόνη λύση είναι να ανοίξω support ticket;

δε φημίζονται για την ταχύτητα τους και με βλέπω να το χάνω το summer sales...

 

Μπορώ να καταλάβω μέχρι ένα σημείο το πρόβλημά σου αλλά εδώ που πόσταρες είναι νήμα προσφορών. Τεσπα, οι οδηγίες που υπάρχουν εδώ σε βοηθάνε (παράγραφος If you know your Steam Account name)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώπου δεν έχω παίξει ποτέ κάποιο Half Life....(Ξέρω είναι ιεροσυλία)

Αξίζει να το χτυπήσω στο -75% ???

Συμφέρει καλύτερα να πάρω όλο το bundle στα 7 ευρώ ή αυτά που αξίζουν είναι 2-3 παιχνίδια συγκεκριμένα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μπήκα να ενημερώσω για το half-life. Μπουμπούνα το όπως είναι κομπλέ. :mrgreen:

 

7Ε για όλο αυτό το πακέτο είναι σχεδόν τζάμπα.

 

edit: Το Νο1 που περίμενα ήταν το half-life και τώρα έχει κολήσει η πειραιώς και δε μπορώ να το πάρω FFFFUUUUU :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοβλεπω το starter pack του Tribes Ascend. Λειτουργει με την Non-steam εκδοση ομως? Αν οχι υπαρχει δυνατοτητα να κανω link την "βασικη" εκδοση με το steam για να την χτυπησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοβλεπω το starter pack του Tribes Ascend. Λειτουργει με την Non-steam εκδοση ομως? Αν οχι υπαρχει δυνατοτητα να κανω link την "βασικη" εκδοση με το steam για να την χτυπησω?

 

Λογικά μόλις το πάρεις θα σου βάλει στο Library το παιχνίδι και θα σου ζητήσει να το κατεβάσει. Δοκίμασε να το προσθέσεις από το Games -> Add a non-steam game μπας και...

 

Η αλλιώς πάτα να το κατεβάσει.Σταμάτατησε το download. πάρε όλα τα αρχεία του game από εκεί που τα έχεις εγκαταστήσει και ρίχτα στο ..\Steam\steamapps\common\tribes

Εκεί μέσα πρέπει να ρίξεις τους φακέλους Binaries, Engine, TribesGame και μετά ξανα ενεργοποίησε το download. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα αν δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

half life 1 ή half life 1 source ;Ποιά η διαφορά;Ότι είναι remake με την source μηχανή;

Ακριβώς,για εμένα προτίμησε το κανονικό...

(Όταν λέμε remake με την source μην φανταστείς source όπως την βλέπεις τώρα...Άσε που είναι bugged αρκετά το source γιατί αρχικά βγήκε μόνο για ps2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...